וואו בידיוק מה שאני אוהבת איפור!!!

וואו בידיוק מה שאני אוהבת איפור!!!

אנשים המון המון מזל טוב לפתיחת הפורום! אני מטורפת על איפור!!!!!!!!!! יופי עוד פורום להתנחל בו חח תגידו אנשים אם כבר מדברים על איפור אין לי איליינר אבל יש עוד משהו שאני יכולה לשים תחליף לאייליניר שיגדיל לי תעיניים אולי עיפרון שחור במקום אילייניר?. תעזרו לי???.......... אוהבת... מאיוש

tootik

New member
אז רק שתדעי...../images/Emo12.gif

שאיילנר בעצם לא מגדיל או מקטין את העין, אין לו שום אפקט בקטע הזה. עפרון לבן בתוך העין יכול להגדיל לך את העין... ב-ה-צ-ל-ח-ה

שרון 25

New member
מאיוש ,

לאייליינר יש תחליפים כמו פס עם צללית כהה מעל העין,או עם עפרון שחור אבל זה לא ידגיל את העין, עין מגדילים עם איפור בהיר. אם תשימי עיפרון בהיר לבן או פיוטר בתוך העין תיצרי אפקט של הגדלה.

תודה תודה וגם עזרה:)

השאלה שלך היא האם אתר וצה להגדיל את העיניים? או לעשות אותם בולטות יותר ודומיננטיות? כל הצבעים הבהירים בעיקרון מגדילים. אני מציעה לך לא לשים עיפרון שחור בתוך העין, או לתחום אותה. את יכולה לשים רק מסקרה . וצללית בהירה. ורק בהירה. אם את רוצה להדגיש את העין ולעשות אותה "דומיננטית" ובולטת אזי גם "הקטנה" לכאורה , מבליטה. תיחום של העין(לא בקו חד של איילנר, אלא אבקה או עיפרון) וקו פנימי שחור + מסקרה ואפילו צללית ככה, ידגישו את העין ויבליטו אותה. אומנם היא תהיה יותר קטנה במבנה שלה, אבל יותר מושכת את העין וכן, גם יותר סקסית:)

למעלה