התפקדות אוקטובר

JAP Noa

New member
יובלייי את כזאת יפה../images/Emo99.gif

קראתי ברור
ואם בא לך לסוע בואי איתי לארה"ב
אני אוהבת לבלותתתת
היו מלא דברים שכל כך הסכמתי איתם והזדהתי איתם שבעיקר היה הסטייפלס שזו כלכך החולשה שלי

P i x i e s

New member
גם את!! ../images/Emo25.gif

יאללה אני באה למסע מטורף בסטייפלס! יש לי קלמר ג'ירפה שלהם מדהייייים ואני רוצה לקנות את השאר מאותה סדרה :)

Just Freckles

New member
גמאני משקיעה ביומנים../images/Emo6.gif

בעיקר שמשעמם לי בשיעורים. זאת אחלה תעסוקה
חוץ מזה היו עוד הרבה דברים שהזדהתי איתם.. תמונה יפה, דרך אגב

MeItOsH

New member
מנסה..../images/Emo122.gif

1.קוראים לי מיתר 2.אני בת 16 3.מנצרת עילית 4.יש לי שלושה חתולים 5.ושתי כלבות 6.יש לי 12 פירסינג בגוף[4חורים רגילים בימין+טראגוס,3 חורים רגילים באוזן שמאל+הרחבה5.5+הליקס קדמי,אף וטבור] 7.יש לי שני קעקועים [לב בפרק כף היד ופרפר בחלק הפנימי של הרגל] 8.אני נוטה לשנות את הצבע השיער שלי פעם בחצי שנה [חום,חום פסים,חום גוונים,כתום,בלונד,פלטין,אדום,נחושת-נוכחי] 9.התמכרתי לאח הגדול 10.אני מתה על שפרה 11.אתמול גיליתי שיש בי חלק גדול מג'ורג'ינה[הדמות] 12.אני אוהבת לדבר 13.אני מעדיפה לדבר אנגלית מאשר עברית 14.לפעמים אני שוכחת מילים בעברית אז אני מדברת חלק עברית וחלק אנגלית 15.נולדתי וגרתי כל חיי בארץ אם היה לכם ספק.אבל משום מה אנשים שמכירים אותי לא חושבים ככה. 16.יש לי חלום לגור באוסטרליה 17.אני מתכננת לטוס למנהטן בקריסמס 18.אני אוהבת להצטלם.בטירוף. 19.לומדת בכיתה י"א בבצפר יגאל אלון. 20.מכורה לCSI [שלושת הסוגים] 21.וגוסיפ גירל 22.ועוד כל מיני סדרות אמריקאיות למינהן. 23.יש לי פטיש לקומדיות רומנטיות 24.אני לא יכולה בלי המוזיקה שלי,ובלי האייפוד שלי. 25.אובססיבית לכל מה שקשור לקלי קלארקסון 26.היה לי בחופש משבר סרינה -ז"א חברה שלי [שהייתה סוג של ג'ורג'ינה כי כשהייתי איתה זאת הייתה התקופה המדורדרת שלי] באה לבקר מטקסס והתחלתי לחזור על טעיות שעשיתי פעם[כמו לדוגמא לחזור לעשן.שהפסקתי ד"א לפני שבועיים] והבנתי שאני עדיין רוצה אדם שהיה לי קשר איתו [וקראו לו דן] וגם הייתי בלונדינית באותה תקופה. 27.אומרים לי שאני פוטוגנית 28.אני שונאת את הגובה שלי [משהו בסביבות ה1.60] 29.יש לי חולשה למבטא אמריקאי 30.ואופנועים 31.מספר השכטות הרצופות שלקחתי מנרגילה אתמול בלילה 32.אני בדר"כ מקבלת כל מה שאני רוצה 33.אני מוכנה ללכת ממש רחוק בשביל האהבות שלי 34.יש לי קטע של אובססיביות מדי פעם 35.אני מקלידה ממש מהר 36.אני מאוהבת בלפטופ שלי 37.יש לי פטיש לנעליים 38.אני מתה על שמלות 39.יש לי אוסף של תוויות של בגדים 40.אני מאוהבת בסופר דיוויד באלדאצ'י 41.אני אוהבת לשתות שיבס. 42.אני מכורה לשוקולד לבן עם עוגיות 43.אני צמחונית 45.אני לא שותה חלב אלא חלב סויה 46.אני לא אוכלת ביצים 47.הצבעים האהובים עליי הם ורוד ושחור 48.באלי שלג 49.אני אוהבת להתאפר 50.אהבה היא הערך החשוב לי ביותר.
היה קשה! אבל הצלחתי

