התפקדות סוף השנה

johnnypsy

New member
תורי....

מה השם? עודד..... מאיפה בארץ? גן יבנה הרחוקה... בני כמה?21 כמה זמן אתם בפורום?מספר חודשים... 8 חודשים אולי... משהו כזה אתם באים לדאנסים? כשיש טובים ברור... למה? לשמוע מוסיקה איך הגעתם לרגאיי? תמיד היה בוב מארלי ברקע... והחלטתי להתעמק יותר על איזה אלבום נידבקתם השבוע?Linval Thompson - I Love Marijuana מה אתם אוהבים לשמוע בבית?רוטס, קלאסית, אמביאנט ועוד ובאוטו?רוטס וטראנס ובדאנסים?רוטס ולפעמים דאנסהול בא נחמד תלוי באיזה מידה ובאיזה שעה למה נראה לכם זה באמת מעניין אותי? לא... אבל ידוע שלא מעניין אותך כלום כשף... אז אני אמשיך בכל מקרה מה התוכניות לסוף השבוע? אין כלום האמת... יש מה להציע? איזה צבע אתם אוהבים? אני עיוור צבעים האמת... אבל כתום אכפת לכם מאיכות הסביבה? כמובן! איפה אתם רואים ת'עצמכם בעוד 5 שנים?אין לי שמץ של מושג... אבל מקווה במקום טוב מתמיד! ובעוד שנה?הודו... אוסטרליה... ניוזילנד... וכדומה אם הייתם חיה, איזו חיה היה בא לכם להיות? אממממממ ואללללה לא יצא לי להתעמק על זה... אתם מאמינים באמונות טפלות?לא!חוץ מלרוק 3 פעמים שיש חתולה שחורה:)... סתם... תנו אחת- בא לכם שאני אפסיק את השאלון? כבר הגענו לסוף... אז זה לא משנה למה? יש לכם כרגע אהבה? לא... מה אתם חושבים כשאתם רואים זוג הולך יד ביד ברחוב? חמודים... וזוג מאותו המין? אה? עליזים...:) מה מתאים? גשם או שמש? שמש נחזור קצת למוזיקה ולרגאיי? יאלללה איזה דיסק קניתם לאחרונה?black uhuru לא זוכר את שם הדיסק באיזה אלבום מתאים לכם להצטייד? הכל... איזה שיר שמעתם בדאנס האחרון שגרם לכם לעופף? PRAISE YE JAHHH ספיישל של מי למי אתם הכי אוהבים? אתם מנגנים על גיטרה? לומד עכשיו:) ותופים? אמא הפלונייה שלי תהרוג אותי אם אני יביא תופים הביתה... חח אתם חושבים שאני זוכרת איזה שאלות היו בשאלוני התפקדות? ארוך ומיייגע... בקיצור שיהיה לכולם שנה טובה ומאושרת...... רק אהבה וחיוכים!!!! שנדע רק טוב! והנה התמונה...

idk

New member
אחד הסטיקרים החזקים :)

ואחלה של פסטיבל זה היה [שנטיפי 2006]

../images/Emo121.gifגניבנה../images/Emo99.gif

חשבתי שאתה תראה את עצמך עוד 5 שנים על איזה חוף כחול עם ים כתום ושמש ורודה מעל

Jadeee

New member
:)

