התפקדות חודש אוגוסט!

johnnypsy

New member
אהלןן

עודד, גן יבנה... אין מה להוסיף:) בן 21, בצבא.. עדיין... חודש יולי התחיל סבבה לגמרי עד שהחל כל הבאלגן בצפון וככה מסתכם חודש יולי האמת לצערי... החודש נתפסתי לשלושה אומנים... תומר יוסף לרוז ואיקיימאוס חודש אוגוסט אם יהיה קצת שקט מהגזרה הצפונית אז לטייל קצת בצפון... החודש הייתי רוצה הכי להשתחרר...:) אבל זה לא יקרה חחחח ויאללה שיהיה לנו אחלה חודש:) רק גוד וייבס!!!

טובא

New member
אם ככה...

רז 22 ת"א(ואילת כשאמא אומרת -כל חודש-שכבר חצי שנה לא הייתי בבית) חודש יולי: עבר:סבב'ס מה אתם זוכרים מהחודש:את הצו 8 מה אתם מוחקים מהחודש:את השיחה הארורה שקיבלתי ביום האחרון לחודש יולי על מה אתם ממליצים מהחודש:ממממ ים זה סבבה על איזה אמן נתפסתם יותר החודש?יצא לי לשמוע המון קטעים של אוגוסטוס פאבלו(פונדיישן לפנים!!!!)בזמן האחרון אוגוסט: מה התוכניות שלכם החודש:לשרוד את הבלגאן שאני נמצא בו עכשיו את מי בא לכם לפגוש החודש:כל מי שיקלע לדרכי מה אתם לא רוצים שיקרה החודש:שהבלגאן הזה ישתלט לי על החיים מה אתם רוצה שיקרה החודש:שיגמר כבר הבומבוקלאט בלאגן. לאיזה דאנס טוב מתחשק לכם ללכת החודש:ממממ אתם כבר תדעו

mr dude101

New member
אניייי

חודש יולי: איך עבר עליכם החודש? מאד נחמד, ההורים השאירו לי את הבית לשבועיים היה פנאן מה אתם זוכרים מהחודש? את הלילות הארוכים מה אתם מוחקים מהחודש? האזעקות פה בצפון על מה אתם ממליצים מהחודש? תלכו לים תהנו על איזה אמן ניתפסתם יותר בחודש? עמיר בניון חודש אוגוסט: מה התוכניות שלכם לחודש? חזרתי כרגע מאילת היה פנאן, שבוע הבא גדנע ועוד כמה דברים החודש יהיה עמוס. את מי בא לכם לפגוש החודש? אותך ! מה אתם לא רוצים שיקרה החודש? שמישהו יעיר אותי. מה אתם הכי רוצים שיקרה החודש? שיגמר המצב המגעיל הזה לאיזה דאנס טוב מתחשק לכם ללכת החודש? אין משהו בתכנון אבל המוזיקה בחופים באילת טובה !!

Mr. T ../images/Emo11.gif

שמי גיל ואני פארליגל. חודש יולי: איך עבר עליכם החודש? הרבה עבודה ומעט הנאות... מה אתם זוכרים מהחודש? הכל מה אתם מוחקים מהחודש? כלום על מה אתם ממליצים מהחודש? אכלתי פסטה ממש טובה, ובאד אפל סאוור גם חזק, בא בכוס מגניבה. על איזה אמן ניתפסתם יותר בחודש? שמעתי הרבה Cornell Canpbell ממליץ עליו בחום... חודש אוגוסט: מה התוכניות שלכם לחודש? עוד מעט יום עם עורך דין מילואים, אין לי יותר מה לקחת מהרגילה, אז בעיקר צבא... את מי בא לכם לפגוש החודש? את קורטני קוקס ואם זה לא יסתדר אז את דנה אבגי. מה אתם לא רוצים שיקרה החודש? שהמלחמה תימשך גם אחריו... מה אתם הכי רוצים שיקרה החודש? שהמלחמה תיגמר!! לאיזה דאנס טוב מתחשק לכם ללכת החודש? יש כמה ביום שלישי יש משהו עם אייטל פוד ממש מקווה שאיכשהו יסתדר לי להגיע לשם...

