התפקדות!

התפקדות!../images/Emo54.gif

אני רוצה לדעת מי עדיין נכנס לכאן (וכך לדעת אם יש איזשהו סיכוי מזערי להחיות את הפורום). איך קוראים לכם? מתי הצטרפתם לפורום? כל כמה זמן אתם נכנסים לפורום? האם אתם חברים בפורום האחר של רוה"ד? אם הפורום הזה יתחיל להיות יותר פעיל, נכון שתחזרו אליו ותנטשו את הפורום האחר, שהוא הרבה פחות מגניב והרבה פחות ותיק ובכלל כאן יותר טוב?
אני כזאת פולניה ממורמרת.

MxIxAx

New member
אני

שם: נמרוד מתי הצטרפתי: ממש לא זוכר אני נכנס לפה כמה פעמים ביום הפורום האחר: עוד יותר פחות פעמים אני לא נוטש שום דבר, רק מוסיף

אני גם פה וגם בפורום רומח הדרקון החדש

ולמה? כי אני רוצה כמה שיותר חדשות סיפורי רומח הדרקון שיצאו לאור בעבר.. שמתורגמים בהווה.. וייצאו בעתיד הקרוב והרחוק . אני נכנס לכאן כמה פעמים ביום.. ולא רואה שום פוסט ושם שאלה תשובה חדשות דיונים.. ריק .. וחבל! כי פעם היו פה הרבה אנשים שנהנו וקראו את סיפורי הרומח.. וכעת נאדה . מבחינתי אני הייתי ממשיך לכתוב ולהיכנס רק לכאן או שם .. ובעצןם לא משנה לי ולכולנו לאן העיקר שיהיה תוכן ופעילות . בכיף וחשוב מאוד שהפורום הזה ימשיך להתקיים בתפוז על כל חומריו ואנשיו הטובים . פעם היה פה המון תוכן וגם וחומר נוסף . בפורום החדש באתר http://i.start.co.il/forums/355.aspx .. יש גם דיונים חמים על הספרים שהיו פעם בסדרת רומח הדרקון .. וגם על עולם הממלכות הנשכחות . בפורום החדש.. יש תשובות על דמויות, ספרים מהעבר.. ועוד הרבה יותר על מה שיוצא בימים אלו.. "סדרת הכוהנת האפלה" (יצא לפני החג "ענבר ואפר" מהוצאת אופוס) .. ויצא 2 ספרים חדשים דנדשים ומצויינים בממלכות נשכחות של ממלכות האלים...... וייצא בשנה הקרובה ואחרי... עוד הרבה דברים מטעמים חדשים.. עוד המשך לסדרת המלך הכוהן .. החלק הנשי- הספר החדש והמהולל "הפטיש האלוהי".. עוד ספר נפלא בטרילוגיה אחרת .. מסדרת ממלכות נשכחות.. עוד הספר השלישי בסדרת ממלכות האלים בממלכות נשכחות.. עוד ספר מסדרה חדשה על דריזיט.. עוד הספר הראשון אולי בסדרת "גלות האלפים"... עוד את הספר החדש בעזרת השם שייצא בקיץ 2009 בסדרת הממלכות הנשכחות המעולה .. על רייסטלין ועיני הרב מג שלו.. ועוד כהנה וכהנה..ועל הכל מנצח בכיף ובהרבה אמפטיה והבנה צפריר שרוצה כמה שיותר להעשיר אותנו בעולם רומח הדרקון וממלכות נשכחות מבית אופוס.. וועוד הרבה יותאי פורום זה ואחרים שרוצים בעצם שלא משנה איפה נקרא על זה .. אלא כמה שיותר .. ככה נהנה יותר . פשוט כמה שיותר שאלות , תהיות, בקשות לתרגום, וכל מה שעולם ברוחכם.. זה בשבילנו בעצם . http://i.start.co.il/forums/355.aspx

ziog93

New member
אני

שמי זיו, הצטרפתי לפני פרק זמן כלשהו בין חצי שנה לשנה. אני נכנס לפורום פעם-פעמיים ביום וחבר גם בפורום רומח הדרקון שבאתר start. אני לא טיפוס שנוטש פורומים, אני בד"כ נשאר בפורום עד שהוא יורד לתהום הנשייה.

WhiteDireWolf

New member
מתפקד ../images/Emo195.gif

שם: סתיו (והצטרפתי עם כמה ניקים שאני לא זוכר) מתע הצטרפתי? אנא עראף כל כמה זמן אני מכנס? יומיים... שלושה אני חבר בכמה פורומים אחרים- ונכנס אליהם פעם ב....חודש? וכן... הפורום הזה שולטתתת! (וגם רייסטלין [=)

Wing Chan

New member
צ

איך קוראים לכם? מטונפי מתי הצטרפתם לפורום? ממתי שנרשמתי לתפוז, פחות או יותר. שזה...אה...ממזמן. כל כמה זמן אתם נכנסים לפורום? כשאני בבית, לראות אם משהו מתחדש, ולרוב אני מתבדה :( האם אתם חברים בפורום האחר של רוה"ד? אני לא מכיר אותו! שווה משהו? תביאו לינק. אם הפורום הזה יתחיל להיות יותר פעיל, נכון שתחזרו אליו ותנטשו את הפורום האחר, שהוא הרבה פחות מגניב והרבה פחות ותיק ובכלל כאן יותר טוב? מעולם לא הצטרפתי לפורום האחר ואני גם לא ידעתי שהוא קיים עד שטליה חביבתי כתבה את השורות הנ"ל, אבל הייתי רוצה לראות אותו.

