התפקדות חודש יוני!!!!

התפקדות חודש יוני!!!! ../images/Emo124.gif

אהלן =] שרשרו כאן את הפרטים שלכם, שנדע מי זה מי מתחת לכינויים- מה שבא לכם תירשמו- שמכם- איפה המגורים שלכם- מה אתם עושים בחיי היום יום- המלצה טובה לחג ו/או לסוף שבוע- איזה דאנס טוב שאתם הולכים להיות בו בקרוב- אה וכמובן אל תישכחו תמונה!!!!!! בברכת חג שמח[= -כשף!

אני אתחיל ../images/Emo6.gif

אהלן!!!! קוראים לי כשף, אני גרה בקדימה.. אממ.. כל יום עושה משהו אחר, המלצה טובה-->>> שמעו הרבה פנטון מוג'ה או ג'נטלמן!! דאנס מעולה בקרוב- 8 .6 בקולטורה (פרטים בשירשור הופעות/מסיבות..) יאללה גם תמונה חח.. -כשף!

טובא

New member
אני אמשיך

רז תל אביב\אילת מה עושה ביום יום?שלעה"ת(אל תשאלו חחח) המלצה טובה:MONEY MOVE-BARRINGTON LEVY אלבום שלא יןצא לי מהמערכת בימים האחרונים דאנס טוב?6\6 בקומפורט 13. מי לא הולך להגיע???

I&I

שמכם-גיל איפה המגורים שלכם-בצופים לא התנועה הישוב מה אתם עושים בחיי היום יום-עוזר משפטי בסנגוריה הצבאית המחוזית ביפו. אם תהיו חיילים רעים-רוב הסיכויים שהתיק שלכם יגיע אליי... המלצה טובה לחג ו/או לסוף שבוע-שימו ראש, תנשמו נכון. תחגגו את החיים... איזה דאנס טוב שאתם הולכים להיות בו בקרוב-ההופעה של איק א מאוס ב29.6 בטוח יהיה פסיכי! עדיין לא מאמין שזה באמת קורה...

Ras Arbel

New member
אני

אני ארבל גר בכפר ויתקין בחיי היום יום אני אומן המלצה טובה לחג - תנהגו בזהירות יש מלא תאונות! המלצה טובה לדאנס - איפה שמתנגן רגאיי מיוזיק קרוב לביתכם (או רחוק אם אתם בטיול) אהבה אחת, אני

Nechi Nech

New member
אני

שמכם - רבידנצ'ינץ'אליקלבליקבום איפה המגורים שלכם - אוריג'ינל פתח תקווה טינג דאט! מה אתם עושים בחיי היום יום - חיים חיים יפים, רואים איך ש12 שנים של בצפר יורדות לטימיון עקב החלטה לא לעשות בגרות מלאה ומחכים לקיץ. המלצה טובה לחג או לסוף שבוע - להירגע, על האש עם החבר'ה, נרגילה, בחורות לא יזיקו, מוזיקה טובה, ווינסטון לייט - והחיים יפים.. איזה דאנס טוב שאתם הולכים להיות בו בקרוב - ב6.6.6 we come fi chase di bloooodklaaat devil outa israel! ya donno! טירוף מה שיהיה שם!!! (007 קרו, יסאיה קרו, ווידו מסוליקו, יוניטי סאונד, רודבוי סאונד, אורי שוחט ואלארם, צ'ולו, סילברדון, נייג'ל האדמו"ר ועוד!!!!!!....קומפורט 13!) בלי קשר, התמונה מאתמול בג'י ספוט, אני על העמדה יחד עם טובא ג'ניינוב ואוהד AKA "מבין/קולט אני" AKA אוריג'ינל Seeen i!

