התפקדות חודש אוגוסט!

התפקדות חודש אוגוסט! ../images/Emo124.gif

וואו!! מי היה מאמין? כבר אוגוסט הגיע... פשש.. טס הזמן!
אז ככה.. מי אני ומה שמי
תנו כמה שורות, על מי אתם, גילכם, מקום מגורייכם, מה אתם עושים וכו'.. [שמתי לב להרבה חדשים פה בפורום] ותמלאו על החודש שהיה והחודש שבפתח
חודש יולי: איך עבר עליכם החודש? מה אתם זוכרים מהחודש? מה אתם מוחקים מהחודש? על מה אתם ממליצים מהחודש? על איזה אמן ניתפסתם יותר בחודש? חודש אוגוסט: מה התוכניות שלכם לחודש? את מי בא לכם לפגוש החודש? מה אתם לא רוצים שיקרה החודש? מה אתם הכי רוצים שיקרה החודש? לאיזה דאנס טוב מתחשק לכם ללכת החודש? שיהיה יום פנאני
-כשף!

RJT

New member
מתפקד

אני: רועי, בן 14. גר בצפון. אני בעיקר מעביר את הזמן עם מוסיקה וגיטרה, טלויזיה, מחשב וספרים. בלילה גם חברים. חודש יולי: איך עבר עליכם החודש?: אדיר. חוץ מאיזה משהו קטן. מה אתם זוכרים מהחודש?: הדבר שהכי יזכר אצלי זו ההופעה האדירה של זיגי. מה אתם מוחקים מהחודש?: את הדבר הקטן ההוא. על מה אתם ממליצים מהחודש?: לא הבנתי את השאלה... אם הכוונה לאמן, אז דמיאן מארלי נותן בראש. על איזה אמן ניתפסתם יותר בחודש?: החודש הייתי בקטע של המארלים. בוב, זיגי ודמיאן. חודש אוגוסט: מה התוכניות שלכם לחודש?: בעיקר להיות שמחים. לבקר אצל כמה חברים רחוקים, להיות אצל סבא וסבתא... אולי להיות בת"א את מי בא לכם לפגוש החודש?: אין מישהו מסויים. מה אתם לא רוצים שיקרה החודש?: לא רוצה שהמלחמה תמשיך. מה אתם הכי רוצים שיקרה החודש?: תגמר המלחמה. לאיזה דאנס טוב מתחשק לכם ללכת החודש?: אני מעדיף להקות חיות על דאנסים, חוץ מזה שאני צעיר מדי לרוב הדאנסים.

JamicaniT

New member
מתפקדת.

אהלן אהלן. מורן, 19, ראשל"צ בעיקר. אוהבת לפוצץ נייר בועות. ולהסתלבט בים. זהו P:
חודש יולי: איך עבר עליכם החודש? מעולה. מה אתם זוכרים מהחודש? ההופעה של זיגי. מה אתם מוחקים מהחודש? את הבלאגן בצפון. על מה אתם ממליצים מהחודש? אני אמליץ בקרוב. :) על איזה אמן ניתפסתם יותר בחודש? תומר יוסף. כרגיל.
חודש אוגוסט: מה התוכניות שלכם לחודש? להנות. את מי בא לכם לפגוש החודש? אח של חברה. מה אתם לא רוצים שיקרה החודש? דברים רעים. מה אתם הכי רוצים שיקרה החודש? רק דברים טובים. לאיזה דאנס טוב מתחשק לכם ללכת החודש? בא לי איזו מסיבת רחוב, הודנא וכאלה. יום מקסים

REL YESAYA

New member
משאלתך נענתה..ושלי

שבוע הבא יש block partey בהודנה.... סוליקו דאבוורסיב רודבוי אפיקומ יסאייה יגאל ועוד מלא.... ..החודש עבר עליי מעולה פלוס מה אני זוכר מהחודש...את ההופעה של דמיאן מארלי מהסאמרג'אם@@@@ מה אני מוחק מהחודש...כלום. טוב זה שאלון ארוך מידי ורק התעוררתי שיהיה אוגוסט מצויין לכולם

Carcass

New member
כה

אלעד,21 וחצי מראשון.. חייל משוחרר טרי ומובטל,מחפש עבודה בימים אלו... טוב היה אחלה חודש..גם השתחררתי וגם היה זיגי,בחודש אחד..:) לא נתפסתי לשום אמן ספציפי החודש...שמעתי אולי יותר זיגי בגלל ההופעה.. הייתי מוחק מהחודש את המלחמה המטומטמת הזאת בצפון.. תוכניות לאוגוסט?למצוא עבודה,לקנות אוטו משלי אט לאסט ולהנות כמה יותר... דאנס?קשור בעקיפין רק,אני בונה יותר לכיוון של הבלקן ביט בוקס עוד איזה שבועיים...

