ה-מ-כ-ת-ב...חלק 2

CiNdErElLa3887

New member
ה-מ-כ-ת-ב...חלק 2

אוקיי לפני שבוע בערך ביקשתי להיכנס לצ'אט שנרשום את המכתב. לכל החדשות, שלא מבינות על מה אני מקשקשת..אז אנחנו כותבים מכתב למארון, המניע הסודי מאחורי המכתב הוא שהם יבואו לארץ. עכשיו בצ'אט חילקנו את המכתב לנושאים שיהיה יותר קל: 1.מחמאות ללהקה
2. על זה שיש פורום. 3.על זה שיש מלא אמנים שהבטיחו לבוא וביטלו. 4.על ההצלחה שלהם בישראל. עכשיו יש עוד נושא, לא חשוב פחות,שמתעסקים בו כל יום: "המצב"
אנחנו צריכים את עזרתכם בכתיבת פסקה (באנגלית, או בעברית אם קשה לכם) על המצב בארץ, על איך הנוער מתמודד עם זה וכדו'. הפסקה צריכה להיות באורך 5-10 שורות. מי שמסיים ישלח את הפסקה אליי באייסי או אל נעמה. אייסי שלי: 170-076-129 של נעמה:306-634-840 נ.ב.אם יש לכם נושא שנראה לכם חשוב לכתוב עליו במכתב, תכתבו עליו גם פסקה באורך של 5-10 שורות ותשלחו אלינו
בתודה ובהערכה רבה..צוות ה-מ-כ-ת-ב

CiNdErElLa3887

New member
אממממ חח...דפדפי בפורום ותראי

שכתבתי הודעה על זה. ואממ כבר רשמתי מכתב שנשלח למארון. אז את רוצה לעזור?

DesertRose7

New member
אני ממש ממש ממש רוצה לעזור..

אבל אני טיפשה בדברים האלה.. אני לא יכולה לכתוב לבד.. גם שגיאות באנגלית וגם כי אני פשוט לא ידועת לכתוב! לא יודעת ממש להביא את עצמי.. אוף... בכל אופן לא בדבר כזה.. אבל אני עדיין רוצה לעזור.. איך אני יכולה?

נ"ש עשיתי רקע לשיר

she will be loved רציתי לעלות אותו פה אבל הוא לא עלה..אז אם אתם רוצים לראות שמתי אותו בגלריות..בגלריה - וולפייפרים ועבודות מעריצים של חברי הפורום אז כנסו , ואם אתם רוצים תרשמו לי תגובות ..

DesertRose7

New member
פשוט מדהים!

אני מתה לדעת לעשו תכאלה דברים.. ועוד של מארון.. זה עושה את זה הרבה יותר יפה!! אבל אהבתי שהתמונה של אדם באמצע יותר גסדולה.. גמו בזה שכתבת בטעות לובבד.. אבל חוץ מזה... פשוט מדהים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! עוד עוד עוד עוד עוד עוד.. אני אפילו בעד סמל לפורום!! אני נורא מתלהבת מדברים כאלה! אני אוהבת גרפיקה למרות שאין לי משוג בה!

DesertRose7

New member
התמונה שיש בדף הראשי של הפורום

אז לעשות לשם סמל.. פורום מארון 5 פורום 1101 משהו כזה..

CiNdErElLa3887

New member
../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

וואו....זה ממש אבל ממש אבל ממש אבל ממש מהמם!!!
כל הכבוד..:)...ח"ח
איזה מוכשרת...
..הלוואי עליי.
ובאמת..זה יהיה נחמד אם תעשי כזה רקע לפורום..ואז דני תשים אותו בדף פתיחה או משהו כזה

פאק../images/Emo70.gif זה מהמם../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

איזה מוכשרתת
-א ה ב ת י-

Michal Bloom

New member
../images/Emo141.gifמדהים../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

ואוווווווווווו
אההההההההההההה
אני חולה על זה

אממ....אני יכולה לנסות(?)

אבל בעברית באנגלית יהיו לי 15646876352412164 שגיאות (טחחח כאילו שבעברית לא) אם מישהו יוכל לתרגם את זה לאנגלית יהיה סבבה.. יאללה אני מנסה (אני מ מ ש גרועה בניסוח אז אם מישהו רואה שזה לא בסדר או משהו לא מסתדר לו שיתקן את זה תרגישו חופשי
אה וגם שילבתי עוד כמה דברים לא כל כך קשורים..)::: "אנחנו יודעים שהמצב שלנו בארץ קשה,לא ממש קל להתמודד איתו אבל זה הפך כבר לחלק מהשיגרה..(כמה שזה עצוב
).אנחנו מוקפים במדינות ערב וקצת קשה להתמודד איתן, אבל אנחנו עושים את המיטב. החיילים שלנו מנסים לשמור עלינו ומסכנים את חייהם בשבילנו.יש שומרים בפתח של כל מקום בילוי (קניון,מסעדות וכו') וכל מי שמעוניין להכנס נדרש לעבור בדיקה בטחונית. תבינו אותנו,קצת קשה לחיות בארץ הקטנטונת שלנו בגלל ה"מצב" וקשה לנו להתמודד עם כל הטרוריסטים והמחבלים. קשה לנו לשמוע כל יום שנהרגו כך וכך אנשים בגלל פיגועי התאבדות שונים...ואנחנו רוצים שמישהו יבוא ויעשה לנו שמח. אנחנו נורא אוהבים אתכם כאן ונורא נשמח אם תבואו
" אממ...זהו פחות או יותר... קצת צולע
אבל זה מה שיצא.. אממ... תגידו מה דעתכם, לדעתי זה עלוב אבל יכול להיות שאם מישהו יתקן את זה קצת זה ישמע הרבה יותר טוב תרגישו חופשי לתקן

CiNdErElLa3887

New member
../images/Emo8.gifזה לא זבל!!!.....זה ממש יפה..

אני העתקתי ..וצוות המכתב יתחיל לתרגם אותו.. תודה רבה הדס
. עכשיו למישהו יש עוד נושא שהוא חושב שצריכים לדבר עליו במכתב?

DesertRose7

New member
קיפוח!

נשמע מצחיק.. אבל תחשבו על זה.. אנחנו לא מקבלים סינגלים ולא את האלבום האקוסטי ולא שום דבר כזה.. הכל צריך להזמין מחו"ל או לחכות שיזמינו במיוחד.. וזה ממש מעצבן!!!!!!!

CiNdErElLa3887

New member
וואי יפה..!...לא חשבתי על זה...

אפשר באמת להוסיף את זה למכתב..שאין פה ...מה שנקרא מרצ'נדייס של הלהקה...לא פוסטרים..לא חולצות...לא סינגלים...נאדה!!! מי מתנדבת לכתוב ?

למעלה