והנה חידת היום:

• פותח הנושא Ergil
  • פורסם בתאריך
רק כהערת אגב:

שמאלני לא התקבל לקורס טיס. הוא אומר זאת כדי להעלות את קרנו בעיני משתתפי הפורום, מהם הוא מרגיש נחות, שכן רובם סטודנטים. שני נימוקים: 1. הוא אמר לי זאת בהודעה אישית. איני יכול להוכיח זאת, כמובן, אז אתם רשאים להאמין למה שאתם רוצים. 2. הודעות לקבלה לקורס טיס לא מגיעות *אף פעם* בזמן הזה של השנה, מכיוון שבזמן הזה חיל האויר עוד לא סיים את המיונים שלו לקורס. פשוט פתאטי. ממש!

Roobie

New member
LOL!!

בואנה, זה השיא.. לא ראיתי משהו יותר מפגר מזה.. הייתי יכול לשחק אותה כמו הבגיניסט רק בצורה הפוכה ולהגיד "הנה הפרצוף האמיתי של הימין", אבל עזוב, אני מניח שזה רק אתה ו-ergil. שמאלני עשה את זה בצחוק, הוא ירד על ergil, הוא כתב את זה באותה צורה שבה ergil המציא את השטות שהוא סטודנט. אתה באמת חושב שהוא התכוון לזה??? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

Ergil

New member
המחסור שלך

בעקרונות באמת מדהים. אתה מוכן לדבר ולהחליף דעות עם אדם שלדעתך שיקר לך בפרצוף, ואפילו לא הודה בשקר. בכל מקרה, לא שמתי לב שאמרת ליונתן שהוא שקרן.

Ergil

New member
אופס. תיקון

לא שמתי לב שאמרת ליריב שהוא שקרן.

Roobie

New member
מה?

לא הבנתי את ההודעות שלך ולא אמרתי ליריב שהוא שקרן..

Ergil

New member
זאת בדיוק הנקודה שלי

הוא אמר שהוא היה סטודנט עוד בגיל 14, ואתה קיבלת את זה.

Roobie

New member
מה הקשר?

הוא בטח לומד באיזה קורס של אחת האוניברסיטאות לילדים מחוננים צעירים. מה הקשר לענייננו?

Ergil

New member
המממממממממ

באמת נצטרך לעבוד על הבנת הנקרא שלך.

Roobie

New member
רגע, אתה ה"סטודנט" כאן

בוא אתה תסביר לי מה התכוונת להגיד

yariv~2

New member
כן

הוא חייב לקבל את זה, כי זה נכון ואם אתה רוצה מידע אני לומד באה"פ ומסיים תואר ראשון במחשבים תוך חצי שנה. אין שום קשר בין גיל הסטודנט לכח הרצון שלו והיכולות המעשיות אם אינך רוצה להאמין אל תאמין הרבה לא מאמינים ואני לא הולך להתווכח עם כל אחד שכזה, נ ק ו ד ה

Roobie

New member
רוצה הסבר?

יריב אמר מראש שהוא נער בן 16 שהתחיל בגיל 14 ללמוד באוניברסיטה הפתוחה. אתה ילד בן 14 שטוען שהוא סטודנט. הבנת את ההבדל?

Ergil

New member
לא, כנראה כי אני ליכודניק

האוניברסיטה הפתוחה היא לא אוניברסיטה? אלה שלומדים שם הם לא סטודנטים?

Roobie

New member
אידיוט, מה הקשר?

אמרתי שהאוניברסיטה הפתוחה היא לא אוניברסיטה? ברור שהיא כן. ויריב סיפר שהוא נער שעושה בה תואר ראשון, זה מסלול ששמעתי עליו, לכן אני מאמין לו (גם אם הסיפור שלו לא נכון, הוא הגיוני). אבל אתה ילד בן 14 שהמציא שהוא סטודנט אחרי תיכון שהולך לטכניון.

