וואי, איזה יופי!

A.L (boy)

New member
וואי, איזה יופי!

הגיע הזמן שיפתחו פורום לאחת הסדרות הכי טובות שיש! אז מזל טוב, והנה קחו משהו נחמד לדרך
(אהובתי המסתורית משכבר הימים..
)

1Shir

New member
היי! תיארתי לעצמי שאראה אותך כאן

במוקדם או במאוחר...

DarlingAdam

New member
רוצים להפוך את זה לשרשור תמונות?

או לשרשור סקאלי, ונפתח לדמויות אחרות שרשור אחר עם תמונות שלהם?

A.L (boy)

New member
../images/Emo9.gif גרררררר...

אני חייב להוסיף משהו קטן - "תיקים באפלה" זו באמת אחת הסדרות האהובות עלי, אבל הבעיה היא שהתחלתי לראות אותה בשלב מאוחר יחסית. העובדה שפספסתי את העונות הראשונות, קצת פוגמת לי בהנאה מהסדרה כיוון שהסיפורים המרכזיים בה מסופרים בקשתות (כמו הסיפור עם אחותו של מאלדר), ואם אני אקרא דיונים שיתפתחו פה על פרקים מהעונות הראשונות זה ללא ספק יקלקל בשבילי את גורם ההפתעה של הפרקים הללו (שיש בכוונתי להשלים בשלב כלשהו בחיי..). נ.ב כולם כאן ראו את הסדרה מהעונה הראשונה שלה? נ.ב2 - אדם, סתם מעניין אותי לדעת, למה דווקא "אקס-פיילס" ולא "תיקים באפלה" לשם הפורום?

1Shir

New member
אני גם לא ראיתי מהעונה הראשונה.

לדעתי גם אף פעם לא ראיתי את הסדרה ממש ברצינות, פשוט בגלל שכדי להבין אותה צריך לראות הכול ברצף ובריכוז. המשאלה שלי היא שיתחילו לשדר מההתחלה, כל יום פרק, ואז אני אשלים הכול.

ליטל ו

New member
גם אני לא, אם זה מעודד :)

אני עדיין ממש סקרנית ורוצה לראות את הפרקים הראשונים עם קרייצ'ק - הל, איזשהם פרקים שלא ראיתי כבר מליון פעמים שיש לו בהם תפקיד ממשי... טוב נו :)

DarlingAdam

New member
אז אני אבקש בהודעת המנהל

לשים אזהרת ספוילר לכל דבר? זה אפשרי, יש רשימות שעושות את זה ("ספוילר, עונה 2, פרק 5", לדוגמה). רוצים? ושם הפורום? אפרת עשתה אותו. לי זה ממש לא משנה :) אם אתה רוצה לשנות, ולי אישית אין בעיה עם הקונספט :) תפנה אליה .

ליטל ו

New member
לי, אישית,

לא אכפת יותר מספויילרים של אקס פיילז, אבל איך שתחליט :) רק לא לעשות לי ספויילרים לסדרות אחרות כאן.

ליטל ו

New member
אוו, סורי L A Boy

לא ראיתי שזו תגובה לבקשה לאזהרות ספויילרים.

למעלה