והינה הדעה שלי על אלוהים - לכבוד SUPERMAN ZW

והינה הדעה שלי על אלוהים - לכבוד SUPERMAN ZW

דעה זאת לא באה לפגוע באף אחד, זאת רק דרך מחשבה על החיים וכול אחד שיעשה מה שנכון לו שלום לכם, רציתי לשאול כמה דברים ברשותכם. האם זה הגיוני שמיליוני אנשים מסוגלים לחשוב כפי שחשב דרווין לפני יותר ממאה שנה שהסבים שלהם היום קופים, אני פשוט לא יכול לעלות על הדעת שלפני מיליוני שנים היינו קופים, והאמת המדע פוסל לחלוטין את התאוריה הזאת ובצדק, איך זה יכול להיות שיש קופים שהתפתחו ויש כאלה שלא. תתארו לכם שאנחנו כן מהקופים אז למה כול שאר הקופים ויותר מזה, למה שאר כול בעלי החיים לא התפתחו כמו הבן אדם. מצחיק לחשוב שיש כאלה החושבים שהעטלפים הם היו קודם עכברים בלי כנפיים ופתאום יש להם כנפיים, מאיפה ואיך אף אחד לא יודע ולא יכול להסביר כלומר... יש תאוריה שהיא שוללת את עצמה. אני לא מצליח לתפוס איך היום במאה ה 21 וגם במאה ה 20 יש אנשים שחושבים שדרווין שהוא היה בלי ידע מדעי או טכנולוגי כפי שיש היום אם בכלל יכול לגלות מאיפה בא האדם. נכון שהיו המון אנשים לפניו שגילו דברים כמו ניוטון אבל זה לא אומר שאנשים מהעבר יכולים להגיד לאנשים בתקופה שלנו מה היא האמת על מוצא החיים ובטח לא אנשים שלא היה להם שום כלי טכנולוגי ומדעי שיכול לבדוק האם התאוריה שלו היא נכונה. זה אומר שהתאוריה שלו היא ללא כול מבחן שיכול לאשר זאת. אז נשארת השאלה איך מיליוני אנשים חושבים כפי שחשב איש פרימיטיבי לפני יותר מ 100 שנה. אולי זה בגלל שהם לא מאמינים באלוהים על טבעיים אז הם בוחרים את התאוריה השניה מכוון שגם לאמין באלוהים מיסטי זאת רק תאוריה אבל היום יש אופציה שלישית אבל לזה נגיע בהמשך. על נושא של אלוהים על טבעי זה יותר מצחיק אם חושבים על ההיגיון שיש לזה. אנשי הדת אומרים שיש רוח קדושה שבוראת חיים ואני שואל את עצמי... למה כשאני מוציא אוויר מהפה שלי כלומר רוח אז אני לא מצליח לברוא בחורה במידה 90 60 90 ?? אולי הרוח שיש בי היא לא קדושה מספיק, אבל גם כשאני מפליץ הרוח שיוצאת לא בוראת כלום אפילו לא ארנב חמוד. אז אני שואל את עצמי איזה רוח צריכה להיות כדיי לברוא אנשים וכול בעלי החיים??? ידוע שאין איש זקן בשמים ומי שחושב אחרת שישאל את עשרות האסטרונאוטים שטסו לחלל ולא ראו איש עם זקן לבן או רוח מוזרה. אנשי הדת יודעים שאין אלוהים על טבעי, מזמן הם יודעים זאת אבל למה להפסיק את השקר הזה כאשר מרוויחים המון כסף על חשבון הטיפשות של האנושות, ואם זה נותן כוח פוליטי אז יותר טוב. האנושות נמצאת היום במצב תרדמת עמוקה ורק מאטים מתעוררים לאט לאט לאחר שהחלום המתוק (הדת) מסתיים, כלומר... הבינו שאין אלוהים מיסטי הולכים ומחפשים מקום אחר בתקווה למצוא את האמת. לצערנו יש כול כך הרבה שטיפות מוח וסיפורי סבתא כמו התאוריה של דרווין שמאוד קל להיכנס שוב לתרדמת או להיכנס שוב לשקר המתחזה לאמת. אני מתפלא עד כמה העולם הזה מלא בשקרים, אלימות ורוע מצד אנשים חולי נפש כמו שהם אנשי הדתות, הצבא והפוליטיקה, עד כדי כך שלא הכפת להם ביליארדים של אנשים אחרים גם אם הם עצמם (החולי נפש) ישנים בחלומותיהם ובאותו זמן משחקים עם מוחם של אלו הרוצים לקום. כמובן שהרוב עדיין לא מבין שהוא חיי באשליות אבל זה כבר סיפור אחר. האנשים שחושבים שהם נורמלים הם צוחקים על הטיפשים כאשר הם ה"נורמלים" מדברים מתוך חלומותיהם בלי לדעת ולהבין שום מילה ממה שהם אומרים. והלו "הטיפשים" יכולים רק לצחוק על הרדומים. לצערינו רוב האנושות מורדמת וה"טיפשים" הם מעטים. ישנה עוד דעה על מוצא החיים וזה המדע, היום הלו החושבים שיש איש זקן מוזמנים ללכת לשמיים לחגוג עם הזקן בארמון שיש לו בשמים או אלו שחושבים שהעבר שלהם הם מהקופים אני מזמין אותם ללכת לג'ונגל ולבלות עם האחים שלהם הקופים. המדע הוא הדבר הכי הגיוני ועד היום לא נימצא דבר אחד השולל את התפיסה הראלית. אבל כמובן, יותר קל לצחוק מהמעטים הטיפשים ומאשר כול הנורמלים הרדומים. פרק 2 בהמשך