JAP Noa

New member
קראתי../images/Emo13.gif

אני מקנאה שאת טסה לניויורק בכריסמס

RayoDeLuz

New member
אני אנסה ../images/Emo3.gif

1. קוראים לי קרן על שם סבתי. 2. יש לי אח ואחות קטנים ממני. 3. אני גרתי בקנדה 4 שנים. 4. אני בת 18 וחצי כמעט
5. אני גולשת בתפוז מגיל 12 בערך. 6. בעבר ניהלתי כמה פורומים בתפוז כיום רק אחד. 7. אני מתנדבת בקיבוץ
בצפון.. 8. אני דוברת אנגלית ועברית שוטפת. 9. למדתי 3 שנים ספרדית בבית ספר בקנדה. 10. למדתי שנתיים ערבית אבל שכחתי הכל כיוון שלא תרגלתי.. 11.אני לקויית שמיעה. 12. אני אוהבת ילדים. 13. יש לי מחשב נייד משלי. 14.יש לי פייסבוק כמעט שנתיים. 15. אני שונאת לפרסם תמונות שלי באינטרנט. 16. אני טובה במחשבים. 17. אני אוהבת לעבוד בפוטושופ..
18. יש לי קשר טוב עם מורים מהבית ספר לשעבר... 19. סיימתי ללמוד עם ממוצע כללי של 80. 20. אני גרועה במדעים. 21. אני טובה במתמטיקה. 22. יש לי כישרון לשפות. 24. טסתי לטורקיה בגיל 12 לבת מצווה. 25. יש לי כלב שיחגוג 3 שנים החודש. 26.ביום ראשון הזה אני אהיה חודש בישראל. 27. קראתי את כל הספרים של גוסיפ גירל באנגלית. 28. אני מעריצה גדולה של הילארי דאף, ו-וונסה הדג'נס. 29. המוסיקה היחידה בעברית שאני שומעת היא של שירי מימון, הראל סקעת וכוכב נולד 1-4.. 30. יש לי אייפוד כבר כמעט שנתיים (החלפתי אותו מאז... ) 31. אני נוהגת בזמני החופשי לצפות בטלנובלות בלי תרגום. 32.אני מעריצה של ג'ניפר אניסטון (וכרגע מנהלת פורום שלה בתפוז) 33.יש לי בבובת פרבי שאני מחזיקה מגיל 9 כיוון שקניתי אותה ביום מותה של סבתא שלי. 34.עבדתי 9 חודשים במאפיה כזאת. 35.רוב הבנות שהתחברתי אליהן ממש בקנדה הן דוברות ספרדית. 36. אני חסכנית. 37. הייתי בהופעה של וונסה הדג'נס. 38.אני באתי לישראל לשנה. 39. נולדתי בקיבוץ ליד באר שבע. 40. התחנכתי בקיבוץ ליד נס ציונה. 41. גרתי בראשון מעל 10 שנים. 42. עד כה היו לי 3 כלבים, 2 אוגרים, דגים, ארנבת, חלזונות... 43.אומרים שאני גידלתי את אחי הקטן. 44. עד השנה שנאתי ללכת לים ועכשיו אני לא יכולה להפסיק. 45. עד לפני שהגעתי לקנדה לא הסכמתי ללבוש ורוד. עכשיו כל בגד שני שלי הוא ורוד. 46. הצבע היחיד שלא אסכים ללבוש הוא חום. למה? ככה. 47. אני טובה בצילום. זכיתי בפרס הצטיינות. 48. אם כבר מדברים על פרסים, בכל 4 השנים שלי בקנדה, זכיתי ב10 פרסי הצטיינות בערך. 49. במקצועות שאני אוהבת אני מגרדת את ה90 ובמקצועות שאני שונאת את 60
50. אני עדיין לא יודעת במה אני רוצה לעסוק.

JAP Noa

New member
ברור שקראתי../images/Emo24.gif

איך בקיבוץ? את נהנית? ואמרתי לך שאת חיייייבת ללמוד צילום את כלכך מוכשרת בזה!

RayoDeLuz

New member
אחלה בקיבוץ חח..

