התפקדות חופרת+שאלון~

Kawaii Me

New member
התפקדות חופרת+שאלון~ ../images/Emo9.gif

~נגנב מפורום סקרים ושאלונים בלי בושה XD~ תהנו פרטים אישיים לפורמליות 1. מהו שמך המלא? 2. תאריך לידה: 3. מקום מגורים ראשי: 4. מקום מגורים משני: 5. כתובת דוא"ל: 6. ניקים אחרים באתרים אחרים: 7. כמה אחים/אחיות? 8. גר עם ההורים/לבד/עם שותף? 9. צבע עיניים? 10. צבע שיער? 11. משקל: 12. גובה: מוסיקה 1. אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה? 2. על מה היית רוצה לנגן? 3. יש לך להקה? אם כן, מה הסגנון? אם לא, איזה סיגנון היית רוצה שהלהקה שלך תהיה? 4. מה הטעם הכללי שלך במוסיקה? 5. איזה להקה אתה שומע שאתה בדיכאון? 6. להקה/זמר שלדעתך בושה לעולם המוסיקה: 7. אתה אוהב לרקוד? 8. תאר איך אתה רוקד? 9. אתה מוצא את עצמך רוקד לבד? 10. אתה מוצא את עצמך רוקד במקומות לא קשורים? 11. האם לדעתך אתה בנאדם שנוטה לשמוע מה שרוב האנשים סביבך שומעים או לסרוגין נמנע מלהיסחף עם הזרם ה"מינסטרים" המוסיקלי? 12. אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? השחטה עצמית 1. יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? 2. יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה? 3. התנסת בעבר בסמים? איזה? 4. אתה מסטול ברגע זה? 5. יש לך קטעי זיכרון שנמחקו מעברך בעקבות שימוש בכימיקלים כאלה או אחרים? 6. באיזה גיל לדעתך הפסקת להיות "ילד טוב ירושלים"? 7. ניסית להתאבד פעם? אם כן מתי ולמה? 8. אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום? 9. מה אתה אומר על הנוער של היום? פרטים אינטימיים 1. העדפה מינית: 2. אמצעי מניעה מועדף: 3. סקס בדייט הראשון? 4. סלבריטי שהייתם משלמים בשביל "לעשות" את זה איתו: 5. מה הכי חשוב בשבילך אצל בן/בת זוג (לצרכים מיניים)? 6. מה הכי חשוב בשבילך אצל בן/בת זוג (לצרכים כלליים)? 7. כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי? 9. הסקס הכי טוב בחייך: 10. הסקס הכי גרוע בחייך: 13. באיזה גיל איבדתם את ה"תמימות" שלכם? 15. האם יש לך בן/בת זוג עכשיו? 16. מה אתה חושב עליו/עליה? כישורים מיקצועיים 1. איזה מגמה היית בביה"ס? 2. פרט את המקומות שעבדת בהם עד עכשיו (לא כולל צבא): 3. איזה מיקצוע עסקת בו בצבא: 4. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר ראשון? 5. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר שני? 6. מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה? 7. ואם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? 8. יש לך ידע נרחב שמשהו שלא למדת במוסד כלשהו? 9. קיים מקצוע שאתה לא יודע, אבל ממש מעוניין לדעת? 10. איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? שאני אדע מה לבשל לך 1. המסעדה האהובה: 2. המסעדה השנואה: 3. בשר מעודף: 4. גבינה מעודפת: 5. ירק מועדף: 6. תבלין מועדף: 7. פרי מועדף: 8. דג מועדף: 9. סגנון אוכל מועדף (מזרחי, איטלקי וכו): 10. מאפה מועדף: 11. שתיה קרה מועדפת: 12. שתיה חמה מועדפת: 13. שתיה חריפה מועדפת: 14. משהו שאתה אוהב לאכול שלאחרים זה אולי נראה מוזר: הכוכבים הנוצצים של הוליווד 1. סרט אהוב: 2. במאי אהוב: 3. שחקן/ית אהוב/ה: 5. סרט אחרון שראית: 6. סרט שראית יותר מ-3 פעמים: 7. סרט שראית יותר מ-30 פעמים: 8. סדרה אהובה: 9. היית רוצה להיות שחקן מפורסם? 10. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתך? 11. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתם של אנשים אחרים? 12. כמה שעות ביום אתה שורף בממוצא מול הטלוויזה? 13. כמה סרטים אתה רואה בקולנוע בממוצא בחודש? 14. כמה סרטים אתה רואה מספריית ווידאו בממותא בחודש? 15. למי היית מודה אם היית זוכה באוסקר? דת ואמונה 1. יש אלוהים? 2. אם יש אלוהים - זכר או נקבה? 3. מה הקטע של כל הדתות? מי צודק? 4. האם העולם הבא קיים? 5. מאמינים בגילגול נשמות? אם כן, מה הייתם לדעתכת בגילגול הקודם? 6. מלאכים ושדים - קיימים? 7. ערפדים ורוחות - קיימים? 8. קרה לכם פעם משהו על-טבעי? אם כן, מה? 9. חיזרים, עב"מים... האמת באמת נמצאת שם? 10. איך נוצר העולם? 11. איך נוצר המפץ הגדול? 12. מי יצר את אלוהים? 13. יש לנו נשמה, או שהכל זה סתם תגובה כימית מוזרה? נחייה את הרגע? 1. מה מתנגן עכשיו? 2. עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? 3. איזה עוד ישומי מחשב פתוחים חוץ מההיידפארק? 4. מה הספקת כבר לעשות היום? 5. מה עוד תספיק לעשות היום? 6. ישנת טוב אתמול? 7. תישן טוב הלילה? 8. האם היום יהיה יום שאתה ניזכור לעוד הרבה זמן? אם כן, למה? כמה שאלות כלליות 1. מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? 2. מי גאון, אינשטיין או שקספייר? 3. עונה אהובה של השנה: 4. צבע אהוב: 5. ריח אהוב: 6. תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר: 7. התקווה הכי גדולה בחיים שלכם: 8. איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? 9. חיה אהובה: 10. תזכיר לי איך קוראים לך?