הלינק http://i.start.co.il/forums/355.aspx

לפורום החדש האחר של רומח הדרקון וממלכות נשכחות . http://i.start.co.il/forums/355.aspx ושוב.. העיקר שנהנה וכמה שיותר ממידע שאלות ותשובות בכל פורום אפשרי .

Guybrush Marley

New member
../images/Emo118.gif

איך קוראים לכם? איתמר. מתי הצטרפתם לפורום? לפני 3 שנים בערך, אבל אני לא בטוח. כל כמה זמן אתם נכנסים לפורום? פעם-פעמיים ביום. האם אתם חברים בפורום האחר של רוה"ד? לא. אם הפורום הזה יתחיל להיות יותר פעיל, נכון שתחזרו אליו ותנטשו את הפורום האחר, שהוא הרבה פחות מגניב והרבה פחות ותיק ובכלל כאן יותר טוב? דאאא

מתפקדת.../images/Emo54.gif

איך קוראים לכם? קוראים לנו טליה. מתי הצטרפתם לפורום? אפריל 2004. כל כמה זמן אתם נכנסים לפורום? כל יום. האם אתם חברים בפורום האחר של רוה"ד? לא. אם הפורום הזה יתחיל להיות יותר פעיל, נכון שתחזרו אליו ותנטשו את הפורום האחר, שהוא הרבה פחות מגניב והרבה פחות ותיק ובכלל כאן יותר טוב? כמובן.

MadManIII

New member
טוב

אני שייך לפורום הזה מאז 2004. אבל רוב הזמן אני לא משתתף בפורום. וכן אני גם שייך לפורום בstart. חבל שהפורום לא פעיל.

dorbr

New member
אני ../images/Emo195.gif

איך קוראים לכם? דור. מתי הצטרפתם לפורום?לפני שנה? כל כמה זמן אתם נכנסים לפורום?כמה פעמים בשבוע. האם אתם חברים בפורום האחר של רוה"ד?לא. אם הפורום הזה יתחיל להיות יותר פעיל, נכון שתחזרו אליו ותנטשו את הפורום האחר, שהוא הרבה פחות מגניב והרבה פחות ותיק ובכלל כאן יותר טוב?מבין כל הפורומים של רוה"ד בהם אני פעיל, זה ללא כל ספק הטוב ביותר.

The Snow fox

New member
מתפקד

קוראים לי עידן, הצטרפתי לפני חמש שנים ושבועיים בערך (וואו, הזמן עובר), נכנס בערך פעם בשבוע שבועיים לבדוק אם לא סגרו את הפורום, לא פעיל בפורום רומח אחר, בעיקר כי זה לא מעניין אותי, ויש כאן יחס גרירה אז לא.

אומייגאד, איך שהזמן עובר ../images/Emo161.gif

איך קוראים לכם? נופי טופי מתי הצטרפתם לפורום? בגיל 12. היום אני בת 18. גוועלד. כל כמה זמן אתם נכנסים לפורום? כל כמה חודשים, כשתוקף אותי גל נוסטלגיה לימים עברו, בהם היה הפורום בשיא תפארתו
. האם אתם חברים בפורום האחר של רוה"ד? לא. אני לא ממש מתעניינת ברומה"ד יותר
אם הפורום הזה יתחיל להיות יותר פעיל, נכון שתחזרו אליו ותנטשו את הפורום האחר, שהוא הרבה פחות מגניב והרבה פחות ותיק ובכלל כאן יותר טוב? הפורום הזה תמיד יינצר על לוח ליבי

python 4

New member
שאלון! הידד -

איך קוראים לכם? ליאור (שם שהומצא לי פה בפורום - אני כבר לא זוכר למה) מתי הצטרפתם לפורום? לפני עשרות בשנים - בערך ב- 2003. כל כמה זמן אתם נכנסים לפורום? לפחות פעם בחודש, בתקווה שיפרסמו פה הודעה מרעישה על כך שלא באמת הרגו לנו את רומח הדרקון
, השם יקום דמו האם אתם חברים בפורום האחר של רוה"ד? לא אם הפורום הזה יתחיל להיות יותר פעיל, נכון שתחזרו אליו ותנטשו את הפורום האחר, שהוא הרבה פחות מגניב והרבה פחות ותיק ובכלל כאן יותר טוב? תחזרו? מעולם לא עזבתי!

Knotted String

New member
היי, זה חי!

איך קוראים לכם? הקופה הזאת. מתי הצטרפתם לפורום? כשעוד הייתי צעירה והיו לי חיים. פחות או יותר. כל כמה זמן אתם נכנסים לפורום? לא. האם אתם חברים בפורום האחר של רוה"ד? לא. אם הפורום הזה יתחיל להיות יותר פעיל, נכון שתחזרו אליו ותנטשו את הפורום האחר, שהוא הרבה פחות מגניב והרבה פחות ותיק ובכלל כאן יותר טוב? You know I love you the most.

למעלה