ווווווווווווואאאאאההההההההה

העכביש2

New member
ווווווווווווואאאאאההההההההה ../images/Emo6.gif

חחחחחחחחחחח מזל טוב גיתית!!! פורום!!!!!!!!! איזה יופי!!
מגיע לך ביותר!!!

העכביש2

New member
../images/Emo168.gif The Drive Chart

ולכבוד המאורע, הנה המצעד השבועי שלי כפי שמובא בפורום מצעדים (314). ושוב מזל טוב
... 1. סיון שביט - את מי את משקה דמעות 2. Snow Patrol - Chasing Cars
3. Kooks - She Moves In Her Own Way
4. Anna Nalick - Breathe
5. הראל סקעת - כמה עוד אפשר 6. Lily Allen - Smile
[בלעדי בדרייב צ'ארט] 7. Our Lady Peace - Will The Future Blame Us
8. Theory Of A Deadman - since youve been gone 9. Chantal Kreviazuk - All I Can Do
10. Syd matters - to all of you 11. אביב גפן - זה רק הלב שכואב לך 12. Stabilo - Flawed Design 13. שי גבסו - תגידי לי את 14. Nerina pallot - Everybody's Gone To War 15. The Feeling - Fill My Little World 16. Tim mcgraw - when the stars go blue 17. Shayne Ward - Stand By Me
[בלעדי בדרייב צ'ארט] 18. Sandi Thom - Wish I Was A Punk Rocker 19. Sheryl Crow Feat. Sting - Always On Your Side 20. Novastar - Never Back Down
[בלעדי בדרייב צ'ארט]
המרתף -- שירים במעמקי המצעד
21. Lumidee vs fatman scoop - Dance 22. DHT - I Go Crazy 23. George Michael - An Easier Affair 24. Shayne Ward - No Promises 25. Teddy Geiger - For you i will 26. The Upper Room - Black And White 27. Lifehouse - Good Enough 28. Poets of the Fall - Carnival Of Rust 29. Keane - Atlantic 30. דין דין אביב ומוש בן-ארי - חולמת 31. Razorlight - In The Morning
32. Keane - Is It Any Wonder 33. Eros ramazzotti - Bambini Nel Tempo 34. Paris Hilton - Stars Are Blind
35. Amy Diamond - Dont cry your heart out 36. סאבלימינל - טורו 37. The Fray - over my head(cable car 38. Sugababes - Follow Me Home 39. Rihanna - Unfaithful 40. Muse - Supermassive Black Hole :and this week in my chart היא גדולה! סיון שביט הנהדרת צועדת שבוע שני במקום הראשון כאן וזה בגלל שמגיע לה ובגדול. מזמן לא התאהבתי בשיר ישראלי ככה (אולי חוץ מ-"ואת"). עוד הגיגים עליה בפינה "הנסיעה" (מחליפה את פינת האנקדוטות) # מקום 2: Snow Patrol - Chasing Cars סינגל חדש ללהקה שיוצא בבריטניה בסוף יולי וכאן צועד כחודש לפני. יש להם שירים רוקיסטיים יותר וכאלה פחות. זה נמנה עם הסוג השני וזה שיר ענק! מקום 3: kooks - She Moves In Her Own Way DCR אמר שנות ה-80? צדק! וזה בדיוק החן של השיר החדש של הקוקס שאחריי "נייב" מביאים לנו את זה. תענוג. מקום 4: anna nalick - Breathe והזמרת הנפלאה הזאת כאן בזכות אלי human שהכניס אותה למצעדו השבוע לאחר שהשיר מתנגן בארה"ב (אאל"ט) בתקופה הארונה. השיר שוחרר ב-2005 והיה מבין המושמעים אצלי כפי שכבר ציינתי. מומלץ מאוד. הראל סקעת עולה שלב עם החדש שלו. מקום 6: lily allen - Smile שיר חדש של זמרת חדשה (לפחות אני לא הכרתי אותה עד כה) שייצא באנגליה ב-3 ליולי מקום 7: Our Lady Peace - Will The Future Blame Us החדש של הלהקה המופלאה הזאת שבאה בטוב עם עוד כמה להקות שצצו לאחרונה. והם דווקא ותיקים מעט יותר מה"קוקס" ו"ההרגשה" למשל. אני מאוד אוהב אותם, תנו להם השמעה או שתיים. מקום 9: Chantal Kreviazuk - All I Can Do חדש לזמרת מעולה, שאנטל שהביאה בעבר שירים יפייפיים. וזה מהמצעד של ליאור. מקום 17: Shayne Ward - Stand By Me עוד לא נרגענו מ"No Promises" והנה סינגל חדש לשיין וורד שמצליח למדי באי הבריטי. הסינגל יוצא בשבוע הבא וזוהי בלדה חביבה ולא מזיקה. פחות טוב מהקודם אבל זה בשמיעה וחצי. מקום 20: Novastar - Never Back Down וזוהי להקה ככל הנראה שגם בה אני נתקל בפעם הראשונה. מצאתי את השיר במצעד איטלקי. הוא בכלל מ-2004 אבל שוחרר (מחדש?) בסוף אפריל. קטע פסנתר מעולה ומומלץ
מקום 31: Razorlight - In The Morning חדש לראזורלייט , להקת פופ-רוק בריטית. יש להם קטעים יפים וגם החדש חביב למדי. כבר בפלייליסט של virgin-radio. גם הוא ייצא בעוד כשבועיים באופן רישמי. הסינגל שלהם "Golden Touch" מצויין (2004). מקום 34: Paris Hilton - Stars Are Blind פאריס הילטון מוציאה סינגל שכבר צועד בחצי ממצעדי הפורום. אני אישית לא ידעתי אם לגחגך או להתפקע מצחוק כשראיתי את זה אבל אז שמעתי והופתעתי. קטע ראגיי חמוד ודווקא נעים להאזנה. ## יצאו מהמצעד: 41. Nick lachey - whats left of me 42. Kwan - Diamonds 43. Will Young - Who Am I 44. Depeche Mode - Lilian 45. Panic! At The Disco - But It's Better If You Do 46. The Zutons - Valerie (3:54 47. מטרופולין - פעמונים 48. קרן פלס - איתי 49. Gavin DeGraw - Follow Through 50. The kooks - Naive

למעלה