וואו כמה זמן עבר...

rikiyefet

New member
וואו כמה זמן עבר...

שלום לכם,
ערב חג ואני בעבודה... אין כ"כ מה לעשות אז החלטתי לקפוץ לבקר
קצת על עצמי כי אני מניחה שרובכם לא מכירים אותי
שמי ריקי ואני בת 34 (אם מישהו ותיק כאן הכינוי שלי היה גברת ריקה),נשואה+3 ומנותחת של ד"ר מינץ מה-02.01.12
אם אני מסכמת את התקופה שעברה אני רק יכולה לומר שהשינוי מדהים ההרגשה נפלאה ואחרת לגמרי אפשר לומר בקיצ'יות שנולדתי מחדש.
לפני הניתוח שקלתי 124 קג' ללא מחלות כאלו ואחרות אבל עם הרגשה מחורבנת שסחבתי על הגב לא מעט שנים, כל הדיאטות שניסיתי כשלו יורדים 10 מעלים 15 הרגשה של אכזבה מעצמך.
אני לא יכולה לומר שהייתי אדם עצוב או חסר ביטחון עצמי אבל היום בדיעבד אני יכולה לומר שהיתה לי אחלה מסכה.
ההחלטה לעשות את הניתוח התחילה לי כשלושה חודשים לאחר לידת ביתי הקטנה ואז התחיל החיפוש אחרי מידע זמין ברשת (כך הגעתי לפורום הישן) שם/כאן מצאתי אוזן קשבת ומענה לשאלות שלי. לאט לאט הדברים קיבלו צורה והתחיל השלב של הבדיקות והחשיבה איפה מתנתחים, בהתחלה הגעתי לאסותא נפגשתי עם שני רופאים (הרצאה עם ד"ר סקרן ופגישה עם ד"ר גוייטן) נקבע כבר תור לניתוח והבדיקות היו מוכנות ואז הגיע הטלפון מהביטוח שדוחים את התביעה שלי ולא מאשרים לי ניתוח פרטי כי יש לי החרגה בביטוח לניתוחים שקשורים בהשמנת יתר... הכי קל היה ליפול בשלב הזה ולהגיד שכנראה אני לא צריכה לעשות את הניתוח אבל לא! הייתי כ"כ נחושה בדעתי שאני חייבת לעבור את הניתוח שלא ויתרתי והתחלתי מסכת של בדיקות בבי"ח ציבורי.
לבסוף מצאתי את בי"ח השרון בפ"ת שהיה הכי קרוב בתאריכים (הם מחייבים לשמוע הרצאה לפני תחילת התהליך) הלכתי להרצאה עם ד"ר מינץ (שלא הכרתי עד אז) ופשוט נשביתי בקסמיו איזה אישיות איזה אדם מאיר פנים, ואז הבנתי ששם אני ינותח היה לי ברור שהגעתי למקום שלי. לאחר ההרצאה יש לקבוע תור לשיחה עם הרופא ועוד בדיקות ועוד פגישה בקיצור עינוי של חצי שנה (ההרצאה היתה באוגוסט והניתוח בינואר). הניתוח עבר בסדר גמור ללא בעיות סיבוכים חלילה ואחרי שבועיים בערך חזרתי לעבודה לפעילות רגילה.
הניתוח גרם לי להמון תובנות ושינויים בחיים המסרים העיקריים שחשוב לי להדגיש בפני כל מי שנמצא בתחילת תהליך/אמצע תהליך הם:
1. אל תוותרו בשום שלב! אם החלטתם באמת שאתם רוצים את הניתוח ואת השינוי הזה בחיים תילחמו היכן שצריך בכל הכוח.
2. חובה לקרוא לשמוע לדבר עם כמה שיותר אנשים על מנת להבין מה אתם הולכים לעבור בהמשך
3. חובה לאחר הניתוח להמשיך עם ליווי דיאטנית בריאטרית לא לחשוב שהניתוח הוא קוסם ואני יודעת הכל- כי זה ממש לא נכון כמה שאתם חושבים שאתם יודעים תנו לבעלי המקצוע לחדש עוד דברים
4. תעשו עבודה גם על הראש! תלכו לפסיכולוג/ מרפא הוליסטית/עו"ס/ קבוצת תמיכה כל מי שיכול לעזור לכם להבין מה הסיבה שהגעתם לאן שהגעתם. אנחנו שמנים ולא רק מאוכל, האוכל הוא תוצאה של משהו אחרי שקיים אצל כל אחד ואחד מאיתנו. גם אני שנה וחצי אחרי ועדיין הולכת לשיחות אחד על אחד פעם בשבועיים, וגם לי יש נפילות אבל עם העזרה הנכונה אני קמה מחוזקת.

אז שורה תחתונה שמי ריקי שקלתי 124 קג' היום אני סביב ה-68 קג' מאושרת עד הגג וממליצה בחום.
כל מי שמעוניין להתייעץ אשמח לעשות את זה בין אם זה במייל: [email protected], בפייסבוק- riki yefet-peretz או בכל דרך אחרת.
שיהיה לכולנו בהצלחה וחג שמח

vadas

New member
כמה וותיקים!!!!!

איזה כיף לשמוע מעוד מנותח ותיק. תודה ששיתפת. זה בהחלט מחזק ומעודד. בהצלחה בהמשך

ליבי3617

New member
באמת המון זמן וטוב שהגעת

יצא לי להכיר את ד"ר מינץ (וייצא לי יותר בקרוב) והתרשמתי שמדובר באדם מקסים ונגיש.
תודה רבה על התובנות. בהחלט חשובות מאד לכולם!

חג שמח

* גם אני מברי המזל שבילו בעבודה היום. עד אחרי 2 בצהריים. כיף לנו אה?

vo5

New member
אהלן ריקי- זוכר אותך מאג'נדה משורוולים

למעלה