התפקדות אוקטובר

JAP Noa

New member
התפקדות אוקטובר../images/Emo195.gif

אבל הפעם בצורה קצת שונה
במקום לכתוב את הדברים הרגילים - בואו נעשה 50 דברים שלא ידעתם עליי. ואני מצפה מכולםםםםםםם להשתתף כדי שנכיר אחד את השני יותר טוב
[ואם אתם ממש רוצים אז אפשר לשלב בזה גם את הדבר הכי טוב שקרה החודש, הדבר הכי רע שקרה החודש, שם גיל ודרך ליצירת קשר
]

JAP Noa

New member
משמשת דוגמא../images/Emo6.gif../images/Emo195.gif

1. אני נעה, בת 18 וחודש
, מחיפה. אם אתם צריכים לשאול משו או להתלונן על משו אתם תמיד מוזמנים להוסיף אותי למסנג'ר [[email protected]] או לשלוח לי מסר עם כל הטענות, מענות ובעיות. טוב אז אחרי שסגרנו את הפינה הזאת אפשר להמשיך
2. אני מתגייסת עוד חודשיים ו-11 ימים. ומשום מה הרגש שלי כלפי הצבא הולך בתנודות..מידי פעם ממש בא לי להתגייס ואני מוכנה להתגייס גם מחר, ולפעמים ממש בא לי לקחת את הרגליים שלי ולברוח מפה. 3. בכלל, כל החיים שלי מלאים בתנודות. אני חסרת החלטיות ברמות מטורפות, קשה לי להחליט משהו אחד ולדבוק בו, וגם המצבי רוח שלי ככה. וואן דיי אפ וואן דיי דאון. 4. כל מי שמכיר אותי יגיד לכם שאני בנאדם אופטימי שצוחק המון, אבל זה גורם להרבה אנשים לא לקחת אותי ברצינות. 5. הפחד הכי גדול שלי זה שיחשבו שאני סנובית..באמת. ויש לי התנהגויות שבטח גורמות לאנשים לחשוב שאני כזאת, אבל באמת שאני לא. פשוט קשה לי להיפתח לאנשים. 6. אם מדברים על פחדים, הפחד הכי משמעותי שלי זה פחד גבהים. אני לא מסוגלת להתמודד עם זה. לפני חודשיים הייתי בגרנד קניון [בארה"ב, לא זה שבחיפה
] ופשוט הייתי בטוחה שאני עומדת למות. 7. יומיים אחרי שהיינו שם פירסמו באינטרנט שמטייל קנדי מת מנפילה. אז כנראה שלא הייתי כל כך רחוקה מהאמת
8. יש לי שני נושאי שיחה חביבים במיוחד - ארה"ב ושופינג. וכשאני מתחילה לדבר עליהם אני לא עוצרת. 9. חברות שלי כבר התרגלו שבאמצע החיים אני יכולה להתחיל לחפור להן על ארה"ב וכמה שבא לי לחזור. 10. אני חושבת שללכת איתי לקניון זה סיוט. אני נכנסת לחנויות האהובות עליי [שיש בדיוק 5 כאלה בכל הקניון] בסביבות ה-6 פעמים בביקור, ועד שאני מחליטה מה אני רוצה לקנות זה סיוט. 11. אני בזבזנית ברמות מטורפות. אני מסוגלת לקבל 500 שקל ואחרי יומיים לא יישאר מהם זכר. 12. למשל היה לי עכשיו בחשבון 1000 שקל שסבתא הכניסה לי, ונדמה לי שביזבזתי הכל וכבר הגעתי לאוברדראפט