Kawaii Me

New member
אני כבר עניתי../images/Emo3.gif

בפורום אחר. חוץ מזה אני אענה! תענה כבר!

ANGELUSPIKE

New member
עונה ראשון, שלא תגידי שלא עניתי, עדן.

פרטים אישיים לפורמליות 1. מהו שמך המלא?רואי ג., נראה לי שתסתפקו בזה. 2. תאריך לידה: 20.09.83 3. מקום מגורים ראשי: חולון 4. מקום מגורים משני: ירושלים, אצל אחותי. 5. כתובת דוא"ל: ROY1673ֲ017.NET.IL 6. ניקים אחרים באתרים אחרים: אני משתמש באותו ניק בכל מקום. 7. כמה אחים/אחיות? אחות אחת. 8. גר עם ההורים/לבד/עם שותף? עם אבא. 9. צבע עיניים? חום דבש 10. צבע שיער? חום כהה, פעם שהייתי קטן הוא היה יותר בהיר לכיוון השטני. 11. משקל: לא מגלה
. 12. גובה:1.77 מוסיקה 1. אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה? על גיטרה 2. על מה היית רוצה לנגן? טופים קלידים ועל כל מה שאני יספיק ללמוד. 3. יש לך להקה? אם כן, מה הסגנון? אם לא, איזה סיגנון היית רוצה שהלהקה שלך תהיה?אין לי להקה, אבל עם הייתה לי אחת כזאת הסגנון שלה היה, פאנק פופ רוק, פופ רוק, פאנק סאקה, בקיצור מוזיקה קיצבית ושמחה. 4. מה הטעם הכללי שלך במוסיקה? כל מה שהוא טוב, אני מוכן לנסות הכל בתנאי שזה יהיה טוב. 5. איזה להקה אתה שומע שאתה בדיכאון? זה לא להקה זה יותר שירים שקטים ורגועים. 6. להקה/זמר שלדעתך בושה לעולם המוסיקה: פריס הילטון
7. אתה אוהב לרקוד? אוהב אבל לא יודע. 8. תאר איך אתה רוקד? ראה התשובה הנ"ל. 9. אתה מוצא את עצמך רוקד לבד? אני נאלץ להגיד שכן
10. אתה מוצא את עצמך רוקד במקומות לא קשורים? תגדירו מקומות לא קשורים. 11. האם לדעתך אתה בנאדם שנוטה לשמוע מה שרוב האנשים סביבך שומעים או לסרוגין נמנע מלהיסחף עם הזרם ה"מינסטרים" המוסיקלי? גם וגם אני לא חושב שיש אחד שלא מושפע ממשהו, אבל יש לי טעם משלי. 12. אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? שלמה ארצי בארץ, והביטלס בחו"ל. השחטה עצמית 1. יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה?אני דתי אז לא. 2. יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה?כנ"ל 3. התנסת בעבר בסמים? איזה?כנ"ל וגם אם לא ההייתי דתי. 4. אתה מסטול ברגע זה?כנ"ל. 5. יש לך קטעי זיכרון שנמחקו מעברך בעקבות שימוש בכימיקלים כאלה או אחרים?לא. 6. באיזה גיל לדעתך הפסקת להיות "ילד טוב ירושלים"? למה ילד טוב ירושלים רק בירושלים יש ילדים טובים, תשאלו את אוהדי בית"ר אם ילדים טובים ירושלים, אם לא הובן אני אוהד בית"ר ככה שילד טוב אני כבר לא יכול להיות. 7. ניסית להתאבד פעם? אם כן מתי ולמה?לא זה ביזבוז זמן לדעתי. 8. אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום? לא זה ביזבוז כסף וגם חיים. 9. מה אתה אומר על הנוער של היום? על הפנים, יותר גרועים ממה שאני ההייתי שהייתי גילם. פרטים אינטימיים 1. העדפה מינית: בנות ועוד בנות. 2. אמצעי מניעה מועדף: חסוי. 3. סקס בדייט הראשון?ראו תשובות ל השחטה עצמית. 4. סלבריטי שהייתם משלמים בשביל "לעשות" את זה איתו: כריזמה קפטנר או שרה מישל גלר. 5. מה הכי חשוב בשבילך אצל בן/בת זוג (לצרכים מיניים)? נו באמת. 6. מה הכי חשוב בשבילך אצל בן/בת זוג (לצרכים כלליים)? אופי טוב שזורם עם שלי. 7. כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי? חתונה זה מספיק יציב. 9. הסקס הכי טוב בחייך: יסוטים. 10. הסקס הכי גרוע בחייך: כנ"ל. 13. באיזה גיל איבדתם את ה"תמימות" שלכם? שלמדתי תקישורת וקראתי את את המאמר על אובדן התמימות, נו באמת מה נסגר עם השאלות האלה. 15. האם יש לך בן/בת זוג עכשיו? לא וחבל. 16. מה אתה חושב עליו/עליה? חבל שלא. כישורים מיקצועיים 1. איזה מגמה היית בביה"ס? פחחחח, בית ספר. 2. פרט את המקומות שעבדת בהם עד עכשיו (לא כולל צבא): טלמריטינג, איזה מעניין אהה
. 3. איזה מיקצוע עסקת בו בצבא: בפרקליטות הצבאית. 4. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר ראשון? שף. 5. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר שני? שף בכיר
6. מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה? להיות מליונר וקנות את בית"ר ירושלים, בקיצור אני רוצה להיות גיידמאק. 7. ואם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? אז שף. 8. יש לך ידע נרחב שמשהו שלא למדת במוסד כלשהו? בישול, ציור, נגינה ועוד כל מיני דברים. 9. קיים מקצוע שאתה לא יודע, אבל ממש מעוניין לדעת? לא יודע. 10. איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? דברים מגעילים או שדברים שלא מתאימים אם למצפון שלי. שאני אדע מה לבשל לך 1. המסעדה האהובה: כל מסעדה כשרה
שיש בה בשר טוב. 2. המסעדה השנואה: מסעדות לא כשרות
. 3. בשר מעודף: בכל צורה שהיא. 4. גבינה מעודפת: צהובה. 5. ירק מועדף: פטריות. 6. תבלין מועדף: יש הרבה, אבל נלך על בזיליקום. 7. פרי מועדף: מנגו. 8. דג מועדף: לא אוהב דגים. 9. סגנון אוכל מועדף (מזרחי, איטלקי וכו): אסייתי. 10. מאפה מועדף: פיצה. 11. שתיה קרה מועדפת: נסטי אפרסק
. 12. שתיה חמה מועדפת: שוקו אבל מעדיף אותו קר. 13. שתיה חריפה מועדפת: יין לבן, איזה פלצן אני. 14. משהו שאתה אוהב לאכול שלאחרים זה אולי נראה מוזר: שומשום, ככה סתם בלי כלום. הכוכבים הנוצצים של הוליווד 1. סרט אהוב: יש הרבה אבל, נלך על סוד ההצלחה שלי עם מייקל ג'יי פוקס. 2. במאי אהוב: סם ריימי. 3. שחקן/ית אהוב/ה: ג'ים קארי, קייאנו ריבס ויו ג'קמן. 5. סרט אחרון שראית:דרגון בול אבולוציה. 6. סרט שראית יותר מ-3 פעמים: יש הרבה. 7. סרט שראית יותר מ-30 פעמים: לא קיים אחד כזה. 8. סדרה אהובה: באפי. 9. היית רוצה להיות שחקן מפורסם? לא יודע אולי. 10. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתך?אף אחד. 11. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתם של אנשים אחרים? אף אחד. 12. כמה שעות ביום אתה שורף בממוצא מול הטלוויזה? יותר מדי. 13. כמה סרטים אתה רואה בקולנוע בממוצא בחודש? כבר לא רואה , מעדיף להוריד, 40 שקל לסרט יותר מדי יקר. 14. כמה סרטים אתה רואה מספריית ווידאו בממותא בחודש?כנ"ל. 15. למי היית מודה אם היית זוכה באוסקר? לאוסקר
. דת ואמונה 1. יש אלוהים? ברור. 2. אם יש אלוהים - זכר או נקבה? אין לו הגדרה מינית. 3. מה הקטע של כל הדתות? מי צודק? יהודים. 4. האם העולם הבא קיים? קיים. 5. מאמינים בגילגול נשמות? אם כן, מה הייתם לדעתכת בגילגול הקודם? מאמין, לא נראה לי שהיה לי גילגול קודם. 6. מלאכים ושדים - קיימים? קיימים אבל לא לפי המושגים שלנו. 7. ערפדים ורוחות - קיימים? ערפדים לא, רוחות כן אבל לא כפי שאנחנו חושבים. 8. קרה לכם פעם משהו על-טבעי? אם כן, מה? איבדתי כמה שעות. 9. חיזרים, עב"מים... האמת באמת נמצאת שם? אני חושב שכן. 10. איך נוצר העולם? 6 ימים המשך הסיפור בתנ"ך. 11. איך נוצר המפץ הגדול? לא היה דבר כזה, המפץ הוא הבריאה של ה'. 12. מי יצר את אלוהים? הוא ראשון לכל ולא היה דבר לפניו. 13. יש לנו נשמה, או שהכל זה סתם תגובה כימית מוזרה? יש לנו נשמה. נחייה את הרגע? 1. מה מתנגן עכשיו? משחק כדורגל. 2. עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? אחד. 3. איזה עוד ישומי מחשב פתוחים חוץ מההיידפארק? פורם נארוטו ומזה היידפארק. 4. מה הספקת כבר לעשות היום? להכין מרק לשבת. 5. מה עוד תספיק לעשות היום? לראות כמה דברים שיש לי על הצחשב. 6. ישנת טוב אתמול? דווקא כן. 7. תישן טוב הלילה? נדע מחר. 8. האם היום יהיה יום שאתה ניזכור לעוד הרבה זמן? אם כן, למה? לא. כמה שאלות כלליות 1. מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? וחצי. 2. מי גאון, אינשטיין או שקספייר? איינשטיין. 3. עונה אהובה של השנה: אביב. 4. צבע אהוב: צהוב. 5. ריח אהוב: של בשר על המנגל. 6. תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר: צביעות. 7. התקווה הכי גדולה בחיים שלכם: משפחה. 8. איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? ירושלים. 9. חיה אהובה: יונה. 10. תזכיר לי איך קוראים לך? רואי.