ההמשך...

השאלה היא האם להימשך לזרם הענק והפרימיטיבי או לזרם הקטנצ'יק שהוא הזרם שהולך בעקבות האמת. כמובן שרוב הנשאלים ילכו עם הזרם הגדול כי זה כוח ופופולריות וחזק אבל הם באותו הזמן עיוורים ולא מודעים לאן הם זורמים, גם אם זה מוביל לקיר בטון הם מעדיפים ללכת בכול הכוח עם רוב הזרם מאשר לזרום עם היאור שמוביל לים של האמת. היום, מדענים בוראים חיים במעבדות, וידוע שישנם אינסוף חיים ביקום שהוא בעצמו אינסופי, אז זה לא ניקרא להיות טיפש או משוגע למי שחושב קצת מעבר לקצה האף ואומר שאנחנו נוצרנו ע"י מדענים מפלנטה אחרת מכוון שיש אינסוף חיים בפלנטות אחרות יותר מתקדמים מאיתנו וזה אומר שרק המדע עוזר לקדם את האנושות לגלות איך נוצרנו ולשים קץ לחלום המתוק של הדתות. בואו נשנה קצת את כיוון הנושא כדיי להגיע יחד להבנה עוד יותר טובה ביחס לנושא עליו אנחנו מדברים. בואו נדבר על אהבה. ראשית כול מה זה אהבה?? הרבה חושבים שאהבה זה לעשות סקס או הרגשה טובה שלהיות בזוגיות, יש גם כאלה החושבים שאהבה זאת מילה יפיפייה הגורמת לנו להרגיש בעננים ולצערנו יש המון אנשים שמנצלים את המילה לטובתם האישית, למשל.. בחור אומר לבחורה שהוא אוהב אותה ומנצל זאת כדיי לשכב איתה למרות שהוא לא מאוהב בה, ויש עוד דוגמאות שאני לא יכנס אליהם. אהבה אמיתית זה לא רק לעשות יחסים אינטימים או להיות בזוגיות אלא גם לעזור לאנשים הזקוקים לנו, לעזור לאנושות לקדם את החברה בה אנחנו נימצאים ולהתקדם לעבר עתיד טוב יותר, עתיד שבו המדע יעזור לאנשים לחיות טוב יותר ובהרמוניה מלאה יחד עם האינסוף שכולנו חלק ממנו. עכשיו שהמדע עוזר לנו לגלות ממה אני נוצרנו ויחד עם הפילוסופיה של הבוראים שאנחנו יודעים ע"י מי נוצרנו אז הפזל הושלם וזה הזמן להתחיל לצעוד לקראת העתיד שהוא כול כך יפיפה במידה ולא נשמיד את עצמנו ע"י פצצות, מחלות, וכעס שהם הגורמים ששולטים עלינו היום. אם נדע איך לרסן את הכעס ולתת אהבה אז הכול השתנה, לא רק לטובה אלא גם נוכל להבין יותר דברים ולתת את כול האנרגיות שלנו לדברים יותר חשובים במקום לנשק, מלחמות ונקמות, נוכל לתת לאהבה, מדע, טכנולוגיה חיובית, רוחניות ויותר דברים מאשר כאשר אנחנו נשלטים ע"י הכעס. אז אם נחזור לשאלה אלוהים דרווין או מדע, התשובה ברורה. רק המדע יכול לעזור לנו לגלות את