13. ובכלל, אני מבקרת בקניון לפחות 3 פעמים בשבוע. [אובססיבית נו.] 14. היום הלכתי לישון ב-5 בבוקר, ועד שנרדמתי ראיתי את כל הפרקים של גיא פינס ששודרו כשהייתי בארה"ב. חיפשתי את הפרק עם בלייק ולא הצלחתי למצוא.
15. אם כבר בלייק וגוסיפ גירל - אני לא יכולה לראות סדרה בלי להתחבר אלייה רגשית.
נגיד 90210 נראית לי ממש מגניבה אבל אין לי כוח ממשי לעקוב אחרייה כי לא התחברתי לאף אחד שם. הם כאלה קרציות
16. לעומת זאת גוסיפ אני יכולה לראות את אותו פרק 70 פעם ברצף וזה בכלל לא יזיז לי כי אני מתה על הדמויות בטירוף
17. מאז שאני הבעלים החוקיים של ה-DVD של עונה 1 אני באמת רואה אותו 70 פעם ביום. 18. הפרק האהוב עליי בסדרה הוא ללא ספק "Roman Holiday"..
19. אולי בגלל שניו יורק וכריסמס זה חולשות שלי, במיוחד שזה בא ביחד, ועוד בפרק של גוסיפ
20. הפרק השנוא עליי זה "The Dark Night", ובשביל לא לעשות ספוילר למי שעוד לא ראה אני רק אגיד שסרינה ודן הם האהובים עליי בסדרה
21. התחלתי לראות גוסיפגירל בגלל קריסטן בל. סגדתי לאדמה שהיא דורכת עלייה אחרי ורוניקה מארס, וכששמעתי שהיא מקריינת סדרה חדשה, רציתי להבין על מה מדובר. 22. ביני לבין הסדרה ממש לא היה קליק בהתחלה..ראיתי את ה-2 פרקים הראשונים וממש לא התלהבתי. 23. כשהתחילו לשדר אותה בהוט ניסיתי לראות שוב, והפעם התלהבתי מאוד וביומיים השלמתי עד פרק 13
24. בגלל שהייתה שביתת התסריטאים
25. הסדרות שאני הכי אוהבת בעולם ומסוגלת לראות 70 פעם רצוף זה גוסיפ גירל, ורוניקה מארס, חברים ועדי אשכנזי
26. אין קשר ממשי בין אף אחת מהסדרות וזה כלכך מצחיק אותי.
27. בזה הרגע אני שומעת את דיסטרביה של ריהאנה. אתמול בלילה גיליתי שכריס בראון כתב אותו אז אני חייבת לאהוב אותו, כמו כל שיר של כריס בראון
28. עכשיו העברתי לוויט יו של כריס בראון
29. ברגעים אלו ממש אני אוהבת את קרולינה לייר, את דה פירסס, כריס בראון
, ריהאנה וביונסה [טובנו זה תמיד
], ליאונה לואיס, וואן ריפבליק ודה קולינג. 30. אני מכורת מוזיקה, ואני לא מסוגלת לחיות בלעדייה. הבעייה שלפני חודש בערך נהרס לי האייפוד, ועוד לא התחילו למכור את הטאצ' החדש בארץ, אז בנתיים אין לי מוזיקה כשאני יוצאת מהבית
31. פעם לא משנה לאן הייתי יוצאת היה עליי אייפוד. וכסף, כרטיסייה ומשקפי שמש. כןכן, גם אם אני יוצאת בלילה
אההה ות.ז כי אני חייבת. 32. עוד שלושה שבועות אני יוצאת להפלגה ליוון וקפריסין. 33. ביוון הייתי כבר איזה 100000 פעם, בלי להגזים. [ברור שעם להגזים
