התקווה 6 אתמול היו...

sundhri

New member
התקווה 6 אתמול היו...

מדהימים. נהנתי מכל רגע. אנרגיות מטורפות וכל כך הרבה אושר,באמת-פשוט אושר!! תודה רבה רבה לכם, הלוואי עלינו עוד המון ערבים כייפים כאלה ועוד אינספור הופעות שלכם!!

שמח שהיה טוב שם

אני הייתי במסיבת שכונה, היה NICE 2 DI MAXXXXXXXXXXX ממש נהנתי מקווה לעוד הרבה מסיבות כאלה. הדראם&בייס שאני אוהב לפעמים בא ממש לא טוב אתמול, אבל חוצמזה היה נייסססססססססס בלודארן ודאבורסיב היו מעולים, רודבוי סגרו את הערב בפול וייבס! BIG UP TO ALL!!! מתגעגע להופעות של התקוה, יודעים להופיע...

johnnypsy

New member
הודנא...

מה נסגר?!?! כמה DANCEHALL עוד אפשר לשמוע... לפני המסיבה אמרו יהיה הרבה רוטס... הרגשתי כמו במועדון... חבל... חבל...

אל תגיד, היה ייצוג יפה לרוטס!

גאנג'ה וייבס, יסאיה ועוד תיקלטו, אני יודע שבתחילת הערב היה רוטס אבל שמע מה אני אגיד לך, האווירה אתמול הייתה מה שצריך להיות במסיבה-באשמנט! דאנסהול זה מה שהולך ביארד וזה מה שמביא אנרגיות במסיבה, מה שמקפיץ וכיף... ביארד לא תראה הרבה דאנסים של רוטס היום, זה יותר בא בהופעות או בערבים מיוחדים ויש כאלה, אבל קינגסטון מפוצצת באירועים ענקיים בטיבולי גארדנס למשל, בפאסה פאסה, ריינבוו-אלפי אנשים ברחבות ענקיות רוקדים לטיונים הכי חדשים והכי משוגעים. תמיד יהיו אלה שלא יאהבו ולא יתחברו, אי אפשר לרצות את כולם, אבל אם מסתכלים על אתמול כמסיבת שכונה באמצע תל אביב(בדרום העיר!!!)-המוזיקה אתמול רובה הייתה ממש במקום!!!!

היה גם ייצוג יפה של בחורות, לא גיל?

היה סבבה, קצת הרבה עמוס אבל פאנן לראות ככה אנשים דלוקים מקפצים עם עצמם חהחה.. שיהיה שבוע טוב
-כשף!

כי הן לא הסגנון שלי..

זה נראה לך הגיוני שתהייה לי כוסית עם מיני וחצי גופייה צמודה לזרוע? I Don't Think so!!!!! בכל אופן..תבוא ביום שישי <אני יראה לך ת'סגנון שלי
> ערב טוב ושקט שיהיה
-כשף!

S t o l a

New member
אז היום הקהל רוצה רק דאנסהול ??

או שזה אמצעי למשוך קהל חדש לדאנסים... לנגן הרבה יותר מוזיקה שיותר קרובה למוזיקה שיש בכל המועדונים סטייל מוזיקה שחורה... אתמול לא היו הרבה שתיקלטו רוטס.. ולא רק אתמול.. גם לפני שבועיים בסלואו היה 1 או 2 שניגנו רוטס.. כל השאר דאנסהול... ואם תיקח קצת יותר מחצי שנה אחורה, הדאנסהול לא תפס חלק כל כך מרכזי בדאנסים כמו שהוא תופס היום.. ופה מתבאס הקהל שרוצה לשמוע את הרגאיי הטוב שהוא אוהב.. כי לא יודע, ותקנו אותי אם אני טועה, לדעתי מי שאוהב דאנסהול אוהב את הרוטס... אבל לא כל מי שאוהב רוטס מתחבר לדאנסהול.... בגדול היה יפה אתמול, הפקה מגניבה.. המוןןן אנשים... מסיבות רחוב זה אחלה של דבר!! שבוע טוב!

זה פשוט לא נכון אחי...