מה השם? ג'ייד מאיפה בארץ? קיבוץ סער בני כמה? 17 כמה זמן אתם בפורום? חודש בערך :) אתם באים לדאנסים? בטח למה? כי זה כייף ! איך הגעתם לרגאיי? אין לי מושג את האמת.. כבר שנתיים בערך שאני שומעת אבל רק לאחרונה התחלתי לפתח את זה וקצת יותר להבין בזה.. :) על איזה אלבום נידבקתם השבוע? sizzla - the overstanding מה אתם אוהבים לשמוע בבית? כל מיני :) משתדלת לגוון ובאוטו? אני לא ממש נמצאת הרבה באוטו ): ובדאנסים? דאנסהול למה נראה לכם זה באמת מעניין אותי? לא יודעת :) חחח מה התוכניות לסוף השבוע? לישון .. (:) איזה צבע אתם אוהבים? קשה לי להחליט כי אני אוהבת המון צבעים אז .. לבן :) נטרלי אכפת לכם מאיכות הסביבה? וודאי איפה אתם רואים ת'עצמכם בעוד 5 שנים? אין לי מושג את האמת.. עושה משהו שאני אוהבת ובטח איפושהו באיזור המרכז :) ובעוד שנה? כיתה י"ב ): אם הייתם חיה, איזו חיה היה בא לכם להיות? חתול אתם מאמינים באמונות טפלות? לא ממש תנו אחת- לא מאמינה.. :) בא לכם שאני אפסיק את השאלון? לא יודעת את האמת שזה מעביר לי את הזמן בכייף :) אני מחכה שיהיו מים חמים למה? ככה :) יש לכם כרגע אהבה? כן מה אתם חושבים כשאתם רואים זוג הולך יד ביד ברחוב? איזה כייף להם :) וזוג מאותו המין? אה? איזה כייף להם :) מה מתאים? גשם או שמש? שמש:) נחזור קצת למוזיקה ולרגאיי? בכייף :) איזה דיסק קניתם לאחרונה? לא קניתי המווון זמן דיסקים.. באיזה אלבום מתאים לכם להצטייד? המממ.. איזה שיר שמעתם בדאנס האחרון שגרם לכם לעופף? לא זוכרת.. התעופפתי עוד לפני ששמעתי את המוזיקה :) ספיישל של מי למי אתם הכי אוהבים? מממ.. אתם מנגנים על גיטרה? לא ותופים? לא אתם חושבים שאני זוכרת איזה שאלות היו בשאלוני התפקדות? לא :)

bigm2

New member
בואנה מטורף

ב3 שנים האחרונות בערך פגשתי אולי אולי 2-3 אנשים מהאיזור של נהריה ששומעים מוזיקה טובה, השבוע את כבר השניה שאני רואה טוב לדעת שגם פה באיזור יש כמה אנשים איכותיים

fleaboy

New member
קצת באיחור... אבל גם פה

מה השם? נדב מאיפה בארץ? נטף, וכרגע בשנת שירות בנהלל בני כמה? 18 כמה זמן אתם בפורום? אני עוד מהסוף של הקומונה אתם באים לדאנסים? לא כלכך... בעיקר בא להופעות למה? כי הופעות זה הנשמה של הרגאיי :] איך הגעתם לרגאיי? פסטיבלים וכו' על איזה אלבום נידבקתם השבוע? היום קניתי (סופסוף) את החדש של איאם ונדלקתי על השניה... אבל אלבום מדהים שלא יצא לי מהמערכת השבוע הוא אלבום שנקרא MASSIVE של הרכב שנקרא JAZZ JAMAICA ALL STARS. לכל אוהבי הג'אז והסקא... לחפש אותו :] מה אתם אוהבים לשמוע בבית? בעיקר רוטס רגאיי, פ'אנק, ג'אז ובאוטו? ניו רוטס ובדאנסים? רוטס ודאנסהול למה נראה לכם זה באמת מעניין אותי? כי שאלת :] מה התוכניות לסוף השבוע? אתמול הייתי אצל החברה... ומחר לישון סופסוף איזה צבע אתם אוהבים? אדום אכפת לכם מאיכות הסביבה? מאוד איפה אתם רואים ת'עצמכם בעוד 5 שנים? לא חיפשתי ובעוד שנה? סביר להניח שבצבא... עדיין לא יודע איפה בידיוק אם הייתם חיה, איזו חיה היה בא לכם להיות? דולפין אתם מאמינים באמונות טפלות? לא תנו אחת- אמרתי לא :] בא לכם שאני אפסיק את השאלון? איך שבראש שלך למה? לשתף פעולה עם מה שהולך פה :] יש לכם כרגע אהבה? כן מה אתם חושבים כשאתם רואים זוג הולך יד ביד ברחוב? כמה שאני אוהב אותה... וזוג מאותו המין? אה? כמה שאני אוהב אותה... מה מתאים? גשם או שמש? שניהם באים בטוב... כל אחד בזמנו נחזור קצת למוזיקה ולרגאיי? עדיף איזה דיסק קניתם לאחרונה? אמרתי כבר... איאם החדש באיזה אלבום מתאים לכם להצטייד? אני אשמח לכמה דברים של סקא שקורים היום... כל הרגאיי האינסטרומנטלי הזה בא לי בטוב בזמן האחרון איזה שיר שמעתם בדאנס האחרון שגרם לכם לעופף? קצת בנאלי אבל WELCOME TO JAMROCK... פשוט הסיטואציה הייתה מקפיצה במיוחד ספיישל של מי למי אתם הכי אוהבים? יש לרוד-בוי ספיישל על ONE STEP FORWARD... משהו ישר שיש באתר שלהם... אני ממש אוהב אותו :] אתם מנגנים על גיטרה? קצת... מנגן על באס ותופים? קצת... אתם חושבים שאני זוכרת איזה שאלות היו בשאלוני התפקדות? זאת שאלה רטורית? אתם זוכרים גם להוסיף תמונה? כשתהיה תמונה אני אוסיף...