] 34. אגב להגזים, אני הבנאדם שהכי מנפח ומגדיל דברים. המינוח דרמה קווין כלכך נכתב עליי. 35. בקפריסין עוד לא הייתי אף פעם. 36. לא שזה מלהיב אותי כלכך. אני שונאת את כל החופשות יוון - טורקיה - איהנאפה האלה. אם אתם נוסעים לחו"ל תסעו לחו"ל!! לא למקום שהוא שעה מישראל ונראה כמו ישראל. 37. הדבר הכי אהוב עליי זה טיולים בחו"ל, וכבר הייתי ביוון, טורקיה, צרפת, בלגיה, הולנד, איטליה, בולגריה, פולין, ארה"ב וקנדה. יש מצב שהייתי בעוד מקומות ואני פשוט לא זוכרת.
בחלקם הייתי גם פעמיים. 38. חוץ מכל הפרטי היסטוריה הממש לא מגניבים של המשפחה שלי שכוללים שורשים בעיקר פולנים, מסתבר שיש לי משפחה מוינה
אז, שנה הבאה טיול שורשים באוסטריה?
39. אההה בעצם כבר הייתי באוסטריה
וגם בסלובקיה
[אמרתי לכם שאני לא אזכור הכל.] 40. המקום האהוב עליי בעולם זה ניו יורק. יש משהו בעיר הזאת שגורם לי לעלות על מטוס ולעבור לשם. אפילו לגור בתוך ארון איקאה, העיקר שם
41. עד גיל 16 בערך, שכולם היו מדברים על העתיד שלהם, אני הייתי מגיבה ב-"אהאאאא", ולא היה לי שמץ של מושג מה אני רוצה לעשות כשאני אהיה גדולה. 42. איכשהו בשנתיים האחרונות, שזה פתאום נהיה קריטי, נהייתי הבנאדם עם התוכניות לעתיד הכי מגובשות מבין כולם אני חושבת. 43. אני הולכת לסיים את השירות בצבא, אחרי שנתיים כמאבחנת מדעי התנהגות. שזה תפקיד לא מוכר כלכך ואני ממש מקווה שאני אהנה בו
44. אח"כ בתוכנית ללכת לעבוד עם דודה שלי, להרוויח קצת כסף ולהטיס את עצמי לארה"ב. 45. התוכנית המקורית היא לחצי שנה, לצאת משם יומיים לפני שנגמרת השהייה החוקית אומשו כזה. למרות שאני מאמינה שיצא לי לחזור לארץ הרבה לפני כי.. 46. אני רוצה להתחיל מכינה לבצלאל. כן כן, החלום הגדול ביותר שלי הוא בצלאל. ללמוד עיצוב גרפי שם.
[קוראים לזה תקשורת חזותית אבל נו בואו לא נתעכב על קטנות
] 47. אם הייתי יכולה לבחור כל מקום בעולם ללמוד בו סביר להניח שזה היה או בצלאל או פארסונס NY..שניהם הם החלום שלי במידה שווה, רק שאחד מהם ריאליסטי והשני לא. 48. חוץ מלהיות מעצבת גרפית, אני לא אתנגד בתור אדם מבוגר להיות גם סטייליסטית
זה חלום ישן. ומעצבת פנים גם
49. אני לא אהיה אדריכלית בחיים כי בסוף, אחרי יותר מידי שנות מאבק עם מתמטיקה, את י"ב סיימתי רק עם 3 יח'. 50. אני בדר"כ מציבה לעצמי מטרות כשהן חשובות לי ועומדת בהן. אם משהו לא חשוב לי - יתהפך העולם ואני לא אעשה כלום. אני אובר מוטיוויטד כשזה חשוב לי, אבל כשלא אז זה הכי עובר לידי. קראת?
מגיע לך את צל"ש הנשיא או האדמה בפורום אומשו
חחח סתם סתם. אם קראת, מה התוכנית הכי גדולה שלך לחיייים? החלום הכי רחוק?

