התפקדות סוף השנה

התפקדות סוף השנה ../images/Emo124.gif

אללללה חבר'ה, נוספו כאן כל מיני חברים.. אז.. בואו נכיר קצת :)) מה השם? מאיפה בארץ? בני כמה? כמה זמן אתם בפורום? אתם באים לדאנסים? למה? איך הגעתם לרגאיי? על איזה אלבום נידבקתם השבוע? מה אתם אוהבים לשמוע בבית? ובאוטו? ובדאנסים? למה נראה לכם זה באמת מעניין אותי?
מה התוכניות לסוף השבוע? איזה צבע אתם אוהבים? אכפת לכם מאיכות הסביבה? איפה אתם רואים ת'עצמכם בעוד 5 שנים? ובעוד שנה? אם הייתם חיה, איזו חיה היה בא לכם להיות? אתם מאמינים באמונות טפלות? תנו אחת- בא לכם שאני אפסיק את השאלון? למה? יש לכם כרגע אהבה? מה אתם חושבים כשאתם רואים זוג הולך יד ביד ברחוב? וזוג מאותו המין? אה? מה מתאים? גשם או שמש? נחזור קצת למוזיקה ולרגאיי? איזה דיסק קניתם לאחרונה? באיזה אלבום מתאים לכם להצטייד? איזה שיר שמעתם בדאנס האחרון שגרם לכם לעופף? ספיישל של מי למי אתם הכי אוהבים? אתם מנגנים על גיטרה? ותופים? אתם חושבים שאני זוכרת איזה שאלות היו בשאלוני התפקדות? כי אני לא
אתם זוכרים גם להוסיף תמונה? שיהיה אחלה של שבוע
-כשף!

Carcass

New member
טוב הלך לי המצבר באוטו..

עד ש"ששגריר" יגיעו עם חדש נמלא את זה :) מה השם? אלעד מאיפה בארץ? ראשון בני כמה? עוד שבועיים 22. כמה זמן אתם בפורום? קצת פחות משנה. אתם באים לדאנסים?לפעמים למה? כדי להנות? איך הגעתם לרגאיי? משם ופה על איזה אלבום נידבקתם השבוע? מאז שישי אני שומע את הפישי החדש ברצף. מה אתם אוהבים לשמוע בבית? הרבה דברים,בעיקר רגאי מיוזיק,לפעמים קצת ג'אנגל ודראם נ בייס. ובאוטו? סטריקלי רגאי,הרבה סיזלה וטורבולנס. ובדאנסים? אני אוהב את כל הרגאי,אבל טיונים בעיקר של ניו רוטס הכי ישמחו אותי,מה הכי יקפיץ תי?כל טיון של סיזלה. למה נראה לכם זה באמת מעניין אותי? נערף מה התוכניות לסוף השבוע? עבודה,בעיקר איזה צבע אתם אוהבים? נערף אכפת לכם מאיכות הסביבה? ככה ככה איפה אתם רואים ת'עצמכם בעוד 5 שנים? וואלה לאדע ובעוד שנה? וואלה לאדע אם הייתם חיה, איזו חיה היה בא לכם להיות? אריה,פרופר. אתם מאמינים באמונות טפלות?לא תנו אחת- בא לכם שאני אפסיק את השאלון? למה? יש לכם כרגע אהבה?האהבה מס' 1 שלי מאז ומתמיד היתה למוזיקה,אם הכוונה לצ'וצ'יה,אז לא. מה אתם חושבים כשאתם רואים זוג הולך יד ביד ברחוב? שיהיה להם בכיף. וזוג מאותו המין? אה? כנ"ל מה מתאים? גשם או שמש? שמש אבל לא כשחם יותר מדי. נחזור קצת למוזיקה ולרגאיי? יאללה איזה דיסק קניתם לאחרונה? ואללה האחרון שקניתי היה התומר יוסף האחרון. באיזה אלבום מתאים לכם להצטייד? וואלהל אדע איזה שיר שמעתם בדאנס האחרון שגרם לכם לעופף? Buju Banton - Champion,בבלס דה צ'ילדרן ספיישל של מי למי אתם הכי אוהבים? נערף אתם מנגנים על גיטרה? ותופים?מנגן על גיטרה בערך 8 שנים,תופים באופן דיי חובבני,הלוואי היה לי מקום לשים מערכת תופים.