מה אתה בעצם רוצה? מסיבה אמיתית בשבילי זה דאנסהול. אבל אין מה לריב על זה, כל אחד והטעם שלו. יש מספיק ערבים עם תכנים שעיקרם או מיכלולם שעון על הרגאיי הקלאסי, אבל לאף אחד אין כל מה להתנצל. כל תקליטן/סאונד/קרו שמגיע צריך שתהיה לו יד חופשית כי הזמינו אותו לנגן. בכל דאנס יש גם את הארלי וייבס לא לשכוח, שנועדו לחמם את העניינים. נכון לא כולם אוהבים דאנסהול, ו(תתפלא)לא כולם אוהבים רוטס. אני אוהב רגאיי, מכל הסוגים והזמנים והמקצבים, ובגלל זה אני אשמע רוטס ואני אשמע דאנסהול ויש לי בסלקשן טיונים מכל הסוגים... בשנה האחרונה אגב זכורים לי לטובה לא מעט אירועים סטריקלי רוטס-הליין המעולה של מיי לורד בלילה שכל ערב בו היה בסיגנון אחר לגמרי אבל הכל רגאיי קלאסי. היה אפילו קליפסו!!! והיה 12טרייבס בסלואו משה וגיל ראסטה וגאנג'ה וייבס. שנה שעברה היו לנו במבו סטיישן, אנטבה סאונד.... קיצר יש הכל מהכל ולכולם, לא מקפחים :))

johnnypsy

New member
אבל...

הבעיה היא שהמסיבות האלה איבדו את הרעיון שלהם רוב המסיבה התבססה על דאנסהול, ולא רק המסיבה הזו, דבר שמושך את אנשי המועדונים למינהם. מתנגנים לפעמים וייבים שיש בכל מועדון שמכבד את עצמו וזה קצב משביז, המטרה להתרחק מכל הבררה של המועדונים ובסוף אתה מקבל את אותה הסחורה. בקצב הזה הקהל שיגיע למסיבות האלה יהיו פליטי הקלאברים שאין להם כבר 70-80 שקל לשלם למועדונים אז הם יגיעו לסלואו משה כי גם יותר זול וכי גם יש את אותה המוסיקה. אני בעד לגוון בליין, לתת הכל מהכל, (ראה דוגמא יונייטד רוטס, שהם באמת ידעו לתת את כל הסגנונות בגבול הטעם הטוב) בקיצור... לפי דעתי מה שיהיה זה התמסחרות רצינית של כל נושא הרגאי בארץ וזה חבל...

אני אשמח רק אם תסביר לי...

מה יהיה כל כך רע בזה שעוד אנשים יגיעו למסיבות? כי אתה יודע זה לא שאנחנו סובלים מעודף קהל... בסילבסטר האחרון הבארבי ת"א היה מ-פ-ו-צ-ץ באנשים, רובם לא בדיוק קהל שחי על רגאיי וגם לא על דאנסהול והם באמת לא הכי התחברו למוזיקה. ורובם פרצופים שלא ראיתי שוב. מה שקרה בעצם היה שבאמת זו הייתה המסיבת סילבסטר כנראה הכי זולה בת"א(50 ש"ח) וזה משך קהל, אבל מדובר באותו אירוע בדיוק. מה ההתנשאות הזו בכלל להגיד למי לבוא ולמי לא לבוא למסיבה? אף אחד כאן כולל אותך, לא נולד למוזיקה הזאת ואין לו בעלות על המוזיקה הזאת. כשמארגנים מסיבה חשוב שיבואו כמה שיותר אנשים ואני אומר-כל המרבה הרי זה משובח, ורצוי גם רק כוסיות שאוהבות אלכוהול ולרקוד... ואין גם מה לדבר על התמסחרות, בטח לא להשוות בין רוטס לדאנסהול כשרוטס זה מה שלא ממוסחר ודאנסהול מה שכן, כי האומן הכי ממוסחר שהיה אי פעם בז'אנר הזה זה בוב מארלי, מלך הרגאיי. וכל תותחי הדאנסול הכי גדולים היום היו מתים שהיו להם רבע ואפילו שמינית מהמכירות של בוב, המעריצים של בוב וההכרה של בוב בעיקר. כל הויכוח המטופש הזה שאני לא מבין מאיפה צמח פתאום מזכיר לי שאתמול בלודאראן תיקלט ובא הבעלים או מי שזה לא יהיה של ההודנא והנמיך לו ולחש לו משהו באוזן ואז בלודאראן אומר "האיש הזה אומר שאני מנגן רועש מדי, אני מנגן רועש מדי?!?!?!? מה קרה לך בנאדם? a party a gwaan!!!"

johnnypsy

New member
נחכה ונראה...