BlairStein

New member
או מיי גאד!

אוקיי זה פריקיש! אנחנו כ"כ דומות איי סוואר. לא, כאילו אין דברים כאלה!... יש לנו אותן מחלות בדיוק! תקשיבי, איימ שוקד. זה כ"כ מוזר.... יו אר לייק מיי טווין. אוווו מי גאד!

../images/Emo6.gifאין דברים כאלה

אני פשוט מזדהה עם רוב העובדות חח כאילו אני כתבתי את זה !! מה המזל שלך?

JAP Noa

New member
חחח בתולה אבל אני הכי לא בתולה טיפוסית../images/Emo6.gif

אני בלגניסטית מטורפת ובאמת הכי שונה משאר האנשים במזל שלי
איזה מזל את?

BlairStein

New member
מנסה...

אוקיי גייז, איימ דוינג מיי בסט...
1. קוראים לי בלייר. אבל השם המלא שלי זה בלייר ג'יין שטיין ווינסטון (כן כמו הסיגריות, לא אין לי קשר לסיגריות.) 2. ג'יין ווינסטון היה השם של אמא שלי, היא נפטרה כשהייתי בת 10 ואחרי משבר עמוק שהיה לי בגיל הרבה יותר מאוחר, הוספתי את השם שלה לשלי. 3. גרתי מגיל 10 עד גיל 18 בדרום אפריקה. 4. יש לי משפחה באוסטרליה, ואני מבלה שם המון!!!... 5. אני גרה באזור המרכז. 6. יש לי כלבה בשם קרי...על שם קרי בראדשו מסקס והעיר. 7. אני מכורה לסדרות אמריקאיות... 8. גרתי שמונה חודשים באפר איסט סייד בניו יורק בבית של חברה... 9. יש לי חבר בשם אדם, הוא בצבא. 10. הייתי כמעט בכל אירופה, ואני טסה המון לחו"ל. 11. אני מדברת צרפתית 12. יש לי כישרון מיוחד למבטאים, אני יכולה לעשות כל מבטא שבא לי..
13. אני מאד מאד מאד אוהבת לרוץ... 14. אני אוהבת את הים. 15. אני אוהבת שמש. 16. אני אוהבת כלבים וחתולים 17. אני שונאת חיות קטנות כאלה, כמו עכברים, אוגרים, וכו'... 18. אני אוהבת מכשירים אלקטרוניים...מאד אוהבת מכשירים אלקטרונים... 19. קיבלתי מחשב נייד חדש מהחנות של אפל ברמת אביב לחג... 20. קיבלתי אייפון מדוד שלי באוסטרליה לחג 21. קיבלתי פלזמה אל.סי.די חדשה לחדר.. חחחח אין לי מה לכתוב אני פשוט כותבת כל מה שקיבלתי לחג... חחחחחח 22. אני נורא אוהבת לעשות קניות. 23. אני לא יודעת לבשל כלום! 24. אני מכורה לקפה. 25. אני מכורה גם לדיאט קולה חחחחח 26. התגייסתי לא מזמן 27. אני מאלה שאוהבים לישון עם מזגן ופוך...
28. אני שונאת תוכניות ריאליטי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 29. אני רוצה לעבור לניו יורק באחד מן הימים 30. אני מאד אוהבת לקרוא! 31. יש לי דוד שיש לו חווה ענקית באוסטרליה 32. יש לי רישיון לנהוג בסירה...
חחחח 33. יש לי שיער שטני. 34. יש לי עיניים כחולות 35. אני נמוכה יחסית 36. אני נעשיית היסטרית כשאני רואה דם... 37. אני מאד אוהבת בנות גילמור 38. ואחים ואחיות 39. וחברים 40. וסיינפלד 41 וגוסיפ כמובן!!!! 42. טסתי פעם בפרייוט ג'ט, ופעם אחרת בפיסרט קלאס...אויש היה כיף חחח 43. אני כותבת ביד ימין 44. אני מאד אוהבת צבע לבן 45. אני ממש מחכה כבר לחורף, יש לי בגדים חדשים לחורף 46. לאבא שלי יש מחלה כזאת, שהוא נורא אוהבת מכוניות יוקרתיות אז תמיד כשהוא קונה אוטו חדש אני מקבלת את האוטו שלו!!!!... אז יצא לי לנהוג בהרבה מכוניות שוות...
47. אני כרגע נוהגת בג'יפ קטן ויפה של מרצדס...
48.יש לי מחלה של משקפי שמש ונעליים! 49. אני לא מאמינה שמצאתי מה לכתוב עד כאן!, אני ממש גרועה בלכתוב דברים מהלב...כמו ברכות, או מכתבי תודה ופרידה...חחחח 50. כל מי שרוצה מסנ' או אימייל- בפרטי!
ואו! סורי אם כתבתי שטויות חחחח ממש לא היה לי מה לכתוב...

