וויטני יוסטון מתה בגיל 48

TJ

New member
מה לא נורא? אני בשונה מאחרים

מקבל את זה קשה כשאני לא מבין, בעיקר כשאלה המבינים לא מסבירים

שמת לב שזה היה שיח גברים עד שהגענו? עדיין

יש לך שאלות?

אחת על השניה? ומה עם "שקית אחת פחות"?

מכיון שהשימוש החורג והבלתי אחראי בשקיות הפך למפגע אקולוגי, יש לפי "המועצה לארצישראל יפה" לנהוג כך: "אורזים בחוכמה ומנצלים בצורה מירבית את כושר הנשיאה של השקית החד-פעמית.
עושים שימוש חוזר בשקית גם בקניות הבאות.
מסרבים לשקיות נוספות כשאין בהן צורך.
מעדיפים שקיות מפלסטיק מתכלה וסלים רב-פעמיים". ולכן- שקית אחת פחות ולא שתיים!!!

זו לא היתה הצעתי, אתה בטח זוכר. בכל מקרה

אחרי שהשתמשת לעטיפת כריך ,ניתן בהחלט להשתמש שוב. אפשר למשל, להכניס אשפה בכמות קטנה ואז לפח.

מה הטעם בזוהר ובתהילה אם גומרים בתחתית אמבטיה

מה הקסם בכל העניין אם נזקקים לסמים ואלכוהול כדי לשרוד את זה, פשוט מחריד. להבדיל, לפני מס' ימים השתפכה דפנה רכטר ביתה של חנה מרון ושפכה את מעייה בתקשורת תוך כדי ביכוי ילדותה ושפיכת רפש על אמה שנחשבת לענקית תרבות... יש מחירים מסריחים לסלברטאות... חבל על וויטני, היתה נהדרת שתנוח בשלום.

זה אולי חסר טעם אבל בחלק מהמקרים צריכת הסמים

והאלכוהול נותנים להם את הכוח לעמוד מול קהל, לשרוד את הלחץ. וכן, יש מחירים מסריחים וכבדים לסלבריטאות. לא כדאי לך

אני מבינה את דפנה רכטר אבל חושבת

שהיא הגזימה מאד בבחירת המילים הקשות שלה. ברור שמבחינתה האמא שלה עברה את הגבול ואפשר להבין את זה מאד וזה הוביל לצורה בה היא מתחייחסת אליה כרגע. להרבה מאיתנו יש טענות ו"עניינים" עם ההורים, אבל מפה ועד להגיד על אמא שלך "FUCK YOU", הדרך צריכה להיות ארוכה מאד מאד ואצל דפנה היא היתה די קצרה, היא צריכה היתה להגיד הכל לאמא שלה ולא למצלמה. כאלה דברים אפשר אולי להוציא כאשר ההורה לא בחיים. אני צופה שהיא תתחרט על מילותיה, באט איטס טו לייט.

EK55

New member
כאשר ראיתי אותה היום ושמעתי את קולה שרה

הרגשתי צמרמורת חזקה לאורך כל השיר וזה אומר שהיה לה קול מרגש מאד שמצביע על זמרת גדולה מאד.

למעלה