האושר הפנימי ולעזור לנו להיות יותר מאושרים ולהנות מחיים ניפלאים וכול השאר, רק סיפורי סבתא ואמונות שאנשים פרימיטיבים היו צריכים לאמין בגלל שלא היה להם את ידע שיש לאנושות כעת. כבר יותר מ 30 שנה התנועה הראלית חושפת את מוצא החיים לכול אדם ואדם בכדור הארץ, נישאר עכשיו רק להבין. כמובן שיש המון אנשים שמעדיפים לישון או מפחדים מהאמת, והם ישארו תמיד פרימיטיבים ולא התקדמו יחד עם הדור הצעיר לדור הזהב, אבל למרבה המזל לאט לאט יש יותר אנשים שעוזבים את המאה ה-20 ונכנסים למאה –21 , מתעוררים מהפנטזיות של הדתות ומגלים עולם אחר לחלוטין, אפשר להגיד שהם אלו אשר יעצבו את העתיד, הם התינוקות שכרגע יצאו מבטן של האמא שלהם שהיא בעצמה פרימיטיבית. אתם שואלים בוודאי למה האמא היא פרימיטיבית, והתשובה היא פשוטה, כול מה שעבר הוא פרימיטיבי, תמיד צריך להסתכל על החיים מהווה לעתיד ומה שהיה בעבר להתייחס כדבר עתיק, כמובן שלא לכול דבר, למשל אבל רוב רובם של הדברים הם בהחלט עתיקים. למשל... השימוש בעיפרון, לאט לאט אנחנו רואים איך הטכנולוגיה תופסת מקום והשימוש בעופרת נעלם כפי שהיה עם הדיו בנוצה כשהעיפרון הופיע. יש המון דברים שיש להתייחס אליהם כעתיקים ואם אנחנו חוזרים לבני אדם אז גם להם יש להתייחס כפרימיטיבים. אנשים שחיו בעבר היו יכולים להיות חכמים אבל בתקופה שהם הם חיו, היום ההורים שלנו מגיליים 50 ומעלה הם אנשי התקופה שחלפה ל, כמובן שיש יוצא דופן ובמיוחד אלו שהתעוררו והינם מסוגלים להבין את העתיד, דוגמא לכן תראו את אנשיי תנועה הראלית בני 50 ומעלה, נכון שהתקופה שלהם חלפה אבל הם גם משתנים ומתקדמים לעבר העתיד ויש להריצם בגלל הרצון שלהם לשנות לטובה יחד עם הדור הצעיר את פני האנושות. עם זאת, הנוער של היום יהיה הדור המבוגרים של המחר ואותם בני נוער היום הם זה שיעצבו את העתיד של המחר. המבוגרים שהתעוררו והם רואים את העתיד באושר הם יהיו עוזרי העיצוב של העתיד ולהם יש לרכוש כבוד כי הם מעטים אך חכמים. אנא, אל תתביישו או תפחדו להגיד להורים שלכם שהם כבר לא אקטואליים, אם אין להם ראייה טובה לעתיד תעזבו אותם, אל תשכחו שהם בני אדם, נכון שיש לכם רגשות כלפיהם אבל אם תחיו תחת המחשבות שלהם אז לא יהיה עתיד לאנושות. אם נחייה במחשבה על העבר האנושות לא תתקדם. פרק 3 בהמשך

