וואו, על תביעה הזויה כזו עוד לא שמעתי. מסכנים ההורים.

debby12

New member
מנהל
הזוי. לו הייתי הוריו לדעתי הייתי

נותנת לו את ה 20,000 דולר בתמורה לחתימה שלו על הסרת התביעה ויציאה מחיי לנצח

והייתי מדירה אותו מהירושה....

KallaGLP

New member
לדעתי הוא זקוק לטיפול פסיכיאטרי.

הבעיה היא שהוא בטח לא מוכן לשמוע על זה.
ברור שמשהו משובש לו במוח.

אהבתי שנתנו לו את שם המשפחה Dwight...

יש לפחות משהו אמין אחד באתר "החדשות" הזה:
WNDR assumes however all responsibility for the satirical nature of its articles and for the fictional nature of their content. All characters appearing in the articles in this website – even those based on real people – are entirely fictional and any resemblance between them and any persons, living, dead, or undead is purely a miracle.

KallaGLP

New member
מעודד. איכשהו לא מצאתי את זה בדף עצמו

ולא בדקתי מעבר.

KallaGLP

New member
אגב, הסיבה שלא פקפקתי בזה יותר מדי היא

ששמעתי על מקרה של תביעת בן נגד הורים על שעשו לו ברית מילה, ועל עוד כמה שבדקו את האפשרות להגיש תביעה דומה. אני אישית נגד ברית מילה, אגב, אך עדיין התביעה נשמעת הזויה.

debby12

New member
מנהל
הזכרת לי את התביעה של חרדים לשעבר נגד המדינה על כך שלא זכו

ללימודי ליבה (= לימודים חילוניים ולא תורניים) כי ההורים רק שלחו אותם לישיבה, ולכן אין להם יכולות לשוק העבודה המודרני

לדעתי זו תביעה שהם אמורים לתבוע את הוריהם לא את מדינת ישראל. המדינה לא יכלה להכריח אותם בתור קטינים ללכת לבי"ס כזה או אחר

ואם הייתי שופטת, יכול להיות שהייתי פוסקת לטובתם בתביעה כזו נגד הוריהם...

KallaGLP

New member
אני אתאיסטית, אבל אם כל אחד יתבע את הוריו

על כל דבר שהוא חשב שצריך לעשות אחרת בגידולו וחינוכו, יהיה בלתי אפשרי לגדל ילדים. עם כל זה שאני רחוקה מאוד מהדת בעצמי, אני חושבת שההורים חינכו את ילדיהם על פי הערכים שהאמינו בהם ושעליהם גדלו בעצמם. כל עוד זה לא מנוגד לחוק, זכותם לעשות זאת. רוצים שיהיה חוק שמחייב לשלוח כל ילד ללימודי ליבה? רוצים לאסור בחוק על קיום מנהג ברברי כמו ברית מילה? אין בעיה, אני בעד. אך כל עוד זה חוקי או לא נאכף וההורים פועלים בתום לב לפי מיטב והבנתם ואמונתם, אני לא רואה עילה לתביעה.
ומה אם מחר הילד יחזור בתשובה ויתבע על כך שגידלו אותו לאורח חיים חילוני?

randomwinds

New member
תביעה מוצדקת אינדיד

אחריותה של המדינה לקטינים חסרי ישע

KallaGLP

New member
צחוק צחוק, אך לפעמים המציאות עולה על כל דמיון.

אנשים במציאות עושים לפעמים דברים כל כך הזויים, שהגבול בין מקרים אמיתיים לבדיוניים מטשטש ולעתים בלתי אפשרי להבחין ביניהם.

John the Savage

New member
מה שמעניין זה שהבחור האמיתי בתמונה חשב בדיוק ההיפך

הבחור, דילן שומאכר שמו, עמד למשפט על רצח של הילד בן השנתיים של החברה שלו. אבל מה שגרם לפרסום יותר רחב של הסיפור זה שהוא נתפס בוידיאו כשהוא אומר לעו"ד שלו:
"I'm a 16 years old blond. Probably all I have to do is cry, and they'll feel sorry for me".

KallaGLP

New member
ואכן הזוי איך שלא מסתכלים על זה.

אני מקווה שהוא אכן בוכה הרבה בזמן ריצוי עונשו.

John the Savage

New member
רק לתקן את עצמי

הוא לא נתפס אומר את זה בוידיאו. הוא אמר את זה לאימא שלו בשיחת טלפון מהמעצר (שתועדה, כמו כל שיחות הטלפון של עצורים), והשופט הקריא לו ת זה לאחר שבכה בפניו.

https://www.youtube.com/watch?v=8-ezjfNr-v0

xbuffalomen

New member

למעלה