קיבלו אותי היום יפה... הביאו לי יין ואת המשכורת חחח...
עוד 180 ש"ח לכיס יאפפפפיייי... חח תודה :)

LeRanch

New member
Let's give it a try../images/Emo3.gif

1. קוראים לי אורָן
2. הפירוש של השם הוא אור ושמחה (שמח=רן). 3. נולדתי ביום העצמאות. 4. אני גר בחדרה. 5. יש לי שתי אחיות. 6. יש לי חתולה בשם ג'וקר
. 7. אני מתגייס ב-26.10. 8. אני מ-כ-ו-ר לסדרות אמריקאיות (וגם לכמה בריטיות). מכור ברמה שאני רואה לפחות 40 סדרות (לא באותו זמן כמובן
). 9. ממוצע הבגרויות שלי הוא 103.89. 10. עשיתי פסיכומטרי בזמן התיכון וקיבלתי 524 (שזה קרוב לממוצע של תיכוניסטים שעושים פסיכומטרי
) 11. הייתי פעמיים בחו"ל - חופשה משפחתית באיטליה ומשלחת לפולין. 12. אני טס לטורקיה ב-13.10 לחופשה משפחתית
13. 99.9999999999% שאני הולך למודיעין בצבא. 14. נכשלתי במיונים למסלולי הערבית במודיעין, ובכל זאת הוכנסתי בפרוטקציה לקורס אחר
15. יש לי כישרון לקליטת שפות - למדתי במגמת ערבית בתיכון ושנה אחת ספרדית בכיתה י', ובנוסף אני יודע לקשקש קצת ברוסית
16. יש לי זיכרון ממש טוב. 17. העבודה הראשונה שלי הייתה בחברת חשמל בחופש הגדול, במסגרת הטבה לעובדים שהילדים שלהם יכולים לבוא "לעבוד" לחודשיים ולקבל על זה 2000 שקל
18. עברתי דירה פעם אחת בחיים, וגם זה היה שלושה רחובות מאחורי הרחוב הקודם
19. קראתי את "התפסן בשדה השיפון" תוך 3 ימים בשביל עבודה בספרות, והתאהבתי בספר!! 20. אני שומע כעת את הדיסק החדש של רובין ת'יק שנקרא Something Else. 21. היו לי כרטיסים להופעה של קלי קלארקסון בארץ, והתבאסתי כ"כ שהיא בוטלה (עד שהשגתי כרטיסים ושיכנעתי ת'הורים שלי להסיע אותי
) 22. אני ישן עם פוך גם בקיץ, כי אני לא סובל שמיכות דקות. 23. החדר שלי היה צבוע בתכלת ועכשיו הוא צהוב. 24. בכל תחילת שנה בבצפר המורים היו מתבלבלים וקוראים לי Oren
25. מספיק שאני אתעטש פעם אחת ואני אהיה מצונן לאורך כל היום. 26. אני סובל ממיגרנה שאחד הסימפטומים שלה הוא חוסר ראייה בעין שמאל (רואה הכל במטושטש) במשך שעה לפחות. 27. אחרי הטשטוש בעין מגיע כאב ראש זוועתי שנמשך לאורך כל היום. 28. אני מזל שור. 29. אני מואדם בפורום yes stars
30. עברתי טסט ב-19.8. 31. אני מקליד מאוד מהר. 32. לא סובל סיגריות (לא ניסיתי ולא אנסה כי הריח פשוט עושה לי כאב ראש). 33. היה לי גשר. 34. ויש לי משקפיים (שאני שם רק כשאני רואה טלוויזיהXD) 35. אני גרוע במתמטיקה (ועם זאת סיימתי 4 יח' עם 76 סופי, שאני מתכוון לפחות לנסות לשפר). 36. הייתי אחד ממצטייני מגמת גאוגרפיה של שכבת י"ב בשנה שעברה. 37. אני לא בזבזן גדול בכל מה שנוגע לכסף.. 38. הפרופיל הצבאי שלי הוא 64. 39. עברתי ניתוח בגיל 6 לכריתת טחול וכיס מרה. 40. מאז צמח לי טחול חדש
41. אוהב ללכת לים, אבל לא ממש אוהב להיכנס למים. 42. אני אוהב תוכניות ריאליטי אמריקאיות (הישרדות, המירוץ למיליון, טופ מודל וכו'). 43. כשאני עם חברים אני לא סותם ת'פה, וכשאני עם משפחה אני בקושי מוציא מילהXD 44. הספר שלי (שאני מסתפר אצלו מאז שאני זוכר את עצמי) כל הזמן קורא לי לורן (Loran). אין לי מושג איך השם הזה נשמע לו הגיוני
45. אני פשוט שונא את ים המלח. 46. בהתחלה חשבתי שהשם "אחת שיודעת" הוא דבילי לגמרי, אבל למדתי לאהוב אותו
למרות שאני עדיין קורא לה גוסיפ גרל
47. בא לי לטוס לצרפת, ארה"ב, בריטניה וספרד. 48. אני אוהב מכשירים אלקטרוניים (אייפודים, מחשבים, DVD וכו'). 49. קנו לי LCD ליומולדת השנה (למרות שבכלל לא ביקשתי
) 50. כל בני המשפחה שלי נולדו בסוף החודש שבו הם נולדו (אבא ב-23, אחותי ב-24, אחותי השנייה ב-28 ואני ואימא שלי ב-30) וואי הצלחתי!