JAP Noa

New member
איפה גרת בדרום אפריקה?

ואדיר שאת סקיפרית!! איפה עשית רישיון? אני מה זה רוצה, למרות שאני פחדנית על.

JAP Noa

New member
אההה מגניב../images/Emo13.gif

סבא וסבתא שלי גרו שם שנתיים לפני שנולדתי. שמעתי שממש מדהים שם אבל זה קצת כמו לחיות בכלא כי אי אפשר לצאת מהאזור של העשירים..זה נכון? ויאאא אדיר..כמה שנים את כבר סקיפרית?

BlairStein

New member
דאט'ס רייט.

לא הייתי חוזרת לגור שם... כאילו, נחמד שם והכל... אבל בסך הכל, זאת עדיין מדינת עולם שלישית... רגע הסבא וסבתא שלך מדברים אפריקאנס? חחח אני לא לקחתי את זה בבצפר...כי למדתי בבצפר אמריקאי ולא הייתי חייבת... חחחח אמממ, ואו...עשיתי את הרישיון בגיל 17 איי גאס...

JAP Noa

New member
לא חחח הם היו שם אולי שנה../images/Emo6.gif

משרד החוץ שלח את סבא שלי לשם וסבתא שלי מספרת שהיא בקושי יצאה מהבית
ואני מקנאה בא לי גם להיות סקיפרית!!

BlairStein

New member
בטוח יש באילת איפה לעשות רישיון

ואני כ"כ יכולה להבין אותה!!!... לא הייתי חוזרת לגור שם... אני מבחינתי, ניו יורק קוראת בשמי! חחחח אחרי הצבא אני בטח יעבור לשם... ללמוד בקולומביה... אחחח ניו יורק...