Tenguy

New member
נחמד, חוץ מהמסעדות: הלא כשרות הרבה יותר טובות

הרבה יותר טעימות והרבה יותר מגוונות... וממש מגוחך "לשנוא" אותן ! איזה מזל שהיפנים לא שמעו על כשרות... כל פעם שאני חוזר ליפן אני מאושר - כי אני מכור לטאקו (tako), אונאגי (unagi) ו-אבי (ebi) בכל צורות ההכנה וההגשה...יאמי יאמי

Guid

New member
OMG...

אם הייתי יכול, הייתי עונה. אבל אני לא, אז אני לא עונה... /tapuzforum/images/emo3.gif

Kawaii Me

New member
עונה בעצמי אהמ אהמממ עמרי

פרטים אישיים לפורמליות 1. מהו שמך המלא? עדןןןןןןןןןןןןןן עם נ' ארוכה 2. תאריך לידה: 19.2.89 3. מקום מגורים ראשי: א א א שש 4. מקום מגורים משני: ת"א XD 5. כתובת דוא"ל: לא מגלה פה! חוצפה!~ 6. ניקים אחרים באתרים אחרים: edencha 7. כמה אחים/אחיות? 2 בנים גברים-גברים ואחד ילדון-ילדון 8. גר עם ההורים/לבד/עם שותף? עם ההורים עםן נטייה לחברXD 9. צבע עיניים? חום כזה אדמה שקד אגוזי שוקולדי יפה (איך מנסים לגרום לחום להישמע יפה?) 10. צבע שיער? חום אדמדמם
11. משקל: 46 חעעעעעעעעעעעעעעעע 12. גובה: 170 ס"מ כולל עקבים? XDDDD מוסיקה 1. אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה? על גיטר הירו XD 2. על מה היית רוצה לנגן? על פסנתר.....*_______* 3. יש לך להקה? אם כן, מה הסגנון? אם לא, איזה סיגנון היית רוצה שהלהקה שלך תהיה? כמו WT כזו. 4. מה הטעם הכללי שלך במוסיקה? WT בעיקר אבל בכללי שומעת הכל מרוק כבד ועד להאוסים מטורפיםםם~ 5. איזה להקה אתה שומע שאתה בדיכאון? WT 6. להקה/זמר שלדעתך בושה לעולם המוסיקה: הממ..פאריס הילטון סאקס כמו שנאמר כבר. גם קטי פרי מעפנה אש! 7. אתה אוהב לרקוד? אהא 8. תאר איך אתה רוקד? אני רוקדת כמו שבא לי. באירועים זה ריקודי בטן כאלה עם בגדים מתאימים
ובמקומות עם קצת יותר צעירים הריקוד משתנה כאילו ברור כזה כאילו~ 9. אתה מוצא את עצמך רוקד לבד? חחח הרבה XD לרקוד זה כיף! 10. אתה מוצא את עצמך רוקד במקומות לא קשורים? איפה שבא לי וזורם לי 11. האם לדעתך אתה בנאדם שנוטה לשמוע מה שרוב האנשים סביבך שומעים או לסרוגין נמנע מלהיסחף עם הזרם ה"מינסטרים" המוסיקלי? מי עוד שומע WT מסביבי חוץ ממני? >_> אבל יש ויש!~ 12. אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? sharon den adel המלכה!!!!
השחטה עצמית 1. יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? הרבההההההה. סתם, לא. אולי יהיה לי. 2. יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה? רק 4 חורים באוזן אחת ובשנייה 2. באזרחות יהיה נזם! 3. התנסת בעבר בסמים? איזה? חס וחלילה..טפו טפו טפו *יפוגעת במי שכתב את השאלון* יא מגעיל! 4. אתה מסטול ברגע זה? רק סחרחורת קלה כי לא מזמן קמתי