JAP Noa

New member
קראתי../images/Emo13.gif

לאיפה במודיעין אתה הולך? שמעתי שזה הטירונות הכי קייטנה בעולם

LeRanch

New member
אין לי שמץ

מישהי שדוד שלי מכיר הכניסה אותי לאחד הקורסים לפי מה שהבנתי אבל היא לא אמרה לאיזה..

liat012

New member
מתפקדת ../images/Emo195.gif אולי יש ספוילרים[?]

1. שלום אז קוראים לי ליאת 2. הצטרפתי לתפוז ב2005 גאז זה היה מזמן. 3. אני טסה מחר לקובה וקוסטה ריקה! אומייגאד אני פשוט לא יכולה להאמין! 4. בכיתי כמעט בכל הפרקים של גוסיפ [אני ילדה רגשנית] 5. הייתי בצופי ים [היה נחמד אבל חלאס אם זה] 6. מסנג'ר לפי דעתי זה אחד הדברים הטובים שיש
7. יש לי כלבהD: כזאת חמודה! 8. כשהייתי בת 9 או שמונה שמעתי בריטני ספירס [נו תגידו לי שאתם לא שמעתם!] 9.אני חובבת קניות ובגדים ובא לי בגדים כמו שיש לבנות מגוסיפ >: 10. הממוצע שלי שנה שעברה היה 87. 11.השנה ראיתי 50 סרטים [עד עכשיו] בקולנוע או יותר. 12. אם הייתי יכולה לא לאכול כלום חוץ משוקולד זה מה שהייתי עושה 13. אני מתנשא לגובה 1.55 [אני אחת מהנמוכות והנמוכים] 14. בקיץ האכלתי חתולה והרווחתי מזה 200 ש"ח D: לשבוע וחצי
15.אחד הדברים שהכי חסרים בשכבה שלי מישהו בשיכבה שחתיך כמו דן או צ'אק [
] או נייט 16. לא היה לי חבר. 17. כל סידרה בערך שאני רואהיש פרק אחד שאני מתחברת עליו רגשית [אפילו יותר מפרק] 18.הצבע האהוב עליי לא חובה בבגדים אפילו ככה סתם- זה לבן. 19. אני חובבת פוטושופ 20. שנה שעברה התחלתי להתחבר לביטלס.הם ממש טובים. ולא הלכתי להופעה. 21. בנתיים אני משובצת לחמש יח'. 22. אני מציירת,מפסלת, מקדרת [אתם מומנים לשאול אין לי כח לכתוב את זהXD] והכי הכי אני אוהבת באומנות זה רישום. 23.אני רוקדת די הרבה א. כי אני אוהבת אני צריכה להוציא אנרגיה ב. אני צריכה להרזות. 24. יש לי משקפיים 25. אניט מתחננת לקנות מצלמה שיכולה לצמצם ולפקס [מי שממליץ אז מוזמן להגיד לי
] 26. יש לי עוד מספר חודשים יומולדתD: 27. אני אלרגית לאלכוהול חיצוני [לכו תבינו] אז לא, אין לי עגילים פרסינגים ואני גם לא מתה לעשות. 28. הלכתי במשך שנתיים לפסטיגל [היו ימים..] 29. הייתי בהצגה של הייסקול מיוזיקל :-O 30. נשארו עוד 20 עובדות על חיי האומללים:) 31. יש לי מס' מצומצם של חברות טובות. 32. אני שונאת את הבצפר שלי כי הוא הרס לי את הMP שקיבלתי ליומולדת והוא עלה המון כסף >: 33. אני שונאת את כריסטיאן מפרויקט מסלול! רמי היה צריך לזכות!!!1 34. ממש בכיתי כשראיתי שצ'אק בגד בבליר בפרק האחרון [למה צ'אק למה!?] 35. עשיתי רק שלושים וחמישה עובדות כי אני חייבת לזוז לארוז!!!! וקניתי את הספר באנגלית המקורי בצומת ספריםD: היו רק ארבעהD: מקווה שתקראו

