ויהי ערב ויהי עוד ערב....ערב יום חמישי

Sודית

New member
ויהי ערב ויהי עוד ערב....ערב יום חמישי

מחר כבר מתחיל שוב סוף שבוע. אז מה היה לנו השבוע? אני מעדיפה לא לספר כי לא היו לי דברים נעימים השבוע. מקווה לשבוע טוב יותר - אינשאלללה..... אבל אולי לכם כן.....נשמח לשמוע.

Sודית

New member
וזה סתם משו לעצבן את הגברברים שבחבורה

מה זה גבר רגיש, טוב לב, יפה תואר ואינטליגנטי? - שמועה חולפת! __________________________________ מה צריכה לעשות אשה שבעלה רץ בחצר בזיגזג? - להמשיך לירות. ____________________________________ למה לגברים רבים רגלים עקומות? - כי דברים פחות חשובים שמים בין סוגריים. _____________________________________ מה הקשר בין עננים לגברים? - כשהם הולכים נהיה יום יפה. ______________________________________ איך מתרגם גבר לילה סוער ורומנטי ? - זיון טוב. ______________________________________ מה המשותף לגברים בבאר של רווקים? - כולם נשואים. ______________________________________ למה גברים לא נוטים להראות רגשות? - כי אין להם. ______________________________________ מה הקשר בין גבר ופצצה שעומדת להתפוצץ? - פתיל קצר. סודית בורחת לחצי שעה......

seelinewoman

New member
טוב לי השבוע

ניצני אהבה, לימודים מועילים, פגישה מעניינת עם מטפלת בקינסיולוגיה שפתרה לי תעלומות של הגוף, חורף מדהים, עבודה מעניינת, הישג מקצועי אחד לפחות, ואולי עוד בדרך. אני מגשימה לאט לאט משאלות וחלומות. אני מודה על כל השפע הזה

Sודית

New member
איזה כייף לך סלינה - את נשמעת מזה חיובית

נהדר לקרוא הודעות כאלה.... מאחלת לכולם הצלחות והגשמת חלומות.....כמה זה טוב.

seelinewoman

New member
תשמעי משפט שיצא לי הערב:

אני ריאלית, משמע אני אופטימית. תנסי אותו

Sודית

New member
כבר הצליח לך?
נשמע דיי אופטימי

חוץ מזה את חמודה נורא.....
נורא כייף לקרוא דברים אופטימיים.

seelinewoman

New member
טרם "הצליח", אבל אני מאמינה שכל מה שקורה

נוכל להתמודד אתו. אם לא היה נועד לכך מלכתחילה, כואב ומעציב, אבל עדיף לא להיתקע במה שאינו נכון וטוב. אני אופטימית כי אני משתדלת ויודעת שטוב לי אתו. מקווה שזה הדדי. ותודה רבה

למעלה