ווינר
- פורמולה 1 מאצ'

Thierry Henry

New member
ווינר ../images/Emo43.gif - פורמולה 1 מאצ'

כמו בכל פורום ספורט, גם פה יש מקום לווינר. אז איך זה יעבוד? לפני כל מירוץ אני אעלה לפה טופס ווינר על עקרון הווינר מאץ'. כל בנאדם יוכל להמר על קטגוריה אחת שהמקסימום זה שלוש. דוגמא קטנה מאוד כדי שתבינו : מירוץ טורקיה - מי ינצח? פרננדו אלונסו - 2.20 לואיס המילטון - 2.50 קימי רייקונן - 3.00 וכן הלאה.. כל מי שרוצה יכול להשתתף כשכל יוזר שנכנס לתחרות מתחיל עם 100 שקלים. אני אמיין את כולם לבית אחד גדול וכשנגמר הכסף מודחים. כשנגמרת העונה יהיו כמובן המנצחים. אני יודע שהפורום חדש וקטן ולכן המשחק הזה אולי לא יתפוס תאוצה בהתחלה, אבל אני מקווה מאוד שלפחות מי שפה כן יהמר ואולי נצליח גם דרך זה להביא עוד אנשים. הטופס הראשון יעלה עוד מספר דקות , בהצלחה!

Thierry Henry

New member
../images/Emo41.gif הטופס כבר פה!

מירוץ טורקיה מי יקח את הפול פוזישן? (בוחרים נהג אחד שלדתעכם יזכה) פרננדו אלונסו - 1.80 לואיס המילטון - 2.00 קימי רייקונן - 2.20 פיליפה מאסה - 2.30 ניק היידפלד - 2.50 רוברט קוביצה - 2.80 טאקומה סאטו - 11.50 מי יזכה במירוץ איסטנבול , טורקיה? המזנק מהפול פוזישן - 1.80 המזנק מהמקום השני - 2.00 המזנק מהמקום השלישי - 2.50 המזנק מהמקום הרביעי - 3.00 המזנק מהמקום החמישי - 5.00 טאקומה סאטו - 22.50 כמה נקודות תצבור מקלארן לאחר המירוץ ? 1 - 18 נקודות - 2.50 2- 16 נקודות - 2.20 3- 8 נקודות - 5.00 4- טאקומה סאטו - 80.95

yoss5

New member
2 שאלות

1. מה קורה אם אחת מהאפשרויות שנתת לא מתקיימת? (נניח שאת הפול פוזישן לוקח מישהו לא כתבת או הזוכה לא מופיע) 2. כמה נקודות באמת שווה טאקומה סאטו בשביל מקלארן?

Thierry Henry

New member
אם האפשרות לא מתקיימת ההימור מבוטל.

כמו שקורה בווינר מאצ'. אי אפשר לתת פה ליינים של 1X2, ככה שבזה צריך להסתפק. 2. טאקומה סאטו שווה את כל הנקודות בעולם..הוא נהג של סופר אגורי
וזאת הייתה בדיחה

Nino Schibetta

New member
שלי (ושלום, אני חדש)

פול פוזישן : קימי רייקונן - 2.20 מי יזכה ? המזנק מהמקום השלישי - 2.50 כמה נקודות תצבור מקלארן לאחר המירוץ ? שלא יזכו בכלום ואני אהיה מרוצה, אבל שיהיה... 3- 8 נקודות - 5.00

NYMets Man

New member
תמחק את הקודם

פול פוזישן אני בוחר שלא לשים... בזה כבר אי אפשר לדעת מנצח: אני שם 20 שקל על מאסה

Thierry Henry

New member
זה אומר שאתה תקבל את היחס לפי הדירוג פול.

זאת אמרת אם מאסה יזנק ראשון ויזכה - תקבל 1.80 וכן הלאה.

NYMets Man

New member
אני מבין את החוקים

אה? אי אפשר להמר פשוט על המנצח? אוקי... הבנתי אפשר לפחות לפצל את ההימורים? למשל לשים 10 שקל על פול של מאסה ו-20 שקל על הנצחון של הפול (מאסה) או שאפשר נגיד לעשות משולב? לשים 20 על פול של מאסה + ניצחון של הפול ואז הליינים יהיו כפולים? ככה זה עובד בווינר לפחות ואנחנו עושים את זה בפורום בייסבול כבר שנים

NYMets Man

New member
ולא לשכוח שאתה מחסיר את מחיר ההימור

זתומרת שאם הימרתי על 20 ביחד של 1.8 אז אני מקבל 20 כפול 1.8 וזה פחות העשרים שהימרתי איתם שאני לא אקבל אותם בחזרה

Thierry Henry

New member
אני עושה ווינר בהאטריק כבר 4 שנים..

אני מכיר את זה בע"פ, אבל תודה על התזכורת
ויאללה כבר עם המסנג'ר, מה נסגר? נראה לי תתנתק ותתחבר מחדש.

Thierry Henry

New member
שלי - על 10

מי יקח את הפול פוזישן? (בוחרים נהג אחד שלדתעכם יזכה) קימי רייקונן - 2.20 מי יזכה במירוץ איסטנבול , טורקיה? המזנק מהפול פוזישן - 1.80

שלי- על 25 ש"ח.

מי יקח את הפול פוזישן? (בוחרים נהג אחד שלדתעכם יזכה) לואיס המילטון - 2.00 מי יזכה במירוץ איסטנבול , טורקיה? המזנק מהמקום השני- כמה נקודות תצבור מקלארן לאחר המירוץ ? 16 נקודות - 2.20

NYMets Man

New member
אז ככה

פול פוזישן: 20 נקודות על המילטון מירוץ: 20 נקודות על המקום השני לא מסתכן בשלישי

tomerol

New member
יאללה ההימור שלי

פול פוזישן - פליפה מאסה מנצח המירוץ - פליפה מאסה ומקלארן תצבור 16 נקודות שאני אבין - אני אמור לשים סכום מסויים? אם כן אז נשתגע
20 שקל

Thierry Henry

New member
16 נקודות למקלארן אומר

שאתה צריך שיהיה להם נהג במקום ראשון ונהג במקום שלישי.. 16 נקודות בהנחה שאתה הולך על מאסה זה שאלונסו והמילטון יסיימו שניהם במקום שני עם אותם הזמנים בדיוק ויקבלו את אותו הניקוד..קצת קשה להאמין

למעלה