5. יש לך קטעי זיכרון שנמחקו מעברך בעקבות שימוש בכימיקלים כאלה או אחרים? חס וחלילה:O 6. באיזה גיל לדעתך הפסקת להיות "ילד טוב ירושלים"? כשאני רוצה
בדרך כלל אני לאP: 7. ניסית להתאבד פעם? אם כן מתי ולמה? תתאבד אתה! פסיכי! 8. אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום? תעשן אתה! פסיכי! 9. מה אתה אומר על הנוער של היום? פסיכים
פרטים אינטימיים 1. העדפה מינית: גברים גבריים? XD 2. אמצעי מניעה מועדף: זה סוד שגלולות זה גאוני? 3. סקס בדייט הראשון? למה נראה לכם????!! 4. סלבריטי שהייתם משלמים בשביל "לעשות" את זה איתו: לא הייתי משלמת אבל הייתי מתנדבת אם ג'ארד ליטו היה בסביבה XD למרות שהוא בן 38 למי אכפת?? 5. מה הכי חשוב בשבילך אצל בן/בת זוג (לצרכים מיניים)? מה 'כפת 'ך?
6. מה הכי חשוב בשבילך אצל בן/בת זוג (לצרכים כלליים)? קודם כל נאמן, ג'נטלמן ובעיקר הממ..גברי
7. כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי? יש לי חבר שנתיים, הלו כאילו??
13. באיזה גיל איבדתם את ה"תמימות" שלכם? סוד 15. האם יש לך בן/בת זוג עכשיו? אמרתי שכן 16. מה אתה חושב עליו/עליה? שהוא מווושיימושלם.
כישורים מיקצועיים 1. איזה מגמה היית בביה"ס? ביולוגיה+אומנות 2. פרט את המקומות שעבדת בהם עד עכשיו (לא כולל צבא): מלצרות בעיקר וגם קידום מכירות. 3. איזה מיקצוע עסקת בו בצבא: טכנאית קשר טקטית ואז סתם מפטית. 4. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר ראשון? מאיפה לי~~~ 5. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר שני? O_ם 6. מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה? לעקוף את ביל גייטס נחשב לקיצוני או שיא גינס?
7. ואם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית? לאיודעת. 8. יש לך ידע נרחב שמשהו שלא למדת במוסד כלשהו? רכשתי הרבה ידע מספרים ואנימותXD 9. קיים מקצוע שאתה לא יודע, אבל ממש מעוניין לדעת? כן, פסיכולוגיה! ביטוכנולוגיה! פיזיקה גזרעינית או משהוXD 10. איזה תפקיד לא היית עושה בחיים? שיפוצניקיתXD ושרברב :S שאני אדע מה לבשל לך 1. המסעדה האהובה: יש מלא אבל לצורך העניין נאפיס חלום~ 2. המסעדה השנואה: מוזס..*מקיאה* 3. בשר מעודף: אנטירוקט 8000 גרם D: 4. גבינה מעודפת: מוצרלה של הפיצות וחלומי וצהובה מותכת..*ריר* 5. ירק מועדף: עגבניה 6. תבלין מועדף: מלח 7. פרי מועדף: פ-ס-י-פ-ל-ו-ר-ה 8. דג מועדף: שונאת דגים אבל לוקוס זה באמת טוב. 9. סגנון אוכל מועדף (מזרחי, איטלקי וכו): איטלקי זה מדהים וברזילאים עושים בשר טוב 10. מאפה מועדף: גבינית 11. שתיה קרה מועדפת: ממממ מיצי פירות טבעיים ולימונענע זה תמיד טוב. 12. שתיה חמה מועדפת: שוקולטה 13. שתיה חריפה מועדפת: יין לבן, גם אני פלצנית. אבל יין לבן זה להיט. וקוקטלים זה גם סוף. 14. משהו שאתה אוהב לאכול שלאחרים זה אולי נראה מוזר: אכלתי פעם שרימפס. זה מוזר?XD