FreestyleBoy

New member
אני פה : )

שמכם- אביב איפה המגורים שלכם- ראשון לציון מה אתם עושים בחיי היום יום- אממ בתור לניתוח,מתחיל קורס ברמנים ביולי המלצה טובה לחג ו/או לסוף שבוע- אממ אני עושה ארוחה בבית לחברים איזה דאנס טוב שאתם הולכים להיות בו בקרוב-8.6 בקולטורה-תשאלו את כשף

ZeusMan

New member
מי מי מי

שמכם - אמיתי איפה המגורים שלכם - קיבוץ אורים מה אתם עושים בחיי היום יום - שומע רגאיי ומדריך ילדים בקיבוץ המלצה טובה לחג ו/או לסוף שבוע - אל תוכלו יותר מידי גבינה איזה דאנס טוב שאתם הולכים להיות בו בקרוב - ביום שיהיה לי רשיון

Chenipeper

New member
אני אני אני

שמכם- צ'ני איפה המגורים שלכם- הוד השרון מה אתם עושים בחיי היום יום- עבודה, מוזיקה, כיף.. המלצה טובה לחג ו/או לסוף שבוע- תחייכו איזה דאנס טוב שאתם הולכים להיות בו בקרוב- משו חזק ב6.6.6 צריך להיות חריף.. וגם התמונות הזאת כבר לא מעודכנת...זה עוד לפני צבא בכמה חודשים..

fleaboy

New member
Iman

שמכם- נדב איפה המגורים שלכם- איזור ירושלים מה אתם עושים בחיי היום יום- סיימתי יב'... אז סתם מתפננים בין בגרות לבגרות המלצה טובה לחג ו/או לסוף שבוע- slim baston - never give your heart יופי של טיון :] איזה דאנס טוב שאתם הולכים להיות בו בקרוב- 10.6 קנגרו ורגאייסטן בצוללת

kacha

New member
יאו

שמי אלכס כצנלסון בחיי היום יום אני קוטף גודגדן (דובדבן מתוק:)) ומתחיל לעבוד קצת עם כבשים בע"ה... בסיס הבית שלי ממוקם בערד. מומלצץ עוגת הגבינה שנראה לי עלית מוכרים את כל המצרכים להכנת העוגה (פתי בר, אינסטנט פודינג, שוקולד פרה, שמנת ועוד...:)) בחבילה אחת. עוגה מדהימה! :) לא יודע באיזה מסיבה אני אהיה בקרוב, מה שכן כרגע זה נראה שאני אלך לזיגי מארלי(זה החודש??), איק-א-מאוס, הופעה של התפוחים בסוף החודש...וב6/6 יש נסיון להתאספות ענק של כל חבורות השיכורים של הארץ ולעשות השתכרות המונית יחד איפשהו...אני לא שותה, אבל זה נשמע כמו משהו שצריך לרראות :) מטאליסטים צרחניים שתויים-ובכמויות :)

Jah 3

New member
וויבז אוריג'ינל בחיפה

שם- יונתן אין כמו ה.... : גר ונושם את האוויר של חיפה היפה. חיי היום יום: סיימתי יב', אז אני קצת עובד, עושה חיים ומשתדל לתכנן טיול לג'מייקה לפני הצבא! דאנס טוב שאני הולך להיות בו בקרוב: הקומפורט 13 ב6.6, ועד אז אני אמצא נחת בחיפה בהופעה של התפוחים(אמנם לא רגאיי אבל אף פעם לא מזיק לשמוע משהו חדש ושונה) פה בעירנו הצנועה. ואם כבר אז גיל! אני זוכר שאמרת שאתה עשית טיול ליארד לפני הצבא שלך... אם אתה תוכל לעזור לי בכמה שאלות ועצות.. בקשר לטיול לג'מייקה... אני אשמח...

sundhri

New member
אני ../images/Emo8.gif (חדשב פה..)

שמכם- הגר. איפה המגורים שלכם- תל אביב (הנה אני באאאא הנה אני באאא) מה אתם עושים בחיי היום יום- לומדת, ברגע זה לבגרות בלשון ליתר דיוק וגם שרה המון במגמת מוזיקה וזהו..אממ..נהנית ממה שיש לחיים להציע:) המלצה טובה לחג ו/או לסוף שבוע- לנוח. שנטיפי.שני דברים שאני לא עשיתי!איזה דאנס טוב שאתם הולכים להיות בו בקרוב- 6.6.06 בקומפורט..נשמע מפציץ בהחלט:) ואז לתפוחים גם כן בקומפורט.. וזהו:) חג שמייח!!

Jah 3

New member
פייי התפוחים זה מטורף..

הייתי אתמול והם הקפיצו בטירוף את כל חיפה, מומלץ ביותר

למעלה