התפקדות חודש יוני!!!!

S t o l a

New member
אהלן אהלן

שמכם - דביר איפה המגורים שלכם - גן יבנה !!! בחיי היום יום - דואג למטוסים של חיל האויר המלצה טובה - לפני כשעה קלה חזרתי מהשנטיפי.. איזה כיף! איזה תענוג! חבל שנגמר.. ככה שזה לא המלצה, ואני לא חושב על שום דבר בינתיים... צריך לנוח! אבל הדאנס הבא המתוכנן- ככל הנראה ה 6.6.06... הולך להיות מפוצץ! נקווה שיצא לפועל... חבר'ה תעשו חיים! היה אחלה של חג! המשך חג שמח

S t o l a

New member
אגב אגב

מתי יש הופעה של התפוחים באיזור המרבז? הם הופיעו אתמול בשנטיפי.. ולא יודע איפה הייתי באותו רגע אבל אחר כך כל מי ששאלתי אותו אמר שהם היו חזקים!! ניגנו בצורה מטורפת!! אז סתם מתוך סקרנות, מי שיודע על הופעה בקרוב... תודה
והאגב השני, היה על התמונה ששכחתי לצרף קודם...

kacha

New member
התפוחים

יום שישי הקרוב בקומפורט 13 אשר בתל אביב. יהיה שמייח

johnnypsy

New member
שלום שלום

שמכם - עודד איפה המגורים... - גן יבנה! ! בחיי היום יום - נוסע על אופניים בסיירת גולני... צבא עלק... המלצה טובה - "הקם להורגך השקם לחבקו" :)!!! הדאנס הבא - אם אצליח לארגן אפטר אז ב6.6.06 יום שלישי התקווה שש... ואם לא... זיגי מרלי בסוף יולי בבננה ביץ'... יאלללה חג שמח וטעים!!! והרבה חיוכים:)

יאללה

שמי- ענבר מגורים- פתח תקווה עושה- תלמידה מתוסכלת
המלצה- לחייך, להרגע ולשים הכל בצד לכמה רגעים אם לא יותר
דאנס טוב- לא יודעת כרגע, מקווה שייצא לי בזמן הקרוב. קחו תמונה של הכלבה שלי במקום, היא יותר חמודה

YAMBAM

New member
גמני !

שמכם- יםאיפה המגורים שלכם-כפר יונה (מרכז)מה אתם עושים בחיי היום יום-לומד, נהנה מכל רגע, וכמובן שומ כמה שיותר רגאייהמלצה טובה לחג ו/או לסוף שבוע-תכייכו,be happy איזה דאנס טוב שאתם הולכים להיות בו בקרוב-אממ במכמורת בחווה של אליק מסיבה מצויינת הולך להיות !

idk

New member
מתפקייייד!

שמכם- אביחי לוי המאגניב איפה המגורים שלכם- כרמיאל, סדום ועמורה של שנות ה2000 (פחח) מה אתם עושים בחיי היום יום- שומדבר ספציפי :) המלצה טובה לחג ו/או לסוף שבוע- עבר כבר החג והסופש.. עברו משו ביינזונה בשנטיפי אבל :) איזה דאנס טוב שאתם הולכים להיות בו בקרוב- אממ כרגע התיכנון שלי הוא יותר לכיוון ההופעה של זיגי בהאנגר ותמונה? כמובן
אני ישו בשנטיפי

MC SammY

New member
היי

שמכם- סם איפה המגורים שלכם-ראשון מה אתם עושים בחיי היום יום-בגרויות
המלצה טובה לחג ו/או לסוף שבוע-תעברו לקיבוץ אליפז ליד אילת איזה דאנס טוב שאתם הולכים להיות בו בקרוב-לא יודעת אני בקיבוץ[
]

MC SammY

New member
מכיר את הקיבוץ?

וואי, אחד המקומות עם אנשים כאלה מדהימים...

kacha

New member
בהחלט...

מה שהערבה עושה לבנאדם... אנשים מיוחדים... מקום מיוחד...נוף מדהים... ואגם תמנע 2 מטר מהבית, פשוט לקפוץ למים הירוקים האלה :) הכרת את המדריכי נוער שלהם במקרה ?:):)

MC SammY

New member
חחח

אממ... הכרתי את ברנדון, אם אתה יודע מי זה...הוא עובד בפארק תמנע. אוח אני רוצה לחזור

ohad 19

New member
היי אמ סיי..מאיפה בראשון

אהלן אהלן בת אדם מאפה את בראשון סיטי אני גם משמה שיהיה לך יום סבבה

Ohadiiii

New member
אוהד רוזנטל

אוהד רוזנטל אורנית למדתי במכינה באונברסיטת ת"א והיא נגמרה אז עכשיו אני על תקן כלום peter tosh- boston 1976

אני חדשה =]

שם: שישאר שלומצה [= איפה המגורים? : מושב ליד אשדוד מה אתם עושים בחיי היום יום?: עוד מעט מתחילה להשלים בגרויות, בנתיים מעשנת הרבה ויוצאת וכאלה.. המלצה טובה לחג ו/או לסוף שבוע: סטלה סטלה סטלה ובוב מארלי ברקע איזה דאנס טוב שאתם הולכים להיות בו בקרוב: בחודש הקרוב אני מקווה שאני לא אלך לשומקום ...

Ben Dor

New member
אני =]

שמכם- בן דור (קוראים לי בעיקרון מור אבל אפחד לא קורה לי ככה) איפה המגורים שלכם-בית אלעזרי (מושב בין רחובות לגדרה) מה אתם עושים בחיי היום יום-לומדת עובדת שומעת מוזיקה ונהנת המלצה טובה לחג ו/או לסוף שבוע-ללכת לים למרות שיש מדוזות ולהתפלל לגלים! איזה דאנס טוב שאתם הולכים להיות בו בקרוב-מממ תיכננתי לסוע לת"א להופעה של התקווה 6 אבל זה יוצא על לימודים =\ התמונה מלפני שנה כמעט...(סוף תקופת הפריקיות חחח)

למעלה