Kawaii Me

New member
המשך../images/Emo122.gif

הכוכבים הנוצצים של הוליווד 1. סרט אהוב: חחח כרגע זה T אבל לנצח שר הטבעות ושודדי הקאריביים D: 2. במאי אהוב: X 3. שחקן/ית אהוב/ה: ג'סיקה אלבה המהממת
ואורלנדו בלום. 5. סרט אחרון שראית: לא זוכרת>.> 6. סרט שראית יותר מ-3 פעמים: זה קל, כלח מה שרשמתי בסרטים אהובים. 7. סרט שראית יותר מ-30 פעמים: חח לא צריך להשתגע 8. סדרה אהובה: כרגע סדרה טאייוואנית כלשהי 9. היית רוצה להיות שחקן מפורסם? לא זה חרא בתכלס. 10. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתך? לא יודעת אמרו לי מיליון דברים 11. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתם של אנשים אחרים? כנ"ל 12. כמה שעות ביום אתה שורף בממוצא מול הטלוויזה? כלום זמן. שונאת TV 13. כמה סרטים אתה רואה בקולנוע בממוצא בחודש? פעם בחצי שנה חח 14. כמה סרטים אתה רואה מספריית ווידאו בממותא בחודש? מי קונה \ משכיר? 15. למי היית מודה אם היית זוכה באוסקר? כל מי שהביאני עד הלום? דת ואמונה 1. יש אלוהים? יש 2. אם יש אלוהים - זכר או נקבה? לאלוהים אין מין, הוא רוח 3. מה הקטע של כל הדתות? מי צודק? כולם טועים ורק הדרך שלי היא הנכונה D: 4. האם העולם הבא קיים? נקווה, אם לא אז באסה אש.. 5. מאמינים בגילגול נשמות? אם כן, מה הייתם לדעתכת בגילגול הקודם? בוודאות ציפור. אחרת לכו תסבירו למה בכל חלום אני יודעת לעוף כמו איזה סופרוומן
6. מלאכים ושדים - קיימים? רק עמוק בתוכנוD: 7. ערפדים ורוחות - קיימים? ערפדים- אמן עליי...שיקפצו לביקור XD אבל כדי לשנות אותי
סתם נו לא מאמינה בערפדים ולא ברוחות אבל אי אפשר לדעת. 8. קרה לכם פעם משהו על-טבעי? אם כן, מה? זה סוד XD 9. חיזרים, עב"מים... האמת באמת נמצאת שם? מעל לכל ספק, יש חיים בגלקסיות אחרות איפשהו ביקום. אנחנו פשוט רחוקים מכדי להגיע אליהם.. 10. איך נוצר העולם? אני לא סגורה על זה עדיין 11. איך נוצר המפץ הגדול? במפץ גדול. 12. מי יצר את אלוהים? לא יודעת. 13. יש לנו נשמה, או שהכל זה סתם תגובה כימית מוזרה? בטח שיש לנו נשמה. מה אתה פסיכי?? נחייה את הרגע? 1. מה מתנגן עכשיו? כלום, בוקר. 2. עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה? בטלפון עם דודה 3. איזה עוד ישומי מחשב פתוחים חוץ מההיידפארק? למי אכפת מהיידפארק. כרגע מסנג'ר ויוטיובXD 4. מה הספקת כבר לעשות היום? רק קמתי תרדו ממנייייי 5. מה עוד תספיק לעשות היום? לאכול, לישון צהריים, להסתובב ועוד כמה דברים 6. ישנת טוב אתמול? לא ממש ;( 7. תישן טוב הלילה? הלילה לא..הלילה לא אשכב לישון..עלית לי בזיכרון..חח השאיפה היא לצאת היום. 8. האם היום יהיה יום שאתה ניזכור לעוד הרבה זמן? אם כן, למה? פפפחחח כמה שאלות כלליות 1. מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? גם זה משנה לך?XD 2. מי גאון, אינשטיין או שקספייר? שניהם בדרכם 3. עונה אהובה של השנה: אביב עם נטייה לקיץ 4. צבע אהוב: כחול אדום סגול ירוק הכל חוץ מכתום. 5. ריח אהוב: וניל 6. תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר: בוגדניות ושקרנות. 7. התקווה הכי גדולה בחיים שלכם: להתעשר ולהתאשר 8. איפה הייתם רוצים לגור עכשיו? בטהיטי עם גל. 9. חיה אהובה: לברדור וגולדן 10. תזכיר לי איך קוראים לך? עדןןןןןן עם נ' ארוכה

אני עונה!

