התקדמות אמצע-סוף שבוע

edenlevi2

New member
התקדמות אמצע-סוף שבוע

אני עוקבת אחריכם מידי פעם בפלאפון
ומשום מה זה נותן לי רק אתר מותאם.... הדבר הזה מחרפן אותי כל פעם צריך לפתוח את כלללללל ההודעות
אז שיהיה חצי שבוע

מ י ל ר

New member
תענוג, ב-SC של היום מתקנים לי את הפאנטום

A fix has been applied for Phantom characters that disconnect when 'Judgement Draw' auto-triggers while using 'Tempest'.
אם הקלפים שלי היו על מצב אוטומטי, והייתי משתמש בטורנדו קלפים המשחק היה קורס בשנייה.

btekx

New member
כבר נכנסתי היום לבוס חדש ענק...

חיסלתי כבר את הידיים ימין, ושמאל ואת הבטן,
כשהגעתי לראש, הוא השמיד אותי במכה אחד בהתקפה כזה ערפל שחור,
נהרגתי 5 פעמים וכך אני בחוץ... למרות שהורדתי רק כ5% מחיים של הראש... איך אני שורד שם? איך אני יכול לשרוד את מכה הערפל שחור?

לבוס הזה יש כמה דרגות קושי

כדי להרוג את הכי קל - תהרוג את הבטן, אחר כך תהרוג את הכתפיים ואז תיכנס אל הראש. זה כבר יהיה קל.

כדאי לך להקפיד להרוג את הכדורים שהוא מזמן כי הם עושים קללות. ( יש לך זימונים שיכולים לטפל בהם? )

אתה הורג בהתחלה את החלק התחתון, אחר כך את האמצעי ובסוף את העיניים.

זה הדרגה הכי קלה של ה"ראש".

רק ה HELL MOD זורק דברים שווים באמת. אבל אין לך שוב סיכוי להרוג אותו אלה אם כן יש לך ריינג' של 2 מיל ועוד 2 חברים עם ריינג' דומה.

אני ו 2 חברים מתאמנים עכשיו להרוג את ה HELL MOD - הבעיה היאבעיקר אצלי כי אני הכי זקנה וצריך רפלקסים ממש טובים וזריזות ידיים ועיניים. אז אני מתאמנת לברוח מהאגרופים שלו... כשאהיה מוכנה נלך שלושתינו.

btekx

New member
אבל אני כבר חיסלתי מקודם את כתפיים ובטן

מה טעיתי...?

אם ניסית להרוג את הרמה הכי קלה

ולא הצלחת... אין לי מושג.

אם מתת 5 פעמים לפני שהורדת לו 5% HP.... הממ....

אין לי מושג מה להגיד. יש לי חברים שהרגו את זה עם המיולים הערומים שלהם - 50 K ריינג'.

מצטערת... אין לי תשובה. אולי מישהו אחר ידע ?!

זה לא בוס שאפשר לשים את המכונת ירייה עם משהו כבד על המקלדת ולחזור אחרי חצי שעה לראות אם מת.

מ י ל ר

New member
חחח איזה גרועים נקסון

הם לא תיקנו את הסקיל שלי...
אני לא מקבל דיסי אבל מתי שהקלפים צריכים להמשך - הסקיל לא עושה דמג'... הוא כן פוגע במפלצות אבל בלי דמג'.
(הוא יכול לדחוף אותם אבל לא להוריד חיים)
איזה ליימ

נגמלתי סופית ממייפל

error code 11004 גמלה אותי סופית מהמשחק.

לא משחקת כבר כמה שבועות. אני אפילו לא מחוברת AFK כמו תמיד.

גמרנו !

לפני 3 שבועות עזבתי את נטויזן ועברתי לבזק בינלאומי. ואז גם נגמלתי לחלוטין ממייפל.

לא יכולה לשחק.

לא יכולה לשחק. דיברתי כבר עם 40 אנשים בבזק. שרפתי שעות בניסיונות לפתור את הבעיה.

גמרנו. היה טוב וטוב שהיה.

מ י ל ר

New member
זה לא קשור לנקסון

אין להם שום בעיה בחיבורים לשרתים שלהם.
(כאילו, לשם שינוי הבעיה לא אצלהם)
ממליץ לסמדר לבקש שיחליפו לה מודם.

miss_t

New member
ניסית חברות אחרות אינטרנט?

אני ב 018 בלי בעיות.

מציעה לך לבקש ממכרים את פרטי המשתמש שלהם והסיסמא כדי להתחבר דרך הספק שלהם ולבדוק אם עובד לך.

אם תרצי- את יכולה לבדוק דרך המשתמש שלי

למעלה