K C

New member
יש ../images/Emo210.gif../images/Emo210.gif?

מה השם? מעדיף קייסי, לא אוהב את הפרטי מאיפה בארץ? בת ים בני כמה? 24 כמה זמן אתם בפורום? משנפתחה אתם באים לדאנסים? משתדל למה? כי זה נחמד איך הגעתם לרגאיי? da real thing על איזה אלבום נידבקתם השבוע? שניים. בוב Uprising וברנינג Jah No Dead מה אתם אוהבים לשמוע בבית? הכל. במיוחד ציון גולן ובאוטו? הלגאסי שלי הלכה לה ובדאנסים? רוטס בעיקר אבל הכל מסתדר למה נראה לכם זה באמת מעניין אותי? שאלת מה התוכניות לסוף השבוע? עכשיו אני על המחשב. אולי ..
מחר איזה צבע אתם אוהבים? כחול אכפת לכם מאיכות הסביבה? חובה. אם לא נדאג.. איפה אתם רואים ת'עצמכם בעוד 5 שנים? שף במסעדה ובעוד שנה? מקווה בתדמור אם הייתם חיה, איזו חיה היה בא לכם להיות? טיגריס סיבירי אתם מאמינים באמונות טפלות? לא תנו אחת- אין בא לכם שאני אפסיק את השאלון? איך שבא לך למה? מה השאלות האלה? יש לכם כרגע אהבה? כן. אמא, אחותי, מוזיקה. זהו מה אתם חושבים כשאתם רואים זוג הולך יד ביד ברחוב? שיהיה להם רק טוב! וזוג מאותו המין? קצת מוזר אבל מדינה חופשית מה מתאים? גשם או שמש? שמש לפנים! נחזור קצת למוזיקה ולרגאיי? בכיף איזה דיסק קניתם לאחרונה? גלעד משוטי הנבואה, גאוני!! ו-שבע בהופעה חיה באוסטרליה באיזה אלבום מתאים לכם להצטייד? אין אחד. אבל המועדף עכשיו, הראשון של ברנינג איזה שיר שמעתם בדאנס האחרון שגרם לכם לעופף? praish ya jah בהודנא האחרונה ספיישל של מי למי אתם הכי אוהבים? ברנינג, אם יש אתם מנגנים על גיטרה? לומד ותופים? נייט אתם זוכרים גם להוסיף תמונה? כן. האהובה עליי. אל בנדי

למעלה