bigm2

New member
גם אני רוצה

מה השם? נבו מאיפה בארץ? נהריה הרחוקה בני כמה? 17 כמה זמן אתם בפורום? כמה ימים בערך אתם באים לדאנסים? לא למה? כי אני גר בסוף העולם איך הגעתם לרגאיי? התיקלוט של 007 בג'י ספוט על איזה אלבום נידבקתם השבוע? fugees - the score מה אתם אוהבים לשמוע בבית? הכל מהכל. בזמן האחרון יותר רגאיי. ובאוטו? כשיהיה לי רשיון אני יעדכן ובדאנסים? למה נראה לכם זה באמת מעניין אותי? אנערף, כי שאלת מה התוכניות לסוף השבוע? יומולדת לידידה איזה צבע אתם אוהבים? אדום אכפת לכם מאיכות הסביבה? לעע איפה אתם רואים ת'עצמכם בעוד 5 שנים? בדיוק פה ובעוד שנה? בצבא אם הייתם חיה, איזו חיה היה בא לכם להיות? ציפור או משו אתם מאמינים באמונות טפלות? לא תנו אחת- בא לכם שאני אפסיק את השאלון? קצת למה? סתם יש לכם כרגע אהבה? יש ויש מה אתם חושבים כשאתם רואים זוג הולך יד ביד ברחוב? שיהיה להם בכיף וזוג מאותו המין? אה? תלוי איזה מין מה מתאים? גשם או שמש? תמיד שמש נחזור קצת למוזיקה ולרגאיי? יאללה איזה דיסק קניתם לאחרונה? פפ...קרן פלס, כמתנה באיזה אלבום מתאים לכם להצטייד? טאבו פלוס - החייים עושים אנשים קשים רוצה להרגיש? איזה שיר שמעתם בדאנס האחרון שגרם לכם לעופף? לא זוכר כבר ספיישל של מי למי אתם הכי אוהבים? אמממממ משו של סוליקו בטח..לא עולה לי לראש כרגע אתם מנגנים על גיטרה? יאפ ותופים? עוד לא

xXx Shiraz xXx

New member
א-נ-י

מה השם?
שירז כהן מאיפה בארץ?
קיבוץ הזורע אימפריה !! בני כמה?
15 כמה זמן אתם בפורום?
3 חודשים + אתם באים לדאנסים?
לעתים רחוקות מאוד.. למה?
כי אני UnderAged וגרה בצפון אז... איך הגעתם לרגאיי?
מממ תמיד אהבתי בוב מארלי וזה אבל ממש התחלתי "לנשום רגאיי" לפני איזה 3 שנים בגלל ידיד על איזה אלבום נידבקתם השבוע?
צ'ולו - תבלין ישן מה אתם אוהבים לשמוע בבית?
Bob Marley - Uprising...אף פעם לא נמאס.. ובאוטו?
אין רישיון אין אוטו ובדאנסים?
כשאני בחפפות - הכל הולך ! (חפפות באות לי בטבעי כשאני רוקדת...חחח) למה נראה לכם זה באמת מעניין אותי?
שצצצ סיסטה כשףףף מה התוכניות לסוף השבוע?
מממ ספירת מלאי בעבודה (בכלבו בקיבוץ)..כוסעמק איזה צבע אתם אוהבים?
לבן אכפת לכם מאיכות הסביבה?
כן איפה אתם רואים ת'עצמכם בעוד 5 שנים?
יוצאת מחיל המודיעין בהצטיינות ובעוד שנה?
בכיתה י"א אם הייתם חיה, איזו חיה היה בא לכם להיות?
נמר פראי אתם מאמינים באמונות טפלות?
מעט מאוד תנו אחת-
שאם מישהו שמת בא אליי בחלום ורוצה לנשק/לחבק אותי, להתרחק! אם הוא יחבק אותי, זה אומר שנפגש בקרוב (למעלה כמובן...) בא לכם שאני אפסיק את השאלון?
לעעע למה?
בכיף שלי יש לכם כרגע אהבה?
כן. כואב הלב. מה אתם חושבים כשאתם רואים זוג הולך יד ביד ברחוב?
חעעעמודים וזוג מאותו המין? אה?
חעעעמודים מה מתאים? גשם או שמש?
שמש... נחזור קצת למוזיקה ולרגאיי?
יא מאן איזה דיסק קניתם לאחרונה?
לא קניתי, קיבלתי. צ'ולו ו3 מיקסטייפים מעולים של רודבוי ! באיזה אלבום מתאים לכם להצטייד?
להצטייד לאן ? אבל מממ תמיד טוב המיקסטייפ של אפיקומן ודה ריל ת'ינג של סיזלה. איזה שיר שמעתם בדאנס האחרון שגרם לכם לעופף?
IF JAH, ואבא שמעון
ספיישל של מי למי אתם הכי אוהבים?
מה? אתם מנגנים על גיטרה?
לא ותופים?
דרבוקה זה נחשב? ותמונה...מממ אני באמצע, כמובן !