פרק אחרון

אל תפחדו להיות עצמאים, תקפצו למים יחד עם המחשבות שלכם, וכשאני אומר שלכם אז אני מתכוון רק שלכם, לצעירים יש מוח רענן עם רעיונות חדשים שמתאימים לעתיד הקרוב, לעומת זאת מוח מבוגר הוא מתאים רק לעבר כי הוא כבר התגבש וכמאט בלתי אפשרי לשנות אותו. זה הזמן לשנות את פני האנושות, להפוך אותה מאנושות פרימיטיבית כלומר שמשתמשת בדתות של העבר עם טכנולוגיה של העתיד, לאנושות מתקדמת שמשלבת דת עתידנית עם טכנולוגיה עתידנית. כשאני כותב דת זה לא הדתות שישנות, אני מתכוון גם לרעיונות ומחשבות שמתאימות לזמן שבו אנחנו חיים. לנושא הדת כפי שאנחנו מכירים אני רק רוצה להגיד שרוב רובה של האנושות לא יודעת אפילו מה פרשו המילה דת. רק לידיעתם דת (religion) זה אומר קישור, אנחנו צריכים להיות מקושרים עם האינסוף שאנחנו חלק ממנו ולא עם המחשבות העתיקות שלצערי אנחנו עדיין חיים איתם. אם ניצא קצת מהנושא של דת אבל לא לגמרי, אני רוצה להביא לכם כמה דוגמאות על מה גורמת הדת הישנה, הדת של אל מיסטי הגורמת למלחמות, חוסר צדק וגזענות. האיש עם היכולות המדיניות, הכלכליות וצבאיות הכי גדולות בפלנטה שלנו מדבר תמיד על מלחמות, כסף וכוח במקום לדבר על שלום, אהבה ואחדות בין העמים, פשוט מפחיד לחשוב ולראות איך ארה"ב תוקפת מדינות בלי סיבה מוצדקת כאשר היא מצד השני בעולם, האמת שהיא תוקפת כדיי לכבוש, לעשות יותר כסף ויותר כוח על העולם כאשר היא רק זורעת רשע, מוות, מחלות ומלחמות גם במקומות רחוקים מהאזור שלה. תירוצים כמו שעיראק מסוכנת או שקוראיה הצפונית תתקוף בקרוב את קוראיה הדרומית או שסוריה צריך לחסל אותה בגלל דעותיה רק מוסיפים דלק למדורה שהיא כבר ענקית בזכות השקרים שבמהלך השנים ארה"ב ועוד מדינות השותפות למחשבה המפגרת הזאת עושים. ראש הממשלה של אנגליה רוצה מלחמות כי הוא רוצה להיות חבר של בוש (שיח באנגלית) ולא חשוב לו מהחיים של אחרים, מהיצירה הגאונית של מדענים ואנשים בעלי רמת אינטליגנציה גבוה עושים למען טובת האנושות ועושים בו שימוש לרעה. בוש פלש לעיראק בגלל אינטרסים אישיים ועכשיו גם לאירן וצפון קוראיה בוש רוצה לפלוש, השאלה היא למה... למה מעצמת העל רוצה לפלוש למדינות כאשר היא בעצמה מדברת על דמוקרטיה ושלום עולמי עושה ההפך, כולל בבית שלה. עכשיו העולם מתחיל לראות שהמוח של נשיא ארה"ב רקוב מזבל, הוא לא יכול אפילו לדאוג לאלפי אנשים בניו אורלינס, וגרוע מזה אלפי אנשים שיכולים לעזור אחרי הסערה קטרינה נמצאים אי שם בעיראק לוחמים באנשים הרוצים חופש ודמוקרטיה. אני לא מצליח לתפוס את המצב שבו מדינה חזקה כול כך משתמשת בכוחה לרעת העולם. לא סתם אנשים רוצים שבוש ילך הבית עם בלאייר וכול המהיגים שחושבים על כוח ודואגים לתת שקרים