התפקדות יומולדת

אז אצלנו זה ככה:

אני נולדתי ב- 20/03/1967. את מתנת חיי קיבלתי כ-4 חודשים אחרי שמלאו לי 35 שנים, ב- 25/07/2002. בשמחות,

רותם111

New member
גם אנחנו בינוארים (איזה חודש מבורך)

רותם 10.1.67 רון מיכאל 20.1.03

TOVA22

New member
אור, אני מצדיעה לך !!

אני 9/12 (כמו תומלי) פפוש ופפושה 13/1 (יחד עם מישמיש של אמאמצת)

אופירה10

New member
אור, כל הכבוד! רעיון מעולה!

אז אצלנו - אני ב- 10.03.70 הזאטוטה שלי ב- 01.11.01 (נכון תאריך יפה?!), כשאני הייתי בת 31.

אור רון

New member
איפה מזמינים תאריכים כאלה???../images/Emo6.gif

הזאטוטה שלך ב- 01.11.01 האוצר של מירית ב- 22.02.02 דשדש ב- 08.08 ויערה שלה ב- 15.5 ..... (טוב, האח שלי התחתן ב- 03.03.03 אבל לידה זה לא דבר שאפשר להזמין תאריך מראש כלכל הרבה זמן כמו חתונה, לא?...
) ולעניין הרשימה - אני מעדכנת אותה, ורק נשאלת השאלה האם לפרסמה בטאג-ליינס (ואז יש כאלה שמעדיפות לא להיות שם) או לשלוח לכל הנרשמות? אשמח לדעתכן.

אור רון

New member
והבהרה...

השמות בטבלה מופיעים, כמובן, כפי שהם מופיעים בפורום (= כינויים) וכנ"ל הילדים (לדוג' "הזאטוטה של אופירה10", או "פפוש ופפושה של TOVA22). רשמתי בלי שנת לידה.... זהו. אשמח לתגובות.

טלטל11

New member
מעדיפה שלא יפורסם בטגליינס

אלא שיישלח לכל הנרשמות. אם בכל זאת יוחלט לפרסם בטאג-ליינס- אז אני אעדיף לא להיות ברשימה

דבורי

New member
הוספתי לוח אירועים

בשורה הכחולה למעלה נוספה עכשיו קטיגורית "לוח אירועים". מי שמעוניינת להוסיף יום הולדת תלחץ עליו ותוסיף. אפשר גם שמישהי תתנדב להכניס את כל ימי ההולדת המשורשרים פה. אני מציעה שמישהי תתנדב להציץ כל בוקר בלוח לראות למי מגיע שרשור ברכות לאותו היום.

הי, רגע, גם אני פה...

18.4.61 חשבתי שאני הכי "זקנה" פה, אך מתברר שלא... אביבית- איזה יופי, יש לנו יום-הולדת משותף (יום וחודש)!!

avivit18

New member
וואו../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif איזה יופי../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo13.gif

לא הכרתי עד כה אף לא אשה אחת שנולדה בתאריך הזה... רק כמה בנים... אחלה תאריך
השנה לא קובעת

אור רון

New member
דבורי

יש לי טבלה באקסל שהכנתי כבר, ואני מעדכנת אותה כל פעם שמישהי נוספת מצרפת פרטיה. העניין הוא שהיו בנות שביקשו ששמן לא יופיע אם הטבלה מפורסמת ב"טאג-ליינס". אני שומרת אותה אצלי, ואשמח לפרסמה לכל מי שתבקש, ואני גם מוכנה לנסות להתמיד ולבדוק ימי הולדת צפויים. הבעיה שלי היא שאני פורשת מהמחשב בד"כ מוקדם בערב (הרבה הרבה לפני שהיום מתחלף..) ולא תמיד מזדמנת למחשב בשעות הבוקר... בקיצור - הרעיון של לוח ארועים הוא נחמד - מי שרוצה שתרשם גם שם. לגבי הטבלה המרוכזת משרשור זה - צריך לראות איך מתפעלים את זה בלי לפרסמה קבל עם ופורום...

למעלה