וואווו!! מצאתי אתכם ואני מתמכרת !

eyalri

New member
וואווו!! מצאתי אתכם ואני מתמכרת !

איזה יופי!! מתוך שעמום גלשתי לי במקום העבודה שלי, ונקלעתי לפורום הזה מה להגיד בדיוק, אבל בדיוק תפור עלי איזה רעיון ע-נ-ק!! ומי אני? פריקית אמיתית של שווקים , ירידים, יד שניה וכל זה אין לי שום פריט בארון שהוא מחנות כי אני שונאת, אבל ממש שונאת קניונים ( בארץ..) ואת כל הקניות שלי עושה בשווקים בעיקר שוק בצלאל בת"א ותמיד אני לבושה מליון דולר... (טוב ,לא חוכמה כי אני רזה...) אף אחד לא יודע שהבגדים שלי הם מ"בוטיק בצלאל".. (לפני שבוע חטאתי וקניתי שני סריגים בחנות של דונה גיי - הבת שלי אמרה לי שמה שאני קונה בשוק יותר יפה.., נו, וזה אחרי שהוצאתי פי 10 על הבגדים...) ועוד עלי הייתי 8 שנים דיילת אוויר באל על וגם בשיטוטי בעולם, כשכל הצוות הלך למסעדות -אני הלכתי לשווקי פשפשים הבית של מלא בשכיות חמדה בלעדיות מכל העולם וכן, כמובן שגם הריהוט של עתיק ומיוחד לסיכום אני בוגרת המדרשה לשווקים. השוק הבדואי בבאר שבע היה כור מחצבתי ומאז - אני נמשכת לכל הוינטג', הזול והיפה! כן, לפעמים זה הולך ביחד אגב - לפני שבוע עשיתי קניה מ-ד-ה-י-מ-ה של בגדים של מנגו וזארה , כולל חגורה אופנתית ומהממת - בחנות של ויצו ברמת גן... 250 שח ויצאתי עם שלוש שקיות מלאות בבגדים של כיתן, מנגו ועוד.. מעיל מדהים של זארה לנכדתי המקסימה בת הארבע - ב - 15 שח בלבד! זהו- מעט עלי ( כן , שכחתי שיש לי גם תחביבי יצירה אבל על כך בפעם אחרת...) תקבלו אותי? אילרי

אני באלם אני אמומה.........../images/Emo24.gif

(כמובן שכל שגיאות החתיב שלי מכוונות........... למקרה שהרמתם גבה ) אז מה היה לנו? אילרי!!!!!!!!!!! ברוכה הבאה
כן אנחנו שומרים בסוד על המקום המיוחד הזה ........אל תספרי שם אצלך בעבודה אחרת נוצף ........ יפה כתבת.........ובבדאי שאנחנו מצרפים אותך אלינו ........תוסיפי רק תאריך לידה שנוכל לשלוח אליך את המתנות ואת מקבלת כרטיס מועדון. המשך יום נעים , מזמינה אותך לספר על שווקים ומקומות מענינים נוספים בהם את עורכת קניות גם בארץ וגם בחו"ל

eyalri

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo20.gif יופי - מתחילה להתמכר

שמתי את האתר בפייבוריט על הדסקטופ ובכל מקום אפשרי קדימה הי!

ננה f

New member
ברכות ושלום לך

אפרופו בזארים אני יודעת שבבית איזי שפירא בכל סוף שנת לימודים, אפשר לברר תאריך מיוחד יש בזאר מאוד משתלם במחירים מגוחכים. לא הכל מדהים אבל יש מציאות לרוב.

מיקושה

New member
../images/Emo12.gifאיפה אתן מוצאות אתההבזארים האלה

בויצו?........ אהלן הילרי

אילרי

New member
לי יש "מנוי " בויצו ולכן

בכל פעם שמתקיים איזה שהוא בזאר - מודיעים לי ומעבר לכך, יש בהרבה סניפים של ויצו גם חנות שמוכרת בגדים יד שניה ועודפים יש חנות הכי שווה של ויצו בסביון - שם יש בגדים , בעיקר לילדים, שחבל-על-הזמן... מעבר לכך, גולף כיתן, קסטרו וזארה הם מהתורמים הנכבדים לויצו ויש דברים יפים שלהם קניתי סט מצעי פלנל, חדש, של גולף כיתן ב - 50 שח!! מאיפה את בארץ? אילרי

אילרי, האם יש ברשותך כתובת

או טלפון או פרטים איך להגיע , כי הרי סביון ישוב קטנטן כך נוכל לשים בטאג לטובת המחפשים מציאות של יד שניה תודה

אילרי

New member
אין לי כתובת, אבל אפשר לנסות

לברר במרכז של ויצו או ב 144 אבדוק ואחזור

מיקושה

New member
איה..איה..כואב..חח

אני מהגלחיל העליון עליון עליון
לעיתים מגיעה למרכז.. רגע לפני שאגיע אשאל אותך לכתובות..
תודה

אילרי

New member
מאיפה את בגליל?

את יכולה "לרדת" קצת למטה לכיוון העמקים? יש בקיבוץ גניגר אישה מקסימה שמפעילה חנות יד 2.... (אני מגיעה לשם פעם בשנה, בערך...) יש גם בקבוץ אילון יש בכברי בזארים בימי שבת זה מה שעולה לי עכשיו בראש...

מציעא

New member
בגדי נשים יד שניה

ממליצה בחום על מקום מיוחד לבגדי נשים יד שניה.

למעלה