Nechi Nech

New member
שולם עליייכם

מה השם? רביד מאיפה בארץ? פתח תקווה עיר האורות בני כמה? עוד שבועיים וקצת 19 כמה זמן אתם בפורום? פייי.. עוד מימי הקומונה.. אתם באים לדאנסים? כמובן למה? כי דאנסים זה אחלה איך הגעתם לרגאיי? דרך היפ הופ על איזה אלבום נידבקתם השבוע? לא אלבום.. מיקסטייפ. A Mar Sound - My Fhadda Seh מה אתם אוהבים לשמוע בבית? הרבה דברים.. ובאוטו? בעיקר רגאיי.. ובדאנסים? רגאיי למה נראה לכם זה באמת מעניין אותי?
מה התוכניות לסוף השבוע? אין בינתיים.. איזה צבע אתם אוהבים? לא יודע אכפת לכם מאיכות הסביבה? בפנאן איפה אתם רואים ת'עצמכם בעוד 5 שנים? בפ"ת ובעוד שנה? עושה חמש-תשע יומיות כמו שפיץ מחנה אם הייתם חיה, איזו חיה היה בא לכם להיות? חילזון.. ברגוע.. בלי לחץ.. אתם מאמינים באמונות טפלות? בקטנות תנו אחת- לא זוכר בא לכם שאני אפסיק את השאלון? לא את בסדר.. למה? למה את בסדר? יש לכם כרגע אהבה? משהו בסגנון.. מה אתם חושבים כשאתם רואים זוג הולך יד ביד ברחוב? לא יודע אף פעם לא חשבתי על זה וזוג מאותו המין? אה? וואלק מה מתאים? גשם או שמש? שניהם נחזור קצת למוזיקה ולרגאיי? יאללה איזה דיסק קניתם לאחרונה? Gentleman - Journey To Jah סוף סוף באיזה אלבום מתאים לכם להצטייד? buju - too bad איזה שיר שמעתם בדאנס האחרון שגרם לכם לעופף? Urijah - Freedom Fighters ספיישל של מי למי אתם הכי אוהבים? צ'ולו - את השמחה (ספיישל לרודבוי סאונד) אתם מנגנים על גיטרה? לא ותופים? לא

JamicaniT

New member
אחלה שבוע ../images/Emo24.gif

מה השם? מורן. מאיפה בארץ? ראשל"צ. בני כמה? 20 כמה זמן אתם בפורום? מאז שהוא נולד D: אתם באים לדאנסים? כמובן. למה? למה לא? איך הגעתם לרגאיי? אמא. על איזה אלבום נידבקתם השבוע? התקווה 6. מה אתם אוהבים לשמוע בבית? רגאיי. טראנס. ובאוטו? גם. ובדאנסים? רגאיי. למה נראה לכם זה באמת מעניין אותי? ככה !! מה התוכניות לסוף השבוע? אנאערף. יש זמן. איזה צבע אתם אוהבים? שחור. סגול. כתום. אכפת לכם מאיכות הסביבה? כמובן. איפה אתם רואים ת'עצמכם בעוד 5 שנים? על איזה ענן .. ובעוד שנה? גם. D: אם הייתם חיה, איזו חיה היה בא לכם להיות? סוס. אתם מאמינים באמונות טפלות? לפעמים. תנו אחת- לא אמונה. אבל אני תמיד נועלת נעל ימין קודם ואז נעל שמאל. [ואז קושרת ימין ואז שמאל]. בא לכם שאני אפסיק את השאלון? לא. למה? משעמם לי ;[ יש לכם כרגע אהבה? תמיד יש. מה אתם חושבים כשאתם רואים זוג הולך יד ביד ברחוב? שיהיה להם בכיף. וזוג מאותו המין? אה? גם. מה מתאים? גשם או שמש? שמש ~!! אני מתגעגעת לקיץ. נחזור קצת למוזיקה ולרגאיי? יאללה .. איזה דיסק קניתם לאחרונה? תומר יוסף. באיזה אלבום מתאים לכם להצטייד? לוידעת. איזה שיר שמעתם בדאנס האחרון שגרם לכם לעופף? השיר של איאם בתימנית. אהבתי D: ספיישל של מי למי אתם הכי אוהבים? אנאערף. אתם מנגנים על גיטרה? לא. ותופים? לא.