P i x i e s

New member
עכשיו אני! ../images/Emo9.gif

1. קוראים לי יובל, ואני די שונאת את השם הזה. 2. תמיד מתבלבלים ומתייחסים אליי כבן למרות שידוע שרוב האנשים שקוראים להם יובל הם למעשה בנות.
3. ההורים שלי גרו 6 שנים בניו יורק. זה לא טוב כמו שזה נשמע. 4. למה? כי הם רגילים למחירים של פעם, שהכל בארה"ב היה יותר זול ולא מתרגלים לסטנדרטים החדשים. 5. ובכל זאת, בזכות זה שהם גרו שם ואח שלי נולד שם, למדתי עברית ואנגלית בו זמנית. אחלה יתרון P: 6. אני רגישה לאללה ונוטה אפילו לאובר-סנטימנטליות ובכיינות
7. היה לי בבית אוסף של קוסמוגירל שאמא שלי הכריחה אותי לזרוק כי זה תופס מקום! 8. אני מטורפת על ציוד משרדי! שימו אותי באופיס דיפו (או יותר טוב- סטייפלס) עם עגלה שמחכה להתמלא ואני מאושרת 9. אני עובדת במקדונלד'ס. באמת שלא כדאי לכן. 10. חרא עבודה, חרא מנהלים וחרא לקוחות. העיפו אותי ממשמרת לא מזמן בגלל שיש לי עגילים חדשים שאני לא יכולה להוריד. 11. איזו מנהלת זמנית אמרה לי לא לבוא יותר באותו שבוע וכל מיני כאלה אז באמת לא באתי ודאגתי שאף אחד לא ירצה להחליף אותי
12. לא שזה עזר, המנהל כביכול רצה "לפתור" את זה ואמר לי פשוט להוריד אותם. קיצר אני מתפטרת, שלום ולא להתראות! 13. כשהייתי ילדה, ממש אהבתי לצייר. כל כך אהבתי את זה שנהגתי לקשקש על קיר במסדרון עם עטים. :| אמא שלי לא ידעה שזאת אני, היא חשבה שאלה בני דודים שלי או משהו!! חח 14. אני בכיתה י"ב, לומדת במגמת קולנוע ונהנית מכל רגע! 15. השנה אני המפיקה של סרט הגמר. בכלל רציתי להיות במאית אבל לא נורא, גם מפיק זה תפקיד חשוב
16. אפשר להגיד שאני ממצה את החיים. התנסיתי בהמון דברים, עברתי הרבה חוויות, הייתי בהרבה מקומות. 17. אני ממש אוהבת לישון. מאז שנקעתי את הרגל ביום חמישי, אני קמה בבוקר, הולכת עם השמיכה לספה בטלוויזיה ונרדמת לעוד שעתיים. האמת שגם עכשיו אני עייפה. 18. למדתי נהיגה מלא זמן!! שמונה חודשים בערך. הבעיות ריכוז השפיעו על היכולת להתמודד ולהגיב לדברים על הכביש וזה מה שעיכב אותי. עברתי בסופו של דבר טסט שלישי ב3.9.08 :) 19. אני חולת קניות! לא מזמן כשהייתי בקנדה אצל חברה, כל יום חזרתי עם שקיות הביתה... ועדיין נראה לי שלא קניתי מספיק! 20. מזמן לא הלכתי לקניות עם אמא שלי, זה מזכיר לי... (; 21. הרבה מהכיתה שלי מסתכלים עליי כחרשנית שבעצם הידע הכללי שלי מציל אותי רוב הפעמים. אני ממש לא מתכוננת עד שיוצא עשן למבחנים ורק בבגרויות משקיעה באמת. 22. אני ממש אוהבת את גוסיפ גירל, גם בגלל שאני מתחברת לחיים בניו יורק וכמו 90% מהבנות זה גם החלום שלי ללמוד בניו יורק. 23. אני מתכוונת ללמוד קולנוע בNYU אם אקבל מלגה, וזה אומר שאחרי הצבא אני אחרוש לSAT וTOEFL... 24. אני ממש משקיעה ביומנים שלי של בי"ס
. מדביקה מלא מדבקות רושמת דברים בענק ומסגרות מטורפות... קיצר, החלון לנפשי היצירתית או משהו
25. יש עליי משקל עודף. הבנתי את זה אחרי פסח והתחלתי להתאמן במכון ועד עכשיו הורדתי די הרבה, משהו כמו 6 קילו, וזה עדיין לא מספיק. למרות זה אני תקועה עם המשקל הנוכחי לפחות חודש וחצי וזה ממש עושה לי רע