אין פה שום התנשאות... ואל תנסה להדביק טייטלים בלי שאתה מכיר אנשים... אני כתבתי את מה שכתבתי מתוך ידיעה שהדבר הזה אכן קרה במקום אחר ב"סצינת" המסיבות בארץ... ואתה תראה שבעוד זמן מה אתה תגיד שצדקתי כשחבורה של, לא יודע אם לקרוא להם ערסים כי הרי זה מתנשא מידי, עבריינים ילכו מכות ודקירות במסיבות האלה... והמחיר של המסיבה תעלה ל-80 שקל כי מישהו יצטרך לממן את מחיר האבטחה בכניסה למסיבה ובין רגע מסיבות הרגאי הקטנות והאינטימיות שכל כך אהבנו יהפכנו להיות חלק מתעשייה שמגלגלת כסף וזה הדבר היחיד שמעניין אותה... אל תבוא בהצהרות יהירות יותר מידי, אין פה שום ויכוח ואין פה שום התנשאות העלינו דיון כאחד הדיונים פה והאמת היא שזה לא רק דעתי ואני לא היחיד לצערי שחושב ככה...

Grand Master G

New member
אוי באמת

אחרי שחזרתי מהמסיבה הזאת חשבתי לעצמי שזה ממש מזכיר את סצינת ההיפ-הופ בארץ לפני 12-15 שנה, כשהיה איזה מקום שכוח-אל בחוף גורדון שם היו מתקבצים ילדים וחבר'ה בני 20+ שהתלבשו בצורה קצת מוזרה ורקדו לצלילי מוזיקה של שחורים, בזמן שכל המועדונים בארץ היו בהייפ של טראנס והאוס. אותם חבר'ה שכלכך אהבו את ה"סצינה" הקטנה שלהם החלו למרר בבכי כשהמוזיקה "שלהם" התחילה להתפשט גם למועודנים אחרים, ופתאום הם גילו שברחבה רוקדים לידם כל מיני "יצורים" עם גוון עור שחום וקוצים מלאי ג'ל. הם פחדו שמא הסצינה תתקלקל, אבל בת'כלס מה שקרה להיפ הופ בארץ ב-15 שנה האחרונות בכלל ולהיפ-הופ ישראלי בפרט, זה תהליך מבורך, שלדעתי תוך מספר שנים ייקרה גם במוזיקת הרגאיי על סוגיה. זה לא משהו שניתן לשלוט בו.

johnnypsy

New member
אם ככה...

אם ככה אני איתך... ממה שאני ראיתי מסצנת הטראנס בארץ הכל הפוך... אבל ניתן לזמן לעשות את שלו... אולי אתה באמת צודק...

REL YESAYA

New member
התגובה שלי..למה כיוונו במסיבה הזאת

שהגדרנו את המסיבה הזאת כמסיבת רחוב/שכונהשתי דברים חייבים לקרותא.שזה יהיה זולב.שיהיה שכונתיג.ושיהיה פיצוץבקשר למוסיקה..ההתחלה הייתה רוטס וקונשנס וזה היה לפניםברגע שהתמלא כל החברה שניגנו היו מלאים בוויבז וראינו שהקהל בטירוף אז דאנסהול זה מה שהם קיבלו..כשהסתכלתי מהצד על המסיבה מה שראיתי זה מאות אנשים..חלק קטן מהדנסהול מאסיב חלק מהיפ הופ מאסיב וחלק מהדראס אנד בייס מאסיב וכולם רקדו ביחד..מה זה אומר...יותר חשיפה לסגנונות שונים...אני חושב שהמסיבה הזאת זה בדיוק מה שהיינו צריכים..קצת לשבור את השיגרה..קצת לגווןומהתגובות שאני מקבל בימים האחרונים..זה נגע בהרבה אנשים ושואלים אותנו כל נזמן מתי הפעם הבא?את זה אני עוד לא יודע....אני שמח שכל כך הרבה אנשים הגיעו..הרוב המוחץ יצא מרוצה ..תמיד יהיו כמה שלא יהיו מרוציםהכל בשבילכם ריספקט \אריאל

K C

New member
אני באותה דעה, כמה דאנס אפשר...אבל

והאבל זה הדבר העיקרי. הדאנס מביא אנשים. וזו המטרה הראשונה של המארגנים ובצדק. והאוירה הייתה ממש טובה. אז לא שמענו הרבה רוטס, נכון. וגם לא הרבה גם רגאיי, אי אפשר להשביע את כולם ובסוף, זה מה שהקהל רצה. תמיד אפשר לשים את The Itals בווינאמפ The Itals - Run Baldhead Run לשמוע

למעלה