ohadbs

New member
../images/Emo187.gif אנוכי

מה השם? אוהד מאיפה בארץ? צפת בני כמה? 20 כמה זמן אתם בפורום? כמה חודשים לדעתי, יותר באופן פאסיבי אתם באים לדאנסים? מידי פעם למה? להזיז את האגן ולשמוע קצת דברים חדשים איך הגעתם לרגאיי? אני אפילו לא זוכר על איזה אלבום נידבקתם השבוע? Survival של בוב מה אתם אוהבים לשמוע בבית? להגיד הכל יהיה בנאלי הא? בואו נגיד רוק על רוב גווניו, רגאיי, בלוז. ובאוטו? סיים שיט ובדאנסים? דברים חדשים למה נראה לכם זה באמת מעניין אותי? כי יש לך פטיש לחטטנות :) מה התוכניות לסוף השבוע? אולי תומר יוסף - אולי טל פרידמן :) איזה צבע אתם אוהבים? ירוק - צהוב - אדום אכפת לכם מאיכות הסביבה? בטח איפה אתם רואים ת'עצמכם בעוד 5 שנים? באולפן?:) ובעוד שנה? עדיין בודק אם התוקף של התרופות תקין (צבא נו) אם הייתם חיה, איזו חיה היה בא לכם להיות? משהו שעף אבל שיכול להסתדר גם מצויין על הקרקע - יש חיה כזאת? אתם מאמינים באמונות טפלות? משתדל שלא תנו אחת- בא לכם שאני אפסיק את השאלון? זורמים למה? יש מצב רוח יש לכם כרגע אהבה? תמיד מה אתם חושבים כשאתם רואים זוג הולך יד ביד ברחוב? אהבה וזוג מאותו המין? אה? אהבה מה מתאים? גשם או שמש? שמש! נחזור קצת למוזיקה ולרגאיי? יש לי ברירה? איזה דיסק קניתם לאחרונה? אקסנטריק סאונד סיסטם החדש, הספיק כבר ללכת לאיבוד באיזה אלבום מתאים לכם להצטייד? בטח איזה רוטס עתיק למרות הבנאליות נגיד משהו של בוב איזה שיר שמעתם בדאנס האחרון שגרם לכם לעופף? אב שמעון נראה לי ספיישל של מי למי אתם הכי אוהבים? לא עולה לי שום דבר מיוחד אתם מנגנים על גיטרה? יא מאן ותופים? לא

ברנס1

New member
עכשיו אני ../images/Emo13.gif

מה השם?נתנאל מאיפה בארץ?ראשון לציון !!! בני כמה?17 וחצי כמה זמן אתם בפורום?אני יודע לא זוכר אתם באים לדאנסים?כן בטח! למה?שאלה טפשית איך הגעתם לרגאיי?אה סיפור ארוך ובקיצו הסלואו משה לפני שנה בדיוק
על איזה אלבום נידבקתם השבוע?בעזרת הג'אם של הדג נחש מומלץ! מה אתם אוהבים לשמוע בבית?בדרך כלל רגאי ובאוטו?כרגע אין כסף לאוטו ובדאנסים?הכל מכל בא בטוב למה נראה לכם זה באמת מעניין אותי? כי משעמם לכם מה התוכניות לסוף השבוע?אין הכל פתוח איזה צבע אתם אוהבים?את כל הצבעים אכפת לכם מאיכות הסביבה?אמ רק של חופי ישראל איפה אתם רואים ת'עצמכם בעוד 5 שנים?מטייל בעולם ובעוד שנה?חור בעזה אם הייתם חיה, איזו חיה היה בא לכם להיות?lion from zion אתם מאמינים באמונות טפלות?לא אולי קצת תנו אחת- בא לכם שאני אפסיק את השאלון?כן למה?ככה יש לכם כרגע אהבה?לא מה אתם חושבים כשאתם רואים זוג הולך יד ביד ברחוב?כלום וזוג מאותו המין? אה?אותו דבר אבל זה גם תלוי איזה מין מה מתאים? גשם או שמש?שמש נחזור קצת למוזיקה ולרגאיי? באמת כדי לא? איזה דיסק קניתם לאחרונה?לא קנתי דיסק כבר שנים באיזה אלבום מתאים לכם להצטייד?כל אךבום רוטס טוב איזה שיר שמעתם בדאנס האחרון שגרם לכם לעופף?Collie Buddz Come Around בצילדרן ספיישל של מי למי אתם הכי אוהבים?אה? אתם מנגנים על גיטרה?לא ולא איפה הימים שהתפקדות הייתה איזה עמוד שלם

danamid

New member
אני:)

