התפקדות 7 ימים אחרי תחילת אוקטובר

kepit

New member
התפקדות 7 ימים אחרי תחילת אוקטובר../images/Emo70.gif../images/Emo13.gif

שם : מיקום : גיל : מסנג'ר\אייסיקיו : משהו שעשה לי את החודש : משהו שאני מחכה לו בחודש הבא : השיר שעשה לי את החודש : אמנים נוספים אהובים : פורומים אחרים שאני נמצא בהם : מסר לאומה/ משהו שבא לכם להגיד : תמונה :

limors2

Active member
ריממבר ריממבר דה שביעי באוקטובר!

שם :ליאורה מיקום :מול המסך שלי גיל :17 ועוד 4 שנים. לא לזמן רב, גוועלד
מסנג'ר\אייסיקיו :מסרים! משהו שעשה לי את החודש :ימי חופש, טינה פיי, התלהבות לטיסה(....
) משהו שאני מחכה לו בחודש הבא :טיסה? הלוואי?
השיר שעשה לי את החודש :קייטי פרי מנשקת הבחורות, מאדקון המתחננים, עלמה זהר ואהובה האתיופי
אמנים נוספים אהובים :בכלליות? המונים. פורומים אחרים שאני נמצא בהם :גלגלצ, זובי, האנטומיה של גריי וקוראת בעוד מספר מסר לאומה/ משהו שבא לכם להגיד :זה מאד נחמד כשמנסים לתכנן איך אפשר לראות אנשים וכעבור 3 דקות הם מגיעים אליך
תמונה :בסדר.

limors2

Active member
אההה לא שמתי לב שהנקודותיים לא במקום הנכון!

כואב לי בעיניים:|

clyps

New member
מתפקדת.

שם : שיר מיקום : צורן גיל : 17 ו-7 חודשים מסנג'ר\אייסיקיו : במסרים. :) משהו שעשה לי את החודש : I came clean. משהו שאני מחכה לו בחודש הבא : הכנות לפולין.... ו...פולין. השיר שעשה לי את החודש : ללא ספק - "העולם שמח" / כוורת אמנים נוספים אהובים : אה..קורין אלאל,QUEEN,רונה קינן,רונית שחר,יהודית רביץ,שלום חנוך...ועוד המון... פורומים אחרים שאני נמצא בהם : אין. מסר לאומה/ משהו שבא לכם להגיד : אם את בת יחידה, איך זה שיש לך אחות בת 12?! תמונה : כרגיל, נדב ואני בשיעור תיאטרון. חודש נחמד :)

kepit

New member
היער מצחיק בלילה:)

שם : סתיו קיפ. מיקום :בש גיל :עוד 19 ימים 15 :S מסנג'ר\אייסיקיו :[email protected] משהו שעשה לי את החודש :סופרלנד:) משהו שאני מחכה לו בחודש הבא :יומולדת! השיר שעשה לי את החודש :ממ...Aerosmith-don't wanna miss a thing אמנים נוספים אהובים :הרבה נו.. פורומים אחרים שאני נמצא בהם :איגי וקסמן מסר לאומה/ משהו שבא לכם להגיד :היער מצחיק בלילה עם כפיר וירין:] תמונה :

למעלה