26. אני אפילו מנסה כדורים כאלה שקשה להודות שלא עוזרים בכלל. 27. יש לי נטייה לאבד תכשיטים כל הזמן. חחח תמיד נשארים לי שרידים כאלה של תכשיטים. גם שעונים אני ממש מזניחה, למרות שהאחרון שקניתי דווקא עליי כמעט חודשיים :) 28. אני מאד חסרת ביטחון. אפילו יותר מבלייר! 29. ובניגוד לזה אני ידועה כאחת שעומדת על שלה ולא מוותרת. 30. התקופה הכי טובה שהייתה לי- אמצע י'-תחילת י"א, התקופה הטובה עם החבר. קשה להאמין שבנוסף אליו היו עוד שניים שרצו אותי ועד היום אני מתחרטת שלא בגדתי בחבר (הגיע לו) עם אחד מהם ושלא המשכתי את הקשר עם השני. 31. כמו שהבנתן אני גרועה בקבלת החלטות. 32. שונאת להרגיש החמצה! ז"א מחשבות כמו "חבל שלא עשיתי ככה..." 33. פעם הרגשתי כ"כ אשמה שהייתה לי בחילה. ממש מלאך אני P: 34. אני מאד רוצה להתקבל לגל"צ. אני מתכוונת לעשות ה-כ-ל כדי להיות קריינית! 35. כרגע אני משדרת על בסיס חודשי ברשת א' ולמרות שזאת עבודה קשה לפעמים זה מתגמל בסוף, על זה יעיד ארכיון הקלטות שלי 36. כשהייתי קטנה הייתה לי שריטה- לקחתי טייפ, שמתי שירים והקלטתי את עצמי. ממש כמו שידור בגלגלצ רק יותר טוב P: 37. סיימתי שנה שעברה אנגלית עם סופי 94, שאחרי החגים (וקבלת תוצאות מועד ב') יעלה! 38. הייתה לי מורה פרטית לאנגלית כהעשרה, פשוט כי בשיעורים הרגילים מאד שיעמם לי מן הסתם... היא תירגלה איתי בגרויות מכיתה ח' ומשנה שעברה אני הרבה פחות בקשר איתה \: מחכה לציון הסופי לגמרי באנגלית כדי לדווח לה. 39. אני בנאדם נורא ספונטני. אם ירשמו לי עכשיו במסנג'ר "בואי לתל אביב עוד חצי שעה" אני אלך. לנצל את החיים כבר אמרנו? 40. ממש בא לי לטוס עם חברים לאנשהו (חברים שאוהבים לבלות כן?) 41. הבעיה היא שהרבה מהם, כמה שהם לא יהיו נחמדים חמודים וכו', נוראאאא יבשים. לא יבואו לפאב, לרקוד, לשומקום. לצערי כבר חוויתי את זה בנסיעה לאילת עם עוד 3 חברות, כשהלכנו לשבת באיזה מקום שאפשר לפתוח נרגילות ואני וחברה עישנו, אחת מהן הלכה לצד לבכות. ועל זה נאמר מ-הההה. 42. אני אוהבת פסטיבלים כמו ניצנים ורוק"צ... להשתגע עם המוזיקה וההופעות! 43. ומצד שני ההורים שלי אוסרים עליי ללכת לפסטיבלים שישנים שם, כמו בומבמלה ]: 44. אני מאוהבת באהבה ונקשרת בקלות יחסית. 45. אני מנגנת על גיטרה כבר 3 שנים אבל לא באמת מתקדמת לאנשהו, כי הפסקתי ללמוד עם המורה (נמאס לי ממנו!). 46. חולת תשחצים ופירמידות!! 47. אוהבת לקרוא וקוראת מהר. בקיץ חיסלתי 4 ספרים. סדרת הספרים האהובה עליי היא של לואיז רניסון, בה מהר מאד עברתי מעברית לאנגלית. כל פעם שיוצא ספר חדש אני רצה להזמין! 48. במילים יפות אני לא מחבבת את השכבה שלי במיוחד. הרבה פוזה ואנטיפתים 49. בגלל זה אני לא ממהרת לשלם על הטיול השנתי (פאקינג 616 ש"ח כדי לישון באוהלים!). נראה לי יותר כיף לנצל את הזמן (שבו כבר לא יהיה לי מלווה) בנסיעות עם חברות לכל מיני מקומות :) 50. למרות תדמית הפדלאה הייתי במש"צים כמה שנים ונהניתי ממש! למרות שיש לי פחד גבהים מטורף! אני יכולה להתחיל לבכות באמצע רק מהעובדה שאני מפחדת להחליק במדרון.

למעלה