ואני חשבתי שמשתפר

ToryMaster

New member
ואני חשבתי שמשתפר

גולש/ת (אני בהתלבטות או זה בן או בת) מתייחסת לחברי הפורום האחרים בהתנשאות מטורפת, ובכלל זה אני, היא מזלזלת בכל גולש שבא ושואל שאלה בצורה שהייתנה גורמת לכל אחד לבכות. מחקתי הודעה מסוימת שהרתיחה אותי, ושלחתי לגולשת מסר אזהרה, שאם זה ימשך בצורה הזו אני אאלץ לחסום אותה, כי היא פוגעת באווירה בפורום. הבעיה היא רק, שחוץ מהמנהלת השותפה שלי, ועוד איזה שני גולשים, הגולשת הזו היא היחידה שבאמת יש לה ידע נרחב בנושא. זה מתסכל בעיקר בגלל שהחוצפנית הקטנה עוד מעיזה לאיים עלי ולרדת עלי ועל ה"וונאבי דיכאון" שלי כהגדרתה. זה תמיד פוגע בי הכי עמוק. מה עושים?

SofyTofy

New member
אני אנסה לעזור../images/Emo140.gif../images/Emo103.gif

אנ לא יודעת על איזה פורום מדובר, אבל גם אם לאותה גולשת יש ידע נרחב, קודם כל היא צריכה להיות בן אדם ולהבין מה צורת ההתנהגות בפורום. אולי כדאי שתשלחי לה מסר בלי אזהרות/איומים וכו', אלא עם תקנון הפורום (במידה ויש כזה) וכללי ההתנהגות של תפוז. במידה והיא תמשיך, לדעתי (ואני מקווה שאני גם צודקת), תחסמי אותה. אם אחרי שני מסרים, אזהרה והבהרה היא לא הבינה את העניין, חבל. ולגבי הידע - אני בטוחה שיש עוד בפורום עם ידע נרחב, גם אם הם מעטים.

Tory , על איזה פורום מדובר?

מפני שאם ה"גביר/ה" מנסה לעשות שרירים, יש לנו את הדרך הכי דיפלומטית בעבורה/ו.... וההגדרה במילון שלי ל: Diplomacy הולכת ככה: Diplomacy is the ability to tell a person to go to hell in such a way that he will look forward to the trip ולעתים דילפלומטיה היא הדרך היחידה... בהצלחה

ToryMaster

New member
פיות שדונים וכל השאר

והיא מציקה לי עוד מהרגע שנכנסתי לניהול

טורי...

שלחי אלי מסר אישי עם הפרטים... עוד היום אני "עונבת עניבת דיפלומאט" ... ועד אז - תחייכי אליה כאילו היא "בת יחידה"... Deva לא מפחדת משדונים...

ה מוזה

New member
גם לדיפלומטיה יש גבולות .

אני יודעת שאני מותחת את הגבול בכבוד האדם ורגשותיו. וכפי שאני שומרת על כבודו של אחר , אני עושה שימוש באותה הזכות לשמור גם עלי . אם אותה גולשת פוגעת בך זכותך (ואולי אף חובתך?) לשים גבול , לומר מספיק ודי .. וכן - לחסום .אפילו חסימת אזהרה . אצלי בכל השנה וחצי של ניהול חסמתי 4 גולשים 1 חסומה - יודעת על מה ? על פגיעה בכבודי לגיטימי , תקנוני ועומד בכל חוקי תפוז והעולם הנורמלי למה את צריכה לספוג פגיעה ועוד איפה שהכי כואב ?? מה עושים? חושבים לרגע ..לו היא היתה עושה כל זה ,מאיימת פוגעת מעליבה גולשת אחרת - מה היית עושה אז? וזו גם התשובה לגביך לדעתי מי ששומר על כבודו הוא זה שידע גם לשמור על כבודם של אחרים ועל המקומות הרגישים שלהם .

ToryMaster

New member
הבעיה היא

שהיא פוגעית בי במסרים, אני לא יכולה לחסום אותה מהפורום כשהיא פוגעת בי במסרים, נכון? סתם, היא מוצאת את הנקודות הכי רגישות ותוקפת - בצורה שלא עוברת על חוקי תפוז ו/או הפורום

אז ככה

קודם כל למה לא לחסום אותה מתיבת המסרים שלך? אין שום סיבה שתקראי את הדברים המכוערים שיוצאים לה מהמקלדת. דבר שני, אל תראי לה על גבי הפורום שאיכפת לך ממנה ברמה האישית, אלא המשיכי להתייחס רק לענייני הפורום הפורמאלי. ברגע שהיא תבין שהיא לא משאירה רושם, לא תהיה לה ברירה אלא להפסיק.

למעלה