Wha Cha Say Bowy? ../images/Emo176.gif ../images/Emo163.gif

אני עדי, בן 21 גר בנתניה Da' City... אני חייל (רמ' 2 ROCKS)..... יולי: איך עבר, נחמד מאוד במיוחד ההופעה של זיגי, אחלה שואוו.. אני אמחק מהחודש הזה את האשפוז הנוראי.. אני ממליץ להזרים לכאן עוד אומנים וגם סאונדים כבר הרבה זמן לא שמעתי פה... החודש נתפסתי על תומר יוסף \ kukan dub lagan\Sound ystem Presents The King Nah Sleep \ Jamalsk אוגוסט: להמשיך את החופשה, לחזור ליחידה ולצפות לחפש"ש בתחילת ספטמבר.. חברים ישנים.. שלא תימשך המלחמה יותר מדי זמן אה?!?! , דאנס התקווה 6 ואמ. סי. קרולינה ועם רוד בוי סאונד דא בומב!

MC SammY

New member
../images/Emo120.gif

סם,17, ראשון. חודש יולי: איך עבר עליכם החודש? בסדר+ מה אתם זוכרים מהחודש? את הלילה שבין ה27 ל28
הזוי הזוי. וואוו, עוד 3
מה אתם מוחקים מהחודש? הייתי עושה לכמה דברים פולאפ בהחלט. על מה אתם ממליצים מהחודש? - על איזה אמן ניתפסתם יותר בחודש? על T.O.K. וואו לגמרי. חודש אוגוסט: מה התוכניות שלכם לחודש? לנצל ת'חודש האחרון לחופש בצורה היעילה ביותר
את מי בא לכם לפגוש החודש? כל מי שעושה לי טוב, וחברה מאילת. מה אתם לא רוצים שיקרה החודש? שהוא יתפספס. מה אתם הכי רוצים שיקרה החודש? שהוא לא יתפספס
לאיזה דאנס טוב מתחשק לכם ללכת החודש? אם יהיה מספיק טוב אני כבר אדאג להיות שם

מתפקדת.

האיי, אני ענבר, בת 16 וחצי ב8 לאוגוסט :) ואני לא מאמינה שאני גרה איפה שאני גרה. מה אני עושה? עושה חיים. משתדלת לפחות. חודש יולי: איך עבר עליכם החודש? טוב מאוד. מה אתם זוכרים מהחודש? הופעה של זיגי מארלי, אילת, חברים, אולפן. מה אתם מוחקים מהחודש? הכנרת, כנראה. על מה אתם ממליצים מהחודש? על לנצל את החופשה שלכם ולעשות מה שבא בראש :) על איזה אמן ניתפסתם יותר בחודש? זיגי מארלי, גו גו דולס. למרות שלא שמעתי משהו ספציפי יותר מהשאר. חודש אוגוסט: מה התוכניות שלכם לחודש? הולנד, ימי הולדת, חברים, הופעות\מסיבות כשייצא. את מי בא לכם לפגוש החודש? :) מה אתם לא רוצים שיקרה החודש? שאני אסבול בהולנד. מה אתם הכי רוצים שיקרה החודש? :) לאיזה דאנס טוב מתחשק לכם ללכת החודש? זה של קרולינה והתקווה 6.

למה את לא מאמינה....

שאת גרה איפה שאת גרה? נראה לי יש לך תסביך מגורים קל
השבוע הייתי שם, דווקא סבבה שם- ראיתי כמה ערסים לארוחת הערב חה חה
-כשף!

ממ לא, פת זה קצת סבבה.

