התפקדות חודש דצמבר

התפקדות חודש דצמבר

שם: תאריך לידה (ימי הולדת הם תירוץ נהדר למפגשי פורום בהופעה): מסנג'ר/ אייסי/ מייל: מספר ההופעות של בעז שהיית בהן עד היום: המשפט/שאלה שהכי היית רוצה לומר/לשאול ל/את בעז עכשיו: השיר של בעז ששמעת הכי הרבה החודש: אמנים אחרים שבא לך לפרגן להם החודש, ולמה: משהו שעשה לך את החודש: משהו/מישהו שהרס לך את החודש: משהו שאת/ה מחכה שיקרה החודש: עוד משהו שבא לכם לספר:

חודש שמתחיל עם מיגרנה זה לא טוב ../images/Emo10.gif

שם: יעל תאריך לידה (ימי הולדת הם תירוץ נהדר למפגשי פורום בהופעה): 18.12 מסנג'ר/ אייסי/ מייל: מסנג'ר [email protected] מספר ההופעות של בעז שהיית בהן עד היום: אממ... לא יודעת. בסקר למשל בחרתי באופציה: 'הפסקתי לספור ברביעית' המשפט/שאלה שהכי היית רוצה לומר/לשאול ל/את בעז עכשיו: בוא לחיפה השיר של בעז ששמעת הכי הרבה החודש: מרגיש כמו שבת אמנים אחרים שבא לך לפרגן להם החודש, ולמה: רונה קינן כי אתמול היא נתנה הופעה מעולה בחיפה. משהו שעשה לך את החודש: הופעה של רונה אתמול. ואולי עוד דברים שהיו קצת יותר בתחילת החודש אבל לא זוכרת בדיוק. משהו/מישהו שהרס לך את החודש: אה, הרבה דברים. מיגרנות למשל. משהו שאת/ה מחכה שיקרה החודש: אולי הופעה של גבע אלון בסיטי הול. (הבחור מופיע בסיטי הול
) עוד משהו שבא לכם לספר: כואב לי הראש

יש לנו כבר יותר מחודש כאן ../images/Emo12.gif

הזמן טס לי..
שם: עדי תאריך לידה (ימי הולדת הם תירוץ נהדר למפגשי פורום בהופעה): 9.1 מסנג'ר/ אייסי/ מייל: מסרים.. (זה מעצבן שיש כתובת שונה לכל דבר
) מספר ההופעות של בעז שהיית בהן עד היום: גם אני הפסקתי לספור.. אבל סוג של 7 נראה לי.. המשפט/שאלה שהכי היית רוצה לומר/לשאול ל/את בעז עכשיו: חודש חדש אומר הופעות חדשות, לא? המייספייס ריק וזה לא מוצא חן בעיניי..
השיר של בעז ששמעת הכי הרבה החודש: מכוון למטרה אמנים אחרים שבא לך לפרגן להם החודש, ולמה: דני רובס
ושלומי שבן.. ו.. ו.. יש הרבה, היה לי חודש מוזיקלי משהו
נטול הופעות אבל מוזיקלי.. משהו שעשה לך את החודש: - משהו/מישהו שהרס לך את החודש: אנשים בעיקר.. וציפיות.. יותר מדי ציפיות מסתבר..
משהו שאת/ה מחכה שיקרה החודש: התאפסות..
עוד משהו שבא לכם לספר:
, זה מה שיש לי לומר..

ady18

Well-known member
../images/Emo127.gif

שם:יעל תאריך לידה (ימי הולדת הם תירוץ נהדר למפגשי פורום בהופעה): מסנג'ר/ אייסי/ מייל:ady18Walla.co.il מספר ההופעות של בעז שהיית בהן עד היום:; מלאה ואחת באירוח המשפט/שאלה שהכי היית רוצה לומר/לשאול ל/את בעז עכשיו: השיר של בעז ששמעת הכי הרבה החודש:פריס בחורף אמנים אחרים שבא לך לפרגן להם החודש, ולמה:יעל נחשון היא מדהימה ויוצא לה דיסק בכורה בעוד שבועים ומארון 5 פשוט התאהתי משהו שעשה לך את החודש:קנית בגדים וקניון ולפגוש ידיד שלא ראיתי המון זמן משהו/מישהו שהרס לך את החודש: משהו שאת/ה מחכה שיקרה החודש:משהו שאולי מסתדר בקשר לעבודה ומפגשי פורמים שונים וזהו עוד משהו שבא לכם לספר:

FRD

New member
מממ

שם:רן תאריך לידה (ימי הולדת הם תירוץ נהדר למפגשי פורום בהופעה): 5\9 מסנג'ר/ אייסי/ מייל:[email protected] מספר ההופעות של בעז שהיית בהן עד היום:0
המשפט/שאלה שהכי היית רוצה לומר/לשאול ל/את בעז עכשיו:.. השיר של בעז ששמעת הכי הרבה החודש:הקליטה אמנים אחרים שבא לך לפרגן להם החודש, ולמה:סיד בארט..תשמעו
משהו שעשה לך את החודש:שאלות קשות שואלים פה משהו/מישהו שהרס לך את החודש:לא נתחיל.. משהו שאת/ה מחכה שיקרה החודש:לא מחכה עוד משהו שבא לכם לספר:בא לי שוקו

TEENAGER1

New member
מספרי ברזל להתפקד!|מצדיע|

שם: מיכל תאריך לידה (ימי הולדת הם תירוץ נהדר למפגשי פורום בהופעה): י"ח סיון 11.6 מסנג'ר/ אייסי/ מייל: במסרים.. מספר ההופעות של בעז שהיית בהן עד היום: שאלתם משהו? המשפט/שאלה שהכי היית רוצה לומר/לשאול ל/את בעז עכשיו: "We all live in a yellow submarine..." (רמז דק) השיר של בעז ששמעת הכי הרבה החודש: כל השבוע מרגיש כמו שבת (והרבה פעמים מתוכן היו ברדיו!
) אמנים אחרים שבא לך לפרגן להם החודש, ולמה: אהוד בנאי, באמת צריך להגיד למה? משהו שעשה לך את החודש: הופעות של אביתר ונעם רותם (אני לא מאמינה שזה היה החודש, זה נראה כל כך מזמן), חתונה של בן דוד שלי ואנשים חמודים משהו/מישהו שהרס לך את החודש: לימודים מעיקים משהו שאת/ה מחכה שיקרה החודש: חנוכה!! (ושכל מה שאני מתכננת לגביו באמת יקרה) הופעות (גבע, אביתר, יונתן רזאל, כרגע הכל בסימני שאלה אבל מי יודע, וכמובן גם הופעות אחרות שעדיין לא ידועות לי) עוד משהו שבא לכם לספר: יש לי מבחן האזנה על כל התקופה הקלאסית ביום שני, הצילו
ו.. לא ביקשתם תמונה, אבל הבטחתי תמונות של הקאפקייקס מהיריד אז הנה

paper pieces

New member
יאא איזה יופי! ../images/Emo9.gif תודה!!

וזה כייף ללכת להרבה הופעות
תהני..!

ZoHaRoT

New member
אני!

שם: זוהר תאריך לידה (ימי הולדת הם תירוץ נהדר למפגשי פורום בהופעה): 10.8 מסנג'ר/ אייסי/ מייל: מסן: [email protected] מספר ההופעות של בעז שהיית בהן עד היום: 0 :( המשפט/שאלה שהכי היית רוצה לומר/לשאול ל/את בעז עכשיו: לא יודעת... השיר של בעז ששמעת הכי הרבה החודש: מרגיש כמו שבת. אמנים אחרים שבא לך לפרגן להם החודש, ולמה: - משהו שעשה לך את החודש: - משהו/מישהו שהרס לך את החודש:- משהו שאת/ה מחכה שיקרה החודש: מלא ימי הולדת... והארי פוטר השביעי בעברית! עוד משהו שבא לכם לספר: החיים יפים כשמסתכלים עליהם ככה.

paper pieces

New member
מתפקדת...!

שם: דנה תאריך לידה (ימי הולדת הם תירוץ נהדר למפגשי פורום בהופעה): 14/10/86 מסנג'ר/ אייסי/ מייל: [email protected] מספר ההופעות של בעז שהיית בהן עד היום: 2
המשפט/שאלה שהכי היית רוצה לומר/לשאול ל/את בעז עכשיו: הממ מתי ההופעה הבאה? :) השיר של בעז ששמעת הכי הרבה החודש: כל השבוע מרגיש כמו שבת....! אמנים אחרים שבא לך לפרגן להם החודש, ולמה: פיונה אפל והממ דה שינס... משהו שעשה לך את החודש: להבין סופסוף אחרי 21 שנה מה זה חופש מוחלט....! משהו/מישהו שהרס לך את החודש: הממ לא היה משהו רציני.... משהו שאת/ה מחכה שיקרה החודש: שהקורס לא יהיה כזה גרוע ויעבור מהר.... עוד משהו שבא לכם לספר: ניסיתי לתפור קודם את בובה כזאת אבל לא הצלחתי חחח... כבר ציינתי שיש לי יותר מידיי זמן פנוי? שיהיה חודש טוב....

למעלה