ואוו! זה נפתח!!!!!!

Kawaii Me

New member
באקא! ../images/Emo29.gif

אז מה אם את יודעת את הסיסמא >< ראית אני אדומה
תודה עמרי!

Ze Colmeia

New member
אוווווווווווווו../images/Emo70.gif

מזל טוב סוף סוף הסידרה הגאונית הזו מקבלת הכרה רצינית פה

MickName

New member
נחמד וחביב

אני רק מקווה שאף אחד לא מוריד מDB....כי אני שונא אותם

A.L (boy)

New member
המון מזל טוב!!

האמת שבצבא יוצא לי ולחברים שלי לראות המון נארוטו כשאנחנו סוגרים שבתות בבסיס או סתם לילות משעממים של תורנות (היא הפכה לסדרת פולחן בחמ"ל יש להודות). אפילו גארה המלך מעטר את המשרד והמחשבים..
שיהיה בהצלחה, נקפוץ לבקר ונביא חברים..

juggernaut

New member
זה נפתח!!!!!$#%@#$%^#@$%!#$%

Sasuke I love u!!!!!!!!X למה אני מרגיש כמו פאקאצה?

NoKi2sh

New member
מממממממממממזלטוב!!!

קפצתי לבקר,ויש לכם ד"ש חם מהצבא...^_^ מזל טוב על פתיחת הפורום,מי יתן והוא יהיה פורום איכותי,מוצלח,מהנה,שמכבד ומוקיר את אוהבי נארוטו הוותיקים(אהמממ...אהממ...;~.~ ^_^),ויהיו בו כל הזמן דיונים מעניינים ושרשורים מדליקים,ולא טרולים/מציקים/מתלהבים ומרגיזים למינהם כמו שקורה לפעמים כשמשהו מתמסחר.. אוהבת אתכם,ואת הסדרה המצויינת הזו, אליס צ'אן.

yoyoyud

New member
שלום לכולם!!! ומזל טוב על הפורום...

אני יהונתן, ואני עדיין בפרק 86. אז בבקשה אל תהרסו לכל מי שעוד לא ראה את כל הפרקים.... (אגב למקרה שאתם תוהים, הייתי יכול לסיים את כל הפרקים כבר מזמן אבל אני פשוט לא רוצה להגיע למצב שאני אצתרך לחכות שבוע בשביל פרק... יש אצלי בכיתה מלא אנשים שרואים נארוטו כבר המון זמן... ואנחנו מדברים על זה כמעט בלי הפסקה ומעבירים דיסקים של הפרקים, ועושים עצומות של נארוטו כסדרה הכי טובה שקיימת... בקיצור - מכורים...

מגניב! אני מצטרפת!

אומנם עוד לא יצא לי לראות נארוטו, אבל אני מקווה שיום אחד הקאזה יטרח לפעול ואז אני אוכל לצפות בזה... מקווה להשתלב ^^ אהה ו... מזל"ט XD

למעלה