פרטים אישיים לפורמליות 1. מהו שמך המלא? חן 2. תאריך לידה:לא 3. מקום מגורים ראשי:ירושלים 4. מקום מגורים משני:תל אביב 5. כתובת דוא"ל:חח 6. ניקים אחרים באתרים אחרים:לא 7. כמה אחים/אחיות?2 8. גר עם ההורים/לבד/עם שותף?הורים כרגע 9. צבע עיניים?חום 10. צבע שיער?חום 11. משקל: כילו שאני אגלה לכם 12. גובה: נמוכה 63 מוסיקה 1. אתה מנגן על משהו, אם כן אז מה?ניגנתי פעם על אורגן ועל גיטרה ושכחתי הכל..אני שרה אבל! 2. על מה היית רוצה לנגן? פסנתר.. 3. יש לך להקה? אם כן, מה הסגנון? אם לא, איזה סיגנון היית רוצה שהלהקה שלך תהיה? מלא דברים חח! 4. מה הטעם הכללי שלך במוסיקה? נע בין מעולה לבין חסר טעם לחלוטין 5. איזה להקה אתה שומע שאתה בדיכאון? לא משו ספציפי...אני שומעת הכל כי אני תמיד בדיכאון חח 6. להקה/זמר שלדעתך בושה לעולם המוסיקה: מאיה בוסקילה? 7. אתה אוהב לרקוד?כע 8. תאר איך אתה רוקד?חרא...למרות שפעם הייתי בלהקה וזה ורקדתי כמה שנים.. 9. אתה מוצא את עצמך רוקד לבד?לא..פדיחות מעצמי 10. אתה מוצא את עצמך רוקד במקומות לא קשורים?חח כן 11. האם לדעתך אתה בנאדם שנוטה לשמוע מה שרוב האנשים סביבך שומעים או לסרוגין נמנע מלהיסחף עם הזרם ה"מינסטרים" המוסיקלי?אני שומעת מה שבא לי..אם זה בריטני או אגאלוך... 12. אחד האמנים המוסיקלים הכי כישרוניים לדעתך? לאדעת.. השחטה עצמית 1. יש לך קעקועים? אם כן, כמה ושל מה? כן איזה אלף....של דמות,הומונקה, אנימל ליבריישן, פרקטל, וכן הלאה.... 2. יש לך פירסינג? אם כן, כמה ואיפה? כן יותר מאלף....בכל מקום לפחות שתיים... 3. התנסת בעבר בסמים? איזה?חחחח בקטנה 4. אתה מסטול ברגע זה?לא 5. יש לך קטעי זיכרון שנמחקו מעברך בעקבות שימוש בכימיקלים כאלה או אחרים?כן 6. באיזה גיל לדעתך הפסקת להיות "ילד טוב ירושלים"?בגיל 15 7. ניסית להתאבד פעם? אם כן מתי ולמה?עזבו חח 8. אתה מעשן? אם כן כמה בערך ביום?כרגע לא 9. מה אתה אומר על הנוער של היום?זוועה פרטים אינטימיים 1. העדפה מינית:סטרייט 2. אמצעי מניעה מועדף:ללא 3. סקס בדייט הראשון?יש לי חבר, אני מנועה מלחשוב על התשובה 4. סלבריטי שהייתם משלמים בשביל "לעשות" את זה איתו:בראד פיט 5. מה הכי חשוב בשבילך אצל בן/בת זוג (לצרכים מיניים)?שישים לב מתי אני ספייסינג אאוט ויפסיק 6. מה הכי חשוב בשבילך אצל בן/בת זוג (לצרכים כלליים)?תמיכה רגשית 24/7 7. כרגע, אתה מעדיף מערכת יחסים יציבה או משהו יותר סתמי?יציבה 9. הסקס הכי טוב בחייך: חח מה איתו? 10. הסקס הכי גרוע בחייך: עזבו..יותר מדי 13. באיזה גיל איבדתם את ה"תמימות" שלכם? מאוחר יחסית... 15. האם יש לך בן/בת זוג עכשיו?כן 16. מה אתה חושב עליו/עליה?מתוקי שליייייייייי כישורים מיקצועיים 1. איזה מגמה היית בביה"ס?ביולוגיה, ספרות, מחשבים ואמנות 2. פרט את המקומות שעבדת בהם עד עכשיו (לא כולל צבא):זין בעין, יותר מידי מקומות 3. איזה מיקצוע עסקת בו בצבא:לא עשיתי 4. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר ראשון?ביוכימיה מולקולרית 5. מה אתה לומד / היית רוצה ללמוד כתואר שני?ביוכימיה מולקולרית 6. מה החלום הכי קיצוני שלך לקריירה?ביוכימיה מולקולרית 7. ואם תצטרך להתפשר לקריירה יותר ריאלית?פירסרית, מנהלת מקום... 8. יש לך ידע נרחב שמשהו שלא למדת במוסד כלשהו?לא במיוחד... 9. קיים מקצוע שאתה לא יודע, אבל ממש מעוניין לדעת?מתמטיקה...למה זה כל כך קשה? 10. איזה תפקיד לא היית עושה בחיים?לא הייתי מוכנה שינסו עליי תרופות, או כל מני וירוסים וכאלה שאני אדע מה לבשל לך 1. המסעדה האהובה: בודהא בורגר!!!! 