Ergil

New member
בגניסט

אני אודה לך מאוד אם תמחוק את השרשור הזה. אין שום קשר לחופש הביטוי, זוהי אלימות מילולית בלי כל הצדקה. בבקשה.

אדיוט, למי אתה קורא אדיוט?

תגיד לי, אין לך משהו חכם יותר לומר מאשר לבוא לכאן ולפזר כמה קללות? תעשה לי טובה, כשתהיה ענייני יותר בוא ודבר. אין שום סיבה לנהל כאן דיון שבסיסו בטמטום שלך ושל חבריך. חשבתי על זה, ויכול להיות שנוצר הרושם כאילו לקחתי את דבריו של "שמאלני" ברצינות. הסיבה לכך היא די פשוטה: הרבה לפני שהוא כתב את עניין ה"קורס טיס" כאן בפורום, הוא נהג לשלוח לי הודעות בהן ניסה להצטדק על יכולת הביטוי הנמוכה שלו ושגיאות הכתיב הרבות שלו ע"י כך שהוא טען שהתקבל לקורס טיס. כשהסברתי לו שזה לא קשור, שחלק גדול מהכותבים פה הם סטודנטים שמטעמי גיל ואבולוציה בלבד חכמים יותר ממנו, הוא התחיל לטעון שאני משקר ואיני סטודנט כלל, בעוד שהוא התקבל באמת לקורס טיס. ברור שלא האמנתי לו. ובכן, כשראיתי את ההודעה כאן בפורום, כנראה שנוצר אצלי הקשר להודעות שהיה נוהג לשלוח לי. עם משתתפי הפורום סליחה

Roobie

New member
תגובה

תאמין לי שאני מנהל דיונים ענייניים, תשאל את הבגיניסט לגבי זה כאשר פונים אליי בקללות - מותר לי להגיב

שמאלני

New member
חחחחח ליאור אתה כזה טיפש...

אפילו אחי רובי שהוא לפי מה שאתה טוען יותר קטן ממך בהרבה קלט שאני צחקתי על הילד ergil. ואתה ממש כמו טיפש עוד כותב שאני לא התקבלתי ועוד אתה רוצה להביא הוכחות. לך לך תביא הוכחות,טיפש.

תודה רבה, גאון קטן ../images/Emo13.gif

ובכן, מכיוון שנראה לי שכמה מהאנשים פה לקחו את העניין ברצינות, החלטתי להסיר כל ספק מהעניין, רק ליתר בטחון. בכל אופן, אני הצהרתי (באופן אישי) בפני זה המכנה עצמו "שמאלני" כי איני מתכוון לענות לדבריו כלל עד שישנה את סגנון דיבורו לסגנון תרבותי וענייני. לא הגעתי לפורום הזה כדי להשתתף בהתנצחויות של ילדים בני 12, אלא כדי לעסוק בדיונים מעניינים ומאתגרים. ובכן, איני מוצא כל אתגר או עניין בהתלהמויותיו של "שמאלני". אני מציע לכל מי שמעוניין לשמור על רמת הפורום, להתעלם לחלוטין מדבריו של "שמאלני". אני מתכוון לעשות זאת, בכל אופן.

byron

New member
סטודנט ימני../images/Emo6.gif

אני התקבלתי לאוני´ לפני שנים אך בשל בעיה מוחית קשה (אני ימני כבד) אני לא מצליח לסיים את התואר השני שלי. לגבי השאלה - מה ההבדל ח"כ ערבי לערפאת. האם הם לא בחרו לפני שנים לשמש כידיו ושפתיו בכנסת ישראל. כמו כן מה ההבדל בין ח"כ שמאלני לח"כ ערבי האם הם לא בחרו להיות דוברי העם הערבי כאויבינו ולהסביר אותם לשאר העם (הימני חסר המעוף). לדעתי כל התשובות זהות

למעלה