והלק היומי הוא....?

ענבל30

New member
זה שימר תכלת בתוכו ../images/Emo99.gif

מה שנותן לא את המרקם היפה הזה... לק הבסיס הוא בטורקיז, והשימר בתכלת.

ענבל30

New member
מצטערת... no match

אלו הם כולם כחולים, אפילו הטורקיז של קולור קלאב כחול יותר. צריך להיות מעט יותר בהיר וירקרק יותר - וכמובן עם שימר. בהצלחה בחיפוש

סקרמנטה

New member
../images/Emo57.gif זה באמת טורקיז מהמם ../images/Emo99.gif

ועכשיו נזכרתי למה הוא נראה לי מוכר... זה הטורקיז-תכלת המקורי ששמים בחמסה (ביהדות לתכלת הזה יש סגולות). הכחול ששמים היום במרכז החמסה הוא ליופי וכנראה שמושפע מסגנונות. אז הנה קיבלנו עוד סיבה להתלהב ממנו :) תתחדשי ותיהני!

Come Alive

New member
סופסוף אני עם לק

אחרי הרבה זמן בלי לק :) כרגע אני עם "איילה" של זויה Isla

תיקתקית

New member
CRIMSON CAROL מדהים של OPI

מצאתי את האדום הכחול המושלם! הגיע בחבילה מטרנסדיזיין. בחבילה יש גם את באגט מי נוט, אגב, שנראה מעולה וינוסה בהקדם
. על הרגליים יש לי את אטרנל אופטימיסט של אסי שנראה כמעו BUDE עלי, והוא עם תת גוון ורוד מובהק. אבל הקרימזון.. אוי אוי הוא פשוט מדהים. עשר פעמים היום הבטתי באצבעות הידיים והתמוגגתי.. הוא שיקי לחלוטין ומתאים על ציפורניים קצרות, גזוזות לחלוטין או כאלה שגדלו מעט ושויפו יפה, ובשילוב עם ג'ינס כחול וחולצה לבנה (או כחולה) הוא פשוט מדליק. מדובר באדום עם תת גוון כחול, במרקם כמעט שימרי - לא פנינתי משעמם ולא עם פתיתים גדולים, אלא נצנצים גרוסים דק שנותנים מראה שימרי וברק כהה וקריר. http://3.bp.blogspot.com/_DwZ1lz40E...cu6Y/s1600/OPI+Crimson+Carol+Holiday+2009.JPG http://3.bp.blogspot.com/_3QwOQ9KkdW8/SpVP9wp4tHI/AAAAAAAAE7w/-1_KOthkzbo/s400/crimsoncarol2.jpg (פה הצבע נראה ממש קרוב למציאות אבל הציפורניים ארוכות מדי בשבילו לטעמי) תמונות שלי בהמשך..

פנרה

New member
China Glaze- Ruby Pumps

אחרי כל הקשקושים עליו, נהיה לי חשק:) מהמם כרגיל.

מ ס ט י ק

New member
אתמול היה שיק 238 אבל הורדתי אותו

לא אהבתי את הנצנצים שיש בו, יכול להיות שיימסר במפגש של פורום איפור. אני עדיין מתלבטת מה למרוח היום אם בכלל...

מ ס ט י ק

New member
הוא לא מלא נצנצים, אבל יש לו נצנוץ עדין

אני חשבתי בהתחלה שהוא קרמי לגמרי...

angell4

New member
שיק 267

צילמתי ישר אחרי המריחה ולא הספקתי לנקות את הלק בצדדים אז לא להתייחס

למעלה