2. המסעדה השנואה: כל מסעדת בשר 3. בשר מעודף:טבעונית![שניצל סויה] 4. גבינה מעודפת:טבעונית![גבינת סויה של טופטי!] 5. ירק מועדף:נבטים, גמבה 6. תבלין מועדף:חחח הכל והרבה 7. פרי מועדף:אפרסק...תאנה, תפוח, בננההההההה 8. דג מועדף:דג שחי בשמחה בים ולא נוגעים בו 9. סגנון אוכל מועדף (מזרחי, איטלקי וכו):כמה שפחות יותר טוב 10. מאפה מועדף:כזה שלא משמין... 11. שתיה קרה מועדפת:מים או סודה 12. שתיה חמה מועדפת: תה, קפה על חל"ס 13. שתיה חריפה מועדפת: ואיייייייי...וויסקי, ליקר קפה, יין, וודקה 14. משהו שאתה אוהב לאכול שלאחרים זה אולי נראה מוזר:לאדעת... הכוכבים הנוצצים של הוליווד 1. סרט אהוב: גיבור 2. במאי אהוב: לאדעת.. 3. שחקן/ית אהוב/ה: הלנה משהו משהו שקשורה לטים ברטון 5. סרט אחרון שראית: אקירה..חחח זוועה 6. סרט שראית יותר מ-3 פעמים: גיבור,דה וול, לא זוכרת.. 7. סרט שראית יותר מ-30 פעמים: גיבור, דה וול.. 8. סדרה אהובה: בליץ', נארוטו 9. היית רוצה להיות שחקן מפורסם?בטח!!!! 10. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתך?חחחח לילי אלן! 11. לאיזה סלברטי אתה הכי דומה לדעתם של אנשים אחרים?לילי אלן, שאקירה 12. כמה שעות ביום אתה שורף בממוצא מול הטלוויזה?בהישרדות... 13. כמה סרטים אתה רואה בקולנוע בממוצא בחודש?אני לא 14. כמה סרטים אתה רואה מספריית ווידאו בממותא בחודש?לא 15. למי היית מודה אם היית זוכה באוסקר?לאדעת.. דת ואמונה 1. יש אלוהים?לא 2. אם יש אלוהים - זכר או נקבה?נקבה 3. מה הקטע של כל הדתות? מי צודק?כולם בורים 4. האם העולם הבא קיים?הלואי שלא 5. מאמינים בגילגול נשמות? אם כן, מה הייתם לדעתכת בגילגול הקודם?מישו שפגע הרבה מאוד באחרים 6. מלאכים ושדים - קיימים?רק שדים 7. ערפדים ורוחות - קיימים?אולי 8. קרה לכם פעם משהו על-טבעי? אם כן, מה?לא זוכרת....אבל תמיד רציתי שיקרה לי 9. חיזרים, עב"מים... האמת באמת נמצאת שם?בטוח...אין לי ספק 10. איך נוצר העולם?פאק איט 11. איך נוצר המפץ הגדול?כמו בקסנוסייד 12. מי יצר את אלוהים?מישו ממש סאדיסט 13. יש לנו נשמה, או שהכל זה סתם תגובה כימית מוזרה?שאלה טובה...כימיה לדעתי נחייה את הרגע? 1. מה מתנגן עכשיו?שקט 2. עם כמה אנשים דיברת/מדבר בזמן הזה שאתה מחבר את השאלון הזה?אני לא 3. איזה עוד ישומי מחשב פתוחים חוץ מההיידפארק? לא פתוח אבל יש לי מיליון טאבים פתוחים בפיירפוקס כל הזמן 4. מה הספקת כבר לעשות היום? לקנות ולבלוע תרופות, לרעוב ולאכול, לבזבז את הזמן וללמוד אי שיוויונים ועץ הסתברויות 5. מה עוד תספיק לעשות היום? להיות בדכאון...לישון 6. ישנת טוב אתמול?כן..לא רציתי לקום 7. תישן טוב הלילה?לא 8. האם היום יהיה יום שאתה ניזכור לעוד הרבה זמן? אם כן, למה? לאדעת כמה שאלות כלליות 1. מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים?יש לי וחצי, רצוי זוגית עם ברזלים לאזיקים, חדר גדול יותר ובית פנסי במקום שקט אך קרוב לעיר והרבה כסף 2. מי גאון, אינשטיין או שקספייר? איינשטיין 3. עונה אהובה של השנה:שיהיה חם....רק לא קור! 4. צבע אהוב:אדום, ורוד 5. ריח אהוב: ריח טוב חח 6. תכונה אצל בני אדם שמרגיזה אותכם יותר מכל דבר: שבני אדם חראות ולאכפתלהם מאחרים כי טעים להם 7. התקווה הכי גדולה בחיים שלכם:להצליח ללמוד 8. איפה הייתם רוצים לגור עכשיו?בתל אביב 9. חיה אהובה:חתולללללללללללללללללללללללל 10. תזכיר לי איך קוראים לך?חן מה זהו????????????????????? אוף

למעלה