לאנשים חסרי אונים, אבל עכשיו האינטרנט הוא מרשה לאנשים רבים לראות את הצד השני ולבחור, האם האיש שבשילטון משקר או לא, ולמרבה הצער הוא כן, אולי לא לימדו אותו בבית לא לשקר. ואם מדברים על שקר אז נחזור לנושא הראשי שהוא אמונה או הבנה במדע, בוש טוען שישו שולח אותו לעשות שלום עולמי, פשוט מזעזע לחשוב שאלוהים שולח אדם לעשות מלחמה, האמת לא רק שישו לא אלוהים אלא, גם הוא לא שלח ולא דיבר אף פעם עם גורג' בוש אז הינה עוד שקר. והבוראים (חוצנים שבראו אותנו באופן מדעי) נגד מלחמות מכול סוג שהוא ואני לא רוצה לחשוב אפילו איך הם חשים כשמישהו עם כוח בשילטון מדבר בשמם. הוא משקר לאנושות כפי שעושה האפיפיור אבל פה זה פי כמה וכמה יותר גרוע בכוון שהוא משתמש בנשק נגד העולם. אני אבל לא רק ארה"ב אלא גם ישראל, מדינה חזקה באזור ולא מסוגלת לשלוט במצב בתוך המדינה עצמה. הדתות והצבא שולט ביותר מ 60% מהחדשות והמצב במדינה, כאשר אנשי השילטון הם יוצאי צבא ולא מסוגלים רק על כוח ולשלוט על אנשים אחרים. פשוט לא יאומן!! למוח נורמלי ובריא כול המצב בעולם זה פשוט לא הגיוני, הטיפשים שולטים והחכמים מובאים לבית משוגעים או רוב האנושות חושבת שהם עם שריטה במוח. אני רק מקווה שהמצב הזה ישתנה בקרוב כי אפילו בחלומות הכי טיפשים ולא הגיונים יכולים לחלום על מצב שבו יש סתם מלחמות, שהמון מדינות יש אנשים שמנים ובארצות אחרות אנשים מתים מרעב, שהשילטון מוצף מאנשים ששולטים בעזרת הכוח ולא בגלל האינטליגנציה, שלאנשים החלשים כלכלית לא נותנים הזדמנות להביא דעה גם אם היא גאונית ומהפכנית ולחולי נפש נותנים שילטון. אז השאלה נשארת ככה... מה צריך לעשות כדיי להקים את האנושות מהתרדמת, מה צריך לעשות שבמקום לבכות על המתים, אנשי הכוח הכספי והשלטון, יתנו לאנשים שחיים, חיים יותר טובים, חיים של מדע וטכנולוגיה שאיתם מביאים הנאה ושימחה, ולא להשקיע מיליארדים בדתות וצבא עם המחשבה הטיפשית שקיימים אויבים שרוצים להשמיד אותנו בזמן שהנשק שמפתחים אנשי הצבא הם האיום הכי גדול עלינו., מה צריך לעשות שאנשים הגאונים ומדענים ישלטו בעולם כדיי לעשות עולם יפה ושרק השלום, אחווה ואהבה תתקיים ולא מלחמות, רעב ומחלות כפי שעושים אנשים פרימיטיבים שאין להם זכות להדריך את האנושות. אז ברוכים הבאים לכול אלו אנשים שמתעוררים לחיים, ומתחילים להבין באיזה עולם הם חיים ועם איזה אנשים הם גרים.

יהיבית

New member
המונולוג שלך כ"כ ארוך שהתעייפתי בדרך ../images/Emo1.gif

תגיד, אתה יכול לתמצת את הרעיונות הללו למספר משפטים???

כן, כמובן הינה...

http://he.rael.org/rael_content/rael_summary.php כול ההיגיון כאן בלי מיסטיקה דתית ושקרים, כנסו ותבינו, ברוכים הבאים לתורת משה

למעלה