../images/Emo107.gif

מיכל בת 22 מחדרה בלה בלה בלה... חודש יולי: איך עבר עליכם החודש? אישית בסדר, אבל המצב בארץ משפיע לרעה (מאוד לרעה) מה אתם זוכרים מהחודש? בעיקר הרבה בשורות רעות. מה אתם מוחקים מהחודש? את המלחמה הזאת. על מה אתם ממליצים מהחודש? כשיש צרות להסתכל לצדדים ולהיכנס לפרופורציות. על איזה אמן ניתפסתם יותר בחודש? בקושי שמעתי מוזיקה החודש חודש אוגוסט: מה התוכניות שלכם לחודש? קצת שקט! את מי בא לכם לפגוש החודש? אממממ... יש כמה אנשים. מה אתם לא רוצים שיקרה החודש? שתמשיך המלחמה הזאת מה אתם הכי רוצים שיקרה החודש? שתפסיק המלחמה הזאת
לאיזה דאנס טוב מתחשק לכם ללכת החודש? לא מתחשק לי במצב כזה ללכת לשומקום. כן דיכאוני

Jah 3

New member
נוכח

אני יונתן מחיפה העיר מוכת הקטיושות... עוד עשרה ימים בן 18, בנתיים מעביר את הזמן עד לצבא\שנת שירות המתקרבים.. יולי: עבר עליי: עבר עליי בעומס ובכיף... הרבה דברים טובים קרו ביולי.. זוכרים: כמובן את הנסיעה לאייה נאפה החלומית.. מוחקים: תהליך ארור של שנת שירות שעבר בצורה מאוד לא נכונה. ממליצים: אני ממליץ על תומר יוסף שבאמת התגלה כאמן מצליח... אמן: כמו שכתוב למעלה, אז תומר יוסף הפתיע אותי באמת... עם דיסק ססגוני ומלא בכל טוב... כל הכבוד.. אוגוסט: תוכניות: ככל הנראה להתחיל שנת שירות ואת כל המסלול של הנח"ל... לפגוש: מישהי מיוחדת. לא רוצים שיקרה: שכל הצבא והשנת שירות יתבלגנו לגמרי, והכל יתבלבל בנושא הזה. הכי רוצים שיקרה: שאני אהיה סגור על עצמי סופית מה אני עושה ולאיפה אני הולך. דאנס: מחר בסיטיהול, למרות הכל תצפינו חברים, גם אם יש קצת קטיושות אין סיבה שלא נרקוד ונשמח... צריך יותר מכמה קטיושות להעכיר את הוויבז בחיפה!

Jah 3

New member
כרגע זה בסימן שאלה גדול

אבל זה צריך להיות בגינות שומרון, בתוך קרני שומורון מעבר לקו הירוק. אבל חלק מהגרעין מסרב ללכת לשם, אז אם הם לא יתפשרו הגרעין יתפרק ואני אלך לצבא רגיל.

Jah 3

New member
כן אני יודע אחי.. אתה מאלפי מנשה.

הכוונה היא גם לשבת בגינות שומרון ולשלוח כמה אנשים כל יום לעבוד באלפי מנשה, אז אם זה יהיה ככה תצפה לביקור...

Jah 3

New member
כן אני יודע אחי אתה מאלפי מנשה..

גם הכוונה המקורית היא לשבת בגינות שומרון ולשלוח כמה אנשים כל יום לעבוד באלפי מנשה ככה שאם זה באמת יקרה תצפה לביקור..

K C

New member
../images/Emo71.gif

חודש יולי: איך עבר עליכם החודש? סבבה+ מה אתם זוכרים מהחודש? לא זוכר מה קרה אתמול... מה אתם מוחקים מהחודש? הקנסות המעפנים על מה אתם ממליצים מהחודש? לנסות ולהפיק טוב מכל יום ולא לקחת דברים ללב על איזה אמן ניתפסתם יותר בחודש?Burning Spear חודש אוגוסט: מה התוכניות שלכם לחודש? להנות כמה שיותר לפני שהלימודים חוזרים (ספטמבר) את מי בא לכם לפגוש החודש? הרשימה ארוכה מה אתם לא רוצים שיקרה החודש? שהקטיושות יגיעו לבת ים מה אתם הכי רוצים שיקרה החודש? יותר ממה שקרה בתחילת החודש
לאיזה דאנס טוב מתחשק לכם ללכת החודש? ההודנא

למעלה