מה השם? דנה גלרטר מאיפה בארץ? ראשון לציון רחוב ליד ברנס:) חח בני כמה?17 וחצי כמה זמן אתם בפורום? לא יודעת..\: אתם באים לדאנסים?כאפשר להכנס מתחת ל18 אז כן חח למה? למה לא? איך הגעתם לרגאיי? ואו... המ... אח של חברה שלי.. חברים שלי... כולם על איזה אלבום נידבקתם השבוע? דווקא לא רגאי... של הג'ירפות מה אתם אוהבים לשמוע בבית? רגאי... ובאוטו? הלוואי והייתי יכולה לענות על זה): ובדאנסים? אני אוהבת שיש פתאום את השירים שיש לי במחשב.. ואו זה עושה אותי הכי משחהה למה נראה לכם זה באמת מעניין אותי? די...חח מה התוכניות לסוף השבוע? סודי איזה צבע אתם אוהבים? כחול אכפת לכם מאיכות הסביבה? כן איפה אתם רואים ת'עצמכם בעוד 5 שנים? ביורודיסני בטיול אחרי אחרי צבא חח ובעוד שנה? גומרת מאושר!!!!!!!!!!!!!! חחח מסיימת בית ספר עם רישיון מתעודת זהות מעל 18. נראה לי אין יותר טוב מזה אם הייתם חיה, איזו חיה היה בא לכם להיות? אריה אתם מאמינים באמונות טפלות? כן תנו אחת- שאסור להעביר דברים חדים אחד לשני כי אז רבים בא לכם שאני אפסיק את השאלון? כן קצת למה? כי חפירה יש לכם כרגע אהבה? כן מה אתם חושבים כשאתם רואים זוג הולך יד ביד ברחוב? כוסאמא שלהם זונות. וזוג מאותו המין? אה? מחרמן חח מה מתאים? גשם או שמש?ששששששמממממממממששששששששששש נחזור קצת למוזיקה ולרגאיי? איזה דיסק קניתם לאחרונה? איאם באיזה אלבום מתאים לכם להצטייד? תומר יוספ איזה שיר שמעתם בדאנס האחרון שגרם לכם לעופף? ספיישל של מי למי אתם הכי אוהבים? אתם מנגנים על גיטרה? ותופים? אתם חושבים שאני זוכרת איזה שאלות היו בשאלוני התפקדות? כי אני לא אתם זוכרים גם להוסיף תמונה?

danamid

New member
אוי שכחתי תמונה... הנה

חחח אני זאת זאת שאוהבת תשניה חחח:)

Ben Dor

New member
אאאאאאאאאאאאאני

מה השם?
בן דור מאיפה בארץ?
מושב בין רחובות לגדרה בני כמה?
בקרוב 17 =] כמה זמן אתם בפורום?
אמממ חצי שנה בערך... אתם באים לדאנסים?
יאפ למה?
כי זה כיף חחח איזה שאלה חח איך הגעתם לרגאיי?
דרך חברה על איזה אלבום נידבקתם השבוע?
משא ומתן של מוש מה אתם אוהבים לשמוע בבית?
רגאיי ישראלי =] ובאוטו?
רדיו חח תמיד יש שירים מכל הסוגים חחח ובדאנסים?
רגאיי שאני מכירה חחח למה נראה לכם זה באמת מעניין אותי?
אמממ לא.. מה התוכניות לסוף השבוע?
אמממ אין ממש איזה צבע אתם אוהבים?
כחול אכפת לכם מאיכות הסביבה?
יאפ איפה אתם רואים ת'עצמכם בעוד 5 שנים?
בחול ובעוד שנה?
סתם תקועה בבית אם הייתם חיה, איזו חיה היה בא לכם להיות?
כריש אתם מאמינים באמונות טפלות?
לא תנו אחת-
=\ בא לכם שאני אפסיק את השאלון?
לא למה?
כי את שואלת אותו ;] יש לכם כרגע אהבה?
אתת =] מה אתם חושבים כשאתם רואים זוג הולך יד ביד ברחוב?
חמודייםם! וזוג מאותו המין? אה?
אהעאהעאה אני גם רוצההה מה מתאים? גשם או שמש?
שמשששששששששששש נחזור קצת למוזיקה ולרגאיי?
יאפ איזה דיסק קניתם לאחרונה?
משא ומתן של מוש באיזה אלבום מתאים לכם להצטייד?
התקווה 6 לייב איזה שיר שמעתם בדאנס האחרון שגרם לכם לעופף?
אמממ לא זוכרת =\ ספיישל של מי למי אתם הכי אוהבים?
אה? אתם מנגנים על גיטרה?
לא ותופים?
לא אתם חושבים שאני זוכרת איזה שאלות היו בשאלוני התפקדות?
חחחח לא אתם זוכרים גם להוסיף תמונה?
יאפפ =]

למעלה