JAP Noa

New member
תהני בחו"ל../images/Emo13.gif

ואני מכירה אנשים בצופי ים. באיזה היית? חיפה עכו הרצליה או יפו?

איך אפשר לשנוא אותו?

כריסטיאן כל כך חמוד.. לגבי הזכייה אם השופטים היו קובעים מי המנצח רק על סמך התצוגה אז רמי היה זוכה.. אבל הם קבעו את זה על סמך העיצובים שהם עיצבו בכל העונה.. ובגלל זה כריסטיאן ניצח (דרך אגב שת לב שהוא משתתף בקליפ של אדל?)

liat012

New member
אם היית רואה את הפרק בבטי היית יודעת...

חוץ מזה שהבגדים שלו נורא מתאים לתחפושת שאני מחפשת
לא:-O יש לך קישור?

Keren 104

New member
מנסה.. :)

1. קוראים לי קרן 2. יש לי אח ואחות. 3. אני שונאת את אחותי 4. אבל מסיבה לא ברורה היא אוהבת אותי
5. בכללי אני לא ממש אוהבת את המשפחה שלי.. 6. חברה טובה שלי גרה בקנדה ואני מתכננת לסוע לבקר אותה בקיץ 7. בכלל החברים שלי זה אחד הדברים שהכי חשובים לי 8. אני יכולה לדבר שעות בטלפון. 9. גרה באזור השרון. 10. אני מבשלת טוב 11. אבל בדרך כלל אני מתעצלת לבשל XD 12. אני מכורה לשוקולד 13. ולנסטי 14. אבל שוקולד ונסטי ביחד זה מגעיל. 15. אני לא אוהבת ארוחות חג. 16. אני אוהבת לבלות עם חברים 16. מבטא בריטי זה הדבר הכי סקסי בעייני 17. וגם ערפדים.. (אני לא מאמינה שכרגע כתבתי את זה!) 18. אני מכורה ל- true blood 19. ולאחים ואחיות 20. ולדרטי סקסי מאני 21. והאוס. 22. וכמובן לשגוסיפ גירל. 23. הייתי רוצה לגור בלונדון. 24. או בניו יורק 25. אני מכורה לשופינג 26. במיוחד בזארה 27. וקאסטרו 28. ולי קופר 29. אני הרבה בחו"ל 30. אבל אף פעם לא הייתי באמריקה
31. אבא שלי ממש אוהב מוסיקה ייונית.. 32. אני לא אוהבת חיות 33. חוץ מחתולים. 34. וחיות חמודות שלי מלכלכות או מלקקות אותך. 35. אני לא יכולה להיות לבד. 36. אני שונאת לריב 37. אני טסה בסוכות ליוון לבד. 38. אמא שלי עכשיו בספרד 39. אני טובה בלחרבש דברים 40. אני טובה גם בלענות לשאנשים את התשובה שהם רוצים לשמוע. 41. כרגע אין לי חבר. 42. יש לי הרבה בגדים. 43. אבל זה אף פעם לא מספיק... 44. מי שאני עושה לה בייביסיטר אמרה שהיא תתקשר קצת אמרי שמונה ותגיד לי לבוא ועכשיו כהר עשרים לעשר והיא לא התקשרה! 45. אני שונאת אותה היא תמיד עושה לי את זה! 46.והיא גם חייבת לי כסף! היא אף פעם לא משלמת לי בזמן
47. אני שונאת את דודו טופז. 48.מי שמזכיר את השם שלו לידי מת! 49. פעם הייתי תקועה בשדה תעופה 12 שעות. 50. אמג אני לא מאמינה שסיימתי את זה! הייתי בטוחה שאני אצליח רק 5 או משהו!

למעלה