ויכוח

• פותח הנושא me123
  • פורסם בתאריך

דסדוּס

New member
אוקיי...כנס/י

דבר ראשון אני הדס, לא עדי. דבר שני אני לא יודעת מה איך, אבל אני מבינה אנגלית מצויין, והמשפט אומר: "תאומים לא זהים כמו מרי-קייט ואשלי...." ודבר אחרון, זאת לא כתבה מעיתון, זו הביוגרפיה הרשמית שלהן!

דסדוּס

New member
ועוד משהו...

אולי לא שמת לב אבל את/ה ממש סותר/ת את עצמך!!! מצד אחד את/ה אומר/ת שהמשפט לא נכון ושזה לא מוכיח שהן תאומות לא זהות, ומצד שני את/ה כותב/ת למטה שהן לא זהות... אולי כדאי שתחליט/י מה הדעה שלך!!

shadow 155

New member
או קיי, הדס...

דבר ראשון אני בן, לא בת. דבר שני, התבלבלתי כשאמרתי שמה שהן לא זהות.. התכוונתי להגיד שהן כן זהות..! דבר שלישי, בדקתי את הפירוש של המילה הזאת ב babylon.com הפירוש המדויק של המילה: *********************************************************** fraternal (ת') של אחים; של אחווה; של אגודה; חברי, ידידותי *********************************************************** ולכן, את מפרשת את המשפט בצורה לא נכונה! המשפט לא אומר שהן לא זהות!... כאשר הם אומרים במשפט: "fraternal twins, like mary-kate and ashley" הם מתכוונים לזה שהתאומות כאילו "ביחד באחווה", או שהן "חיות ביחד" או משהו כזה.. אבל הם בטוח לא מתכוונים להגיד: "תאומות לא זהות, כמו מרי קייט ואשלי...." לכן, המסקנה היא שהם לא התכוונו שם לתאומות לא לזהות!, אלא למשהו אחר...

shadow 155

New member
או קיי חברה, טעיתי!, תקישבו למה....

שאלתי מישהו שמבין... והוא אמר לי שהפירוש של המילה fraternal זה: תאומים שבאים משתי ביציות שונות, ואשלי ומרי קייט הן משתי ביציות שונות (זה בטוח!) לכן בלי קשר לאיך שהן ניראות, טכנית, הן לא זהות.. קיצר, אתם צדקתם, מחר תקבלו גביע!!! ואולי גם סוכריה על מקל... ביי

shadow 155

New member
או קיי...

כל מי שרוצה סוכרייה על מקל, שיכתוב כאן את הכתובת שלו בבית, וישאיר את הטלפון, ותוך יומיים הוא יקבל את הסוכרייה בדואר רשום.

motib4

New member
התאומות הן תאומות לא זהות...../images/Emo29.gif

וכל השטויות האלה שהן אומרות את זה כי זה סתם יחסי ציבור. טוב, זה באמת שטויות. גם כתוב באוטוביוגרפיה שלהן, וגם הן אמרו את זה באיזה ראיון. אין על זה ויכוח בכלל...

me123

New member
אוקי אנשים!

לא קיבלתי תשובה חד משמעית אבל אולי זה יעזור אם אני אומר שההסבר הרפואי אומר שתאומים זהים = נולדו מאותה הביצית תאומים לא זהים= נוצרו מביציות שונות. הויכוח האמיתי היה האם תאומים זהים חייבים להראות בדיוק אותו דבר ואז זה התדרדר למרי קייט ואשלי אם הן זהות או לא... אולי באמת מישהו יוכל לסרוק לי את הביביליוגרפיה איפה שזה כתוב??? תודה

../images/Emo26.gif../images/Emo42.gif../images/Emo162.gif

אממממממממ....בחלק מהתמונות אי אפשר לזהות ובחלק כן
אז סו...=\... רדו........=] עודדדדד
טיפה:=] התאומות אכן זהות
לא, כן, לא, כן, לא, כן
טוב מה אתן שואלות אותי

RinRan

New member
../images/Emo185.gif../images/Emo42.gif

הפיגור שלך עולה על כל בדיחה טובה שאי פעם שמעתי.

The Sun Girl

New member
../images/Emo121.gif../images/Emo42.gif../images/Emo161.gif

אוקיי, אולי דיי? למה את כל כך כועסת עליה??? היא בסך הכל רשמה משהו, בלי להגיד עלייך או אלייך שום דבר.... מה קרה?

../images/Emo159.gif../images/Emo9.gifאז ככה...

עד שלמישו יהיה סורק, ואת הביוגרפיה של התאומות, או קישור לקטע שהן אומרות את זה עדי לא תאמיו. וזו זכותה. אבל, עדי, אני כבר אומרת לך: יש תאומים זהים שמבדילים בינהם בהרבה דברים, ויש תאומים לא זהים שכמעט ולא מבדילים בינהם, מה לעשות, that's life. אבל יש הרבה עדים מהפורום שמוכנים להגיד, שהתאומות זהות- והם זה לא שיש כנוניה כזאת נגדך כדי שלא תאמיני , ובכל פגישה שלה בוחרים נושא לעבוד עלייך- זה נכון אין שום אינטרס לעבוד עלייך.

לדעתי../images/Emo85.gif:)

התאומות לא דומות אבל הן בהחלט זהות
אני ואחותי התאומה, מי שראה תמונה שלה ומי שראה אותי יכול להגיד שאנחנו גם לא דומות וגם לא זהות, ואז אולי תבינו.:)...

mk a o

New member
אחת ולתמיד!!!!!

התאומות הן זהות בהחלט!!!!! אני אישית מכירה 4 זוגות שונים של תאומים זהים...... ואף אחד מהם לא דומה לשני בדיוק יש ביניהם הבדלים ממש גדולים והם תאומים זהים ואני לא יודעת בקשר לאוטוביוגרפיה אבל אולי הכוונה היא לזה שכל הזמן התאומות מדישות שהן אמנם נראות אותו הדבר אבל הן שונות אחת משניה ואוהבות דברים שונים.....

דסדוּס

New member
דיייייייייייייייייייייייי!

עד כמה אפשר, אם אתם רוצים תאמינו אם לא, אז חלאס! התאומות לא זהות, הן הצהירו על כך מיליון פעם וזה כתוב בביוגרפיה הרשמית, מה עוד אתם רוצים כדי להוכיח לכם את זה??? אני לא יודעת מה עם כל השאר אבל אני סיימתי את טיעוני!

camilacool

New member
כן..

תאומות זהות הן תאומות שנראות כמעט אותו בר ולא זהות זה שתי ילדות שנראות אחרת רק שנולדו באותו היום...

למעלה