וברוח הפורום-

גם אני6

New member
וברוח הפורום-

בואו נעזור קצת להפקה:) מה מרתיע אתכם, באנשים? חיצונית- אבל אפשר גם פנימית. יש משהו שלא הייתם מסוגלים לראות בשלווה, להמשיך ולשהות במחיצתו? אצל בן/ת הזוג או אפילו חבר טוב?

In Red

New member
מה שאותי הכי מרתיע באנשים

זה דו פרצופיות. האנשים האלה שאצלהם בפה אחד ובלב אחר. האנשים שבבוקר אומרים לך א, בערב זה ב ובסוף זה היה בגלל מ. כמו כן חוסר איטלגנציה רגשית ותחושת עליונות על אחרים. זה מגעיל מאוד. חיצונית?..הממ...הממ...אני מניחה שחוסר אסטטיות מופגן(לדוגמה שיניים רקובות).

גם אני6

New member
חוסר אסטטיות-(הדברים שמרתיעים, אבל ממש)

קחי כמה- *ציפורניים מלוכלכות ברגליים. *ציפורניים ארוכות, עם לכלוך שחור מתחת ברגליים. קורה הרבה אצל אנשים עם סנדלי סורסז או כפכפי עור שאנטיות. *מישהו שיושב באוטובוס/רכב (במיוחד ברמזור)/תחנת אוטובוס ומחטט באף. אימנע מתיאור מעשי ההמשך ומה הוא עושה עם ממצאיו הארכאולוגיים- קליניים. *שעווה צהובה באוזניים. ועוד בולטת מהאוזן. *שיניים רקובות, שיניים עם רובד צהוב כזה עליהן(שניתן להורדה בקלות ומהירות).

Thumpers

New member
מרתיע?

אני לא יודעת עם חיצונית יש משהו שירתיע אותי... פעם חשבתי שזקן זה נורא ואיום - אבל אז היה לי חבר עם זקן למשך כמעט שנה, וראיתי שהשד לא כל כך נורא... מצד שני, אני לא יכולה לסבול אנשים פחות חכמים ממני. בשיחה - אני צריכה להיות הסתומה. אבל הכי מפריע לי זה ריח. אם מישהו לא מריח טוב, או מריח רע -- אני לא אתקרב אליו יותר.

גם אני6

New member
/מתקשים להודות בטעות..

שמישהו מלבדם צודק /כאשר זה קורה- הם מכפישים או מורידים אותו.

februarygirl

New member
באמת ?

באופן אישי מישהו שלא היה מסוגל להתווכח איתי כנראה שלא היינו ביחד :) אני אוהבת להתווכח... ובאשר לצודקת - "גם כשאני טועה אני צודקת" ;) כל עוד ידוע שזה נאמר בחיוך לשני הצדדים אני לא רואה בזה בעיה :)

DDN

New member
את אוהבת להתווכח? ../images/Emo2.gif

למה לא מספרים לי שום דבר?

februarygirl

New member
לאאאאאאאאאא

זה "פטיש לו היה לי" ולא "לו פטיש היה לי " !!!!!!!! נו באמת !

DDN

New member
את צוחקת?

במפעל ברמלה בנו חדר חדש, בצורת טרפז ממש יש שם פינה אידיאלית ל"לעמוד בבפינה בעונש". וכשאני חושב על זה. .. . .זה היה מאוד מורה מצידך לומר את זה. . .

DDN

New member
יש שם ארבע פינות

אבל שתיים מהן ממש מתאימות "לעמוד בפינה בעונש" הן עם זוויות מאוד חדות.

februarygirl

New member
לא הגיוני...

חדר עם 4 פינות הוא פירמידה במקרה הטוב... איפה התקרה?

svety

New member
אני תמיד צודקת,

או שאני משקרת. אין אופציה אחרת.

februarygirl

New member
רגע ...

את צודקת או משקרת ? את לא יכולה להיות גם צודקת וגם לשקר ? :)

למעלה