והערב הזה בסימן 'האח הגדול'

והערב הזה בסימן 'האח הגדול'

אני לא יכולה שלא להיזכר איך התחיל הכל,
עם הבובלילים ועם שפרה, עם ה'פרידמנים' מול ה'דורבנים'
ומיני מלחמת עדות של אשכנזים מול מזרחיים
ובסיום יורדת במדרגות שפרה כמנצחת הגדולה של העונה הראשונה.
לא היתה מאושרת ממני. המתח היה בשיאו. לאף אחד לא היה מושג מי יקח את המיליון. בובליל שלט ברחוב ביד רמה. לא חשבתי שלשפרה יש סיכוי. אבל הלא יאומן קרה והשמחה שלי הייתה רבה

בעונה השניה היה את אלירז ואלין ואת כל השאר. צריך להזריק לי מנת זיכרון כדי לכתוב כאן מי היה שם בכלל. שמות כמו סער ואיילה, פוטנה, ארז דרזנר וזהו. לא זוכרת כלום. שמחתי מאוד כשאלירז ירד במדרגות עם המיליון.
בעונה השלישית ההתרגשות כבר לא הייתה בשיאה. היה ברור שהליצן התורן יגיע לגמר וגם ינצח. נו, לפחות נמנע מאיתנו הביזיון הנורא לראות את ליהיא גרינר לוקחת את המיליון.
בעונה הרביעית הבושה הרימה ראש כאשר ניצח קותי. למה? ככה. אני זוכרת רק שממש ממש לא סבלתי את הבחור הזה.
והיום הכל מתחיל מההתחלה.
המלך מת, יחי המלך החדש!
ואני לא יודעת למה, עולה לי בראש הסרט 'הם יורים גם בסוסים'. אני והאסוציאציות האיומות שלי

ערב טוב ומשובח לכל האנשים והציפורים המצייצות והנודדות

http://www.youtube.com/watch?v=Dl5usKhGz60

Aronsona

New member
אז הצליחו לייצר אצלנו ציפיה

ואולי זה רק WISHFULL THINKING שהעונה הפיקו לקחים.
נדמה לי, לפחות מהסביבה שלי, שהשנה הזמינו הרבה מאד פחות את ערוץ 20 מראש. כולם מחכים לראות איך תראה העונה. ואני משוכנע שההפקה מודעת לזה.
ואני אומר כבר עכשיו. אם ההפתעה הגדולה תהיה מישהו כמו דודו בעונה הקודמת, אין סיכוי שאזמין ערוץ 20 והצפיה שלי וכל מה שמשתמע ממנה תרד למינימום.

purehoney

New member
ערב טוב יחפה וכולם...

כבר מתחילים לדבר על האח בכל מקום חחח..אני לא ממש אהבתי את עונה 1 לא את שפרה ולא את בובליל ואני אפילו לא זוכרת שיחה אחת שהיתה שם אבל כשהתחילה עונה שנייה אז התחברתי לערוץ 20 והתמכרתי אליה ולעוד כמה דיירים בהתחלה ואז קרו דברים ששינו את כל המצב בבית וההמשך ידוע כבר..
עונה 3 לא צפיתי(אבל עקבתי אחרי תוכניות מלוות לעונה שאלירז הנחה גם)
ועונה 4 היו בה כמה דברים טובים אבל הרוב דברים רעים
וחוץ מזה משהו משך לי את העין בחדשות לפני כמה דקות שאמרו איזה משהו על סוסים...

ובפינת הסטטוס המצייץ

כתב:Amir Sheinkman

- אוטוטו זה מתחיל. נראה אותם נכנסים, נהיה מרותקים לטלוויזיה ולאינטרנט, נעקוב אחרי כל צעד וכל אמירה, נתרגש, נתרגז, נחכה במתח לרגע שזה ייגמר ויוכרז מי המנצח...
- לא ידעתי שאתה כזה מכור לאח הגדול.
- אני מדבר על המלחמה עם סוריה.

הדייר הראשון כבר מוצא חן בעיניי

לד זפלין, בוב דילן, אינסטלטור שמאוהב במים (כמוני) אשר מתאדה כמו אצטון אם אין לו אהבה...
נפלא.
לא אוהבת את הבלונדה עם שם המשפחה סגול.
הבחורה הלסבית נחמדה.
המוזיקאי לא השאיר אצלי שום תחושה.

