ויזה

מצב
הנושא נעול.
ויזה

ויזה
מקווה שזהו הפורום הנכון לשאלה.
אני ובן זוגי (אזרח בריטניה לא יהודי ולא ישראלי) מתחתנים בעוד כחודש ומתכננים לעבור לגור באנגליה ולהתחיל בהליך ויזה בשבילי.
לצורך כך עשיתי את מבחן הרמה באנגלית וכמובן נצרף את כל המסמכים וכרטיסי הטיסה שלנו במהלך השנים בכדי להוכיח את אמיתות הקשר.
לאחר החתונה אני מעוניינת להוסיף את שם משפחתו לתעודת הזהות.
רציתי לשאול מה קורה במקרה כזה שבו אני משנה את השם? הרי מבחן הרמה באנגלית שעשיתי כחלק מדרישות הויזה הוא על השם הקודם שלי וכך גם כל כרטיסי הטיסה והמסמכים המוכיחים את אמיתות הקשר. האם זה יכול להוות בעיה?
תודה מראש

יהושע פקס

New member
ויזת בני זוג לאנגליה

ויזה
מקווה שזהו הפורום הנכון לשאלה.
אני ובן זוגי (אזרח בריטניה לא יהודי ולא ישראלי) מתחתנים בעוד כחודש ומתכננים לעבור לגור באנגליה ולהתחיל בהליך ויזה בשבילי.
לצורך כך עשיתי את מבחן הרמה באנגלית וכמובן נצרף את כל המסמכים וכרטיסי הטיסה שלנו במהלך השנים בכדי להוכיח את אמיתות הקשר.
לאחר החתונה אני מעוניינת להוסיף את שם משפחתו לתעודת הזהות.
רציתי לשאול מה קורה במקרה כזה שבו אני משנה את השם? הרי מבחן הרמה באנגלית שעשיתי כחלק מדרישות הויזה הוא על השם הקודם שלי וכך גם כל כרטיסי הטיסה והמסמכים המוכיחים את אמיתות הקשר. האם זה יכול להוות בעיה?
תודה מראש
ויזת בני זוג לאנגליה
אמה שלום רב,

בהחלט צריכה להיות התאמה בין השמות על כל המסמכים, אם מכינים את הבקשה בצורה מדויקת ומראים בעזרת המסמכים המתאימים שמדובר באותו אדם, לא צריכה להיות בעיה.

תוכלי לקרוא עוד בנושא "הגשת בקשה לויזת בני זוג לאנגליה" בקישור הבא:
https://bit.ly/2YW3Pc4

נשמח לעמוד לרשותך במייל [email protected] או בטל' 02-9903180

בברכה,
עו"ד יהושע פקס

מצב
הנושא נעול.
למעלה