התפקדות מאי

התפקדות מאי

שם: גיל: מקום מגורים: עונה אהובה: שורד אהוב: עונה שנואה: שורד שנוא: השורד הכי בכיין: השורד הכי מורעל: השורד שלא מבינים מילה שלו: השורד שלא מבינים איך הוא הגיע להישרדות: משימה אהובה: משימה שנואה: השורד הכי חתיך: השורד הכי מכוער: רגע בלתי נשכח מהישרדות: רגע הכי מצחיק בהישרדות: את/ה מוכנ/ה ללכת להישרדות?: יש לך משהו נוסף לומר:

עונה

שם: נטע גיל: 22 מקום מגורים: י-ם עונה אהובה: הרוב שורד אהוב: סטף עונה שנואה: הסוף של אולסטאר היה מגעיל שורד שנוא: רוב , יש ללכלך אבל הוא ממש הגזים השורד הכי בכיין: שונה מיטשל - i'm on the lowest of my lows - הרג אותי! השורד הכי מורעל: רוב זבאקניק (5) השורד שלא מבינים מילה שלו: הייתה התלבטות בינה לבין ביג טום אבל אני בוחר ב-דרה ג'ונסון (7) השורד שלא מבינים איך הוא הגיע להישרדות: אוסטין חחחחחחחחחחח משימה אהובה: אכילה ושתיה משימה שנואה: פאזל השורד הכי חתיך: ג'ף נחשב??. השורד הכי מכוער: רוב רגע בלתי נשכח מהישרדות: שסטף חזרה לעונה 11 רגע הכי מצחיק בהישרדות: כל המשפטים הקורעים שלהם.. את/ה מוכנ/ה ללכת להישרדות?:ברור! רק שיקבלו אותי! יש לך משהו נוסף לומר: ידעתם שיש אתר שכולו מוקדש לשינאת הישרדות?

NamelessGirl

New member
יאללה..

שם: נשאר עם Nameless Girl גיל: 17 מקום מגורים: צפון עונה אהובה: 8 שורד אהוב: אוזי (איי קוק) ואחר כך רוב מריאנו (מרקזיה) וגם אית'ן (אפריקה) עונה שנואה: 5 שורד שנוא: ליסי (פיג'י) וליל (איי הפנינה) וגם אדם וקנדיס (איי קוק) השורד הכי בכיין: אוסטן (איי הפנינה) השורד הכי מורעל: בריאן (גואטמלה) השורד שלא מבינים מילה שלו: טום (אפריקה) השורד שלא מבינים איך הוא הגיע להישרדות: ווילארד (פלאו) משימה אהובה: זאת באיי קוק כשאוזי פשוט טס על הפלטפורמות חח משימה שנואה: אני יושבת פה שעה וחושבת..זה קשה.. לא יודעת השורד הכי חתיך: אני מניחה שארס השורד הכי מכוער: רופרט חח (איי פנינה) רגע בלתי נשכח מהישרדות: ג'נה והיידי מתפשטות בשביל חמאת בוטנים (אמזון) רגע הכי מצחיק בהישרדות: מה שעולה לי לראש זה הקטע עם הכיסא של שיין (אי הגלות) את/ה מוכנ/ה ללכת להישרדות?: לא יש לך משהו נוסף לומר: כן, אני חושבת שבמקום לגוון בגזעים/צבעים/לאומים איך שלא תרצו לקרוא לזה בהישרדות הבא, הם צריכים לעשות קבוצה של יהודים מול קבוצה של נוצרים. אני רוצה לראות שהיהודים לא מנצחים...:)

idansim

New member
../images/Emo58.gifהתפקדות שלי

שם: עידן גיל: 23 מקום מגורים: ירושלים עונה אהובה: 2 (היה בה הכל, רק חבל שטינה זכתה), 7 ו-13 בעיקר שורד אהוב: יאומאן וארל (14),יול ואוזי (13), רופרט (7 ו-8), סטפני (10 ו-11), רייף (11), מייק (2), קולבי (2,8), איתן (3), רוב ס (6,8). עונה שנואה: 4 (הייתה מבטיחה בהתחלה, נגמרה מחריד) ו-8. שורד שנוא: ליסי ורוקי (14), רוב מריאנו (4,8), אמבר (בגדול!, 2,8), ג'וני דלטון (7), קליי (5). השורד הכי בכיין: ליסי, בלי תחרות בכלל. עזבה בלי שמץ של כבוד עצמי השורד הכי מורעל: בראיין מגוואטמלה הוא אחד מהם... גם אוזי וטרי בתחרות, אבל רופרט לדעתי הכי מורעל... "אם זו הייתה תרבות פירטים, היית מת עכשיו". השורד שלא מבינים מילה שלו: ביג טום, בלי שום ספק השורד שלא מבינים איך הוא הגיע להישרדות: ליליאנה מפיג'י, כי היא אמרה שהיא לא ראתה את התוכנית. היו לה 13 עונות לראות והיא לא התאמצה? אני שונא אנשים כאלה. וגם מליסה שפרשה ראוייה לגינוי. וגם הזימון של אמבר לעונת האול-סטארס. משימה אהובה: תחרות החסינות הארוכה בפאלאו, תחרות האסירים באוסטרליה, תחרות איסוף העזים באפריקה. משימה שנואה: תחרויות האוכל, כי אני צמחוני. השורד הכי חתיך: איתן, קולבי, אלכס מעונה 6. השורד הכי מכוער: קליי מעונה 5, רוקי מעונה 14, סייקו ובילי מעונה 13. השורדת הכי חתיכה: שרה מעונה 4, היידי וג'נה מהאמאזון, ארין מעונה 5. השורדת הכי מכוערת? ג'אן מעונה 5. רגע בלתי נשכח: יש הרבה... ההתפשטות בשביל חמאת הבוטנים, כשג'נה לואיס לא קיבלה קלטת מהבית, קית' מציע נישואים באינטרנט, מייק נופל לאש, רופרט מוצא (כנגד כל הסיכויים) את החנית בים, טוויסט השורדים שהודחו באיי הפנינה. רגע הכי מצחיק: כששבט צ'אפרה עשה חיקוי של מועצת השבט של סאבוגה, בעונת הכוכבים. בכלל, כל דבר שרוב ס. היה מעורב בו. אני גם אוהב את הסיפור של קלארנס והתרנגולות בעונה 3. אתה מוכן ללכת להישרדות?: אני נרשמתי! וגם זומנתי לאודישן בתל אביב

למעלה