עכשיו פרסומות
אחר כך נמשיך בסקירה
http://www.youtube.com/watch?v=YAZyjARWKzM

Aronsona

New member
אז גם אני, באופן יחסי

אבי וענת היו יותר נחמדים מהשניים האחרים.
אלין, סליחה פאולינה, תהיה קישוט נחמד לבנים וליאון יהיה קישוט נחמד לבנות

Aronsona

New member
דר' גובלין שלנו................

3 וחצי חודשים בווגאס.
אפילו את טורפדו הוא הזכיר.
לא יאומן

אני ידעתי ידעתי ידעתי שהוא עובד עלינו

כבר לפני כמה חודשים כשהוא אמר לי את התאריך המדויק של האח הגדול, ועוד כל מיני דברים הקשורים לזה שהוא יהיה עסוק בזמן הקרוב, שאלתי אותו אם הוא מתכונן להיכנס לאח הגדול, והוא אמר לי מה פתאום??

עד הרגע האחרון, גם כשהוא כביכול עולה למטוס, היתה לי הרגשה שהוא יהיה באח הגדול... ברגע ששמעתי את השם יניב, זהו ידעתי שזה הוא!
איזה קטע!!

Aronsona

New member
טוב בסוף נכנסו כמה ששיפרו לי את העניין

כמובן שדר' גובלין וגם האתיופית המדהימה עכשיו

יונתנסקי

Well-known member
מאיפה אתם יודעים עליו כל כך הרבה ?

זה שהוא בפורום זאת לא תהיה תשובה מספקת.
מה הקשר בין יניב לבין איך שאני מכירה אותו ד"ר גובלין?
אתם רוצים לומר שעל כל חבר בפורום אתם יודעים כל כך הרבה, או שהוא ניהל קשרים מעבר לפורום ולכן אתם יודעים.
אגב, בימים שניהלנו תכתובות על ליאם, דמיינתי אותו לגמרי אחרת ממה שראיתיו כאן בבית.

האאוטינג שלו הוא לתפארת ארז טל, שאמר שהוא מוכר בפורומים בשם ד"ר גובלין, אז אין לאף אחד אחר קרדיט על זה.

Aronsona

New member
בפורום האינטימי שלנו הוא שלח תמונות וסיפר

המון על החתולים שלו כולל על הנתוח שהוא לקח את טורפדו כשחשב שהיא זכר.
היו לנו כאן המון דיונים וכך הוא, כמו כולנו, נחשף קצת יותר מהרגיל.

יונתנסקי

Well-known member
או קי, הרגעתני.

אני אישית בעד אנונימיות, ובוחרת מה לחשוף ומה לא.

בקשר לדוקטור "שלנו":
אני לא חוזה לו אריכות ימים בבית, לצערי כמובן.

למה?
הוא לא חתיך, הוא לא ערס, הוא נחמד ומאוד חכם ומשכיל, מדבר ומתלהב מדברים שלא סוחפים את כולם.... "יורם" מה שקראו בדורי, אז איזה סיכוי יש לו בלבנט?

Aronsona

New member
שני דברים שאני רוצה להגיד לזכותו בנוסף

א. בהיותו חכם כפי שהוא אני מאמין, וכבר רואה ניצנים, שידע איך להתחבר לחבורה חיובית בצורה חיובית שתקדם אותו.
ב. הדר' עומד על שלו. וכאשר יווצרו וויכוחים בבית אני משוכנע שתהיה לו הזדמנות לאסוף נקודות חיוביות.

אנחנו כמובן בעדו.

Aronsona

New member
אספר לך סיפור משבוע שעבר איתו.

בזמן שארז, נדמה לי ביום רביעי בערב, כתב לנו שהוא אורז וקשה לו.
ואז שאלתי אותו איך יתקשר איתנו מווגאס שלשם סיפר לנו שהוא נוסע.
אז הוא ענה: "בטח יקח לי איזה זמן להתארגן לכתוב אבל תראו אותי מהר מאד." זה היה בשבילי הרמז לכך שהוא בא לאח הגדול.

שרוני68

New member
התיאור הזה שלך מזכיר מאוד את תמיר.

ולהזכירך, הוא הגיע למקום השני..

Aronsona

New member
אין ספק שיש קווי דמיון

ולמרות זאת נדמה לי שהדוקטור יותר טוב.

למעלה