ואי חחח קראתי עכשיו את השרשור

ואי חחח קראתי עכשיו את השרשור

של זה שספיר ורועי יצאו... חחח וזה יצא מכלל שליטה.. חחחחח זאת היתה אמורה ליהיות בדיחה חצי פרטית כזאת.. חחח הסברתי שם למה.. כי הינו אמורים לצאת כמה מהשחקנים וברגע האחרון אף אחד לא יכל.. ורק רועי וספיר יכלו.. והחליטו שהם יוצאים בסוף.. אז צחקתי ואמרתי שזה היה דייט.. אל תדאגו זה לא היה דייט והם גם לא התנשקו... חחח

חחחחח ליונתן.....

אני קצת השתגעתי... פשוט פעם קרה לי דבר כזה, ולי זה לא היה נעים, כי כן קרה משהו ביני לבין אותו אדם שעליו גם סיפרו... אבל לרועי משום מה, זה לא הזיז... ולספיר גם לא... אני לא יודעת מה זה אומר, אבל אני נורא מקווה שהם ביחד... הם כאלה חמודים

ayeltush1

New member
ליהונתן../images/Emo47.gif

יהונתן... רועי אמר בצא"ט שהוא וספיר עכשיו חברים חח הוא מתחמק לענות על השאלה עם הם התנשקו קיצר שהיה להם בכיף שיעשו משהם רוצים לדעתי עם זוג מושלם ויש לי הרגשה שיש בניהם באמת משהו אבל מי אני שאני ידע חח אני=)

להההההההה ברציני הם חברים..!וואוו

הם מזה מתאיםםםם!!!בהצלחה יחד.....מושלמות+מושלמות=שיא המושלמות ...חחחח....

חחחחחחחחח....תותח אתה יהונתן ולא..

ולא אכפט לי מה אומרים עליך אתה שחקן תותח מת עליך חחחחחח...אני עוד רציתי להעמין שהים יצאו לדייט והיתנשקו צרפתית או משהו כזה מה ספיר תעשה לך שהי תיראה את זה או שאולי היא ראתה את זה אז מה היא עשתה לך

רוצה אני ישלח לך מלא תמונות תביא את

האימייל של תמונות של גלישה ובחורות חחחח.... אתה תותח אהה ואיך אתה מסתדר אם כל הקללות שהבנות אומרות לך?

"מישהי פה מחוממת על בנים?"

זה אחד המשפטים הראשונים שהצטלמו בסדרה... ולי הייתה הזכות לומר אותו....

מיטלילי

New member
איזה חמווד!!

גור חשבתי שאתה יבש אבל אתה כזהה מתוק כמו תפוח בדבש!! אתה כ"כ חמווד אתה חברמן לאללה!! אתה הכי!! אוהבת מיטי..

catslover

New member
יהונתן... תגיד מתי אתה קם?

6 בבוקר?!?! או שלא הלכת לישון עד אז?

../images/Emo184.gif../images/Emo35.gifשאלה מכשילה../images/Emo35.gif../images/Emo184.gif

קוראים לך יונתן
או יהונתן

למעלה