לפחות זה במרכז ולנסוע לכל מקום זה לא סיפור יחסית למקומות אחרים.. פשוט.. אני לא מאאאאאמין שאני גר בפתח תקווה שנים, שנים על גבי שנים ערסים זקנות ובני עקיבא. (אינפקציה וכאלה).

מה חח? "אתה לא מאמין שאתה גר...."

זו לא הבחורה החמודה שדיברתי איתה כמה פעמים? ההיא שראיינה אותי? ההיא שאצלי באייסי? ענבר? ההיא ששלחתי לאילת? היא מסתבר בחור?
או שאני סתם אוכלת סרטים חהחה??
-כשף!

bmt29

New member
וואי וואי כשף

הירוק דפק לך ת'מוח טוטאלית מה?
JB

וואו!! וואו!! דבר נקי ../images/Emo3.gif

באמת שלא הבנתי למה היא כותבת בלשון זכר! טוב נו.. אולי חסרות לי קצת שעות שינה
-כשף!

bmt29

New member
../images/Emo24.gif

תשני טוב טוב את... גם ככה את שורפת את עצמך בדאנסים כל היום
LOVE! JB

חחח את יכולה להרגע :)

אני הבחורה :) יש שיר כזה, הוא נקרא "פתח תקווה" ומבוצע ע"י אינפקציה. את לא שומעת אינפקציה? ובאמת חרא אויר יש בפתח תקווה. נורא לחזור ממקומות ירוקים, מרגישים כאילו אי אפשר לנשום.

אה פנאני בנאני חהחה ../images/Emo6.gif

בטח, אינפקציה?!?!? היו איתי בצבא.. אה גם בתיכון!! אנח נו עכשיו עושים מסיבות ביחד!
חחחחח נראה לך? מה לי ולאינפקציה??
חפיף אחות שלי! עכשיו אחרי שהבנתי למה בלשון זכר, אז אני סבבה :] שיהיה יום ציבעוני וצום קל למי שצם
-כשף!

ras yam

New member
חחחחח

אחרי חודש וחצי מגורים ושריצה בפ"ת אפילו אני ברחתי.. מכמויותתתתתתתתתתתתתתתתתת של חום נקי מאדולן כמווווווווייייייייווווווווווווותתתתת פ"ת שברה אותי.. מתביישת להראות את הפנים שלי..

Nechi Nech

New member
מתחשגז.

אני רביד פלוטניק, זה השם שלי, זה אני. תנו כמה שורות, על מי אתם, גילכם, מקום מגורייכם, מה אתם עושים וכו'.. אני רביד פלוטניק. אני בן 18 וחצי. אני גר בפ"ת. אני עושה מעט, מעט מאוד אפילו (מתגייס עוד שבועיים). אבל משתדל לעשות יותר.. ותמלאו על החודש שהיה והחודש שבפתח חודש יולי: הוא החודש ה7 במספרו, מתוך 12 חודשים בשנה. איך עבר עליכם החודש? היה דווקא וויקיד, חודש פנאן. מה אתם זוכרים מהחודש? את זה שהיה דווקא וויקיד... ופנאן. מה אתם מוחקים מהחודש? את זה שלא היה וויקיד. על מה אתם ממליצים מהחודש? Bob Markey feat. The Markey Brothers & The Ghtto Youths Crew - Kinky Reggae על איזה אמן ניתפסתם יותר בחודש? לא יודע. חודש אוגוסט: הוא החודש ה8 במספרו, מתוך 12 חודשים בשנה (אחח אני קורע ת'צמי) מה התוכניות שלכם לחודש? להתגייס, אבללללללללללללללללללל לפי זה - לעשות משהו שאני אוהב לקרוא לו - טירוף! (פרטים בקרוב) את מי בא לכם לפגוש החודש? לא יודע, אבל אני יודע את מי לא בא לי לפגוש החודש - את המפקד שלי בטירונות. מה אתם לא רוצים שיקרה החודש? שיעבור בבאסה מה אתם הכי רוצים שיקרה החודש? שהוא יעבור סבבס לאיזה דאנס טוב מתחשק לכם ללכת החודש? אוווווו הוווווו אוווו - שאלה מצויינת חבובית! טירוף! (פרטים בקרוב...) נסכם את היום במשפט של סופר קאט: "Tell me - Who don dada! who run tings ? !"

למעלה