התפקדות מפגש פורום
+ בקשה

SaintJohn

New member
התפקדות מפגש פורום../images/Emo45.gif + בקשה

קודם כל - חשוב שנדע מי מגיע למפגש. אנחנו נפגשים מחר ב-18:00 בדיזנגוף סנטר. חשוב גם שנקבע נקודה ספציפית יותר. נגיד, הכניסה לדיסק סנטר? מי שמגיע, תוודאו גם שיש לכם טלפון של מישהו אחר פה, שלא נתפספס. כל מי שיודע שהוא מגיע למפגש (עם/בלי ילדים
) - תגיבו להודעה הזו עם אייקון
בכותרת כל מי שיודע שהוא לא מגיע למפגש - תגיבו עם
כל מי שעוד לא יודע אם הוא מגיע למפגש או לא - תגיבו עם
מה שמוביל אותי לבקשה קטנה: עם מפגש או בלי, האירו-ליג צריך לעלות ב-19:00. לכן, אם יש מישהו שיודע שהוא לא מגיע אבל יהיה בכל זאת ליד מחשב ב-19:00 ויוכל להעלות במקומי את המשחק של מחר, זה מאוד יעזור.

מעיינש0

New member
../images/Emo45.gif מגיעה

יכול להיות שגם אאחר, אבל ממש בטיפטיפה
סתם רציתי לשתף, שחלמתי על המפגש: חלמתי שאנחנו במשחקייה עם מלא ילדים קטנים

../images/Emo45.gif../images/Emo31.gif

אני אגיע אחרי שיצאתי מהבית ב-06:00 לפנות בוקר, ולא חזרתי אליו מאז. עייפה ועם ילד. לא יודעת האם וכמה אוכל להשאר, אבל אני ממש רוצה לפגוש את כולם.

HeAVeN or HelL

New member
../images/Emo45.gif ואני סתם באילו שמאחרים

לדעתי נפגש ליד הדיסק סנטר כמו פעם, יש שם מדרגות :) הצפתי אתכם בפייסבוק אז אני בטוחה שתגיעו :p מה עם שלומית המנהלת היקרה??? אינני רואה תגובה

shlomitzi

New member
מקווה מאוד ש../images/Emo45.gif

וסליחה שהגבתי קצת מאוחר - היום יומולדת לאמא שלי והיא משגעת אותי חחח בעיקרון אני חושבת להגיע ללא יניר ולהשאיר אותו אצל סבאסבתא כדי שלא נהיה מוגבלים בזמן ובתשומת הלב, אחרת רק תראו אותי רודפת אחרי הילד וצועקת "יניר יניר יניר יניר" וזה סתם יהיה מבאס... אבל הכל תלוי כמובן במשה שיחזור מהעבודה בזמן אבל במקסימום אולי נאחר...

shlomitzi

New member
חשבתי שאתם אומרים בצחוק...

מה תעשו מפגש בג'ימבורי רק בגללנו?

למעלה