וכאן יהיה שרשור ארוך מאד-מה פספסנו?

אורניהו

New member
וכאן יהיה שרשור ארוך מאד-מה פספסנו?

ומה החמצנו בחיינו האלה שעברו...

החמצתי את פיסגת ההימליה ...

החמצתי גם מלפפונים וכרוב, החמצתי להיות דיילת, דוגמנית, פסנתרנית וזמרת, וגם מלכת יופי לא בא בחשבון, והכי החמצתי את הרגע שעבר - ולא נוצל עד תומו........ ואם להיות רציניים לרגע, ההחמצה הכי גדולה שלי היא שלא הגשמתי את חלומי להיות עו"ד!!! סתם בטלנות ועצלנות, לא סולחת לעצמי!!!!! נו טוףףףף, לא מדוייק, כבר סלחתי, ובכל זאת נשארה תחושה קלה של ה-ח-מ-צ-ה

אמ אנד א

New member
גישת חצי הכוס

למה להסתכל לאחור ממקום של מה החמצנו או פיספסנו? למה לא להסתכל בגאון קדימה, לראות את כל אותם דברים שאפשר ורוצים לעשות? בוקר טוב

שילה1

New member
לא החמצתי דבר..כמעט...../images/Emo6.gif

עשיתי מה שחלמתי לעשות עוד בילדות,(מבחינת עבודה)טיילתי ונהניתי.. וכרגע מגשימה עוד חלומות...גדולים וקטנים!! יום טוב לכולם!

גיוRא

New member
פיספסנו????../images/Emo31.gif

איך אדע ועודני ילד,,,, אל תאמר כש,,, נגמור לשלם ת´משכנתא הילדים יגדלו נזכה בלוטו נחליף ת´אוטו כש,,,,, כש,,,,, כש,,,,, אלה החיים חבר,,רוץ חייה אותם מהר!!! מי ביכלל הפסיד? יש משהו שלא נוכל כבר להשיג? ה
זורחת כל בוקר יש
במקרר זה כמעט הכל חבר השאר לא יאחר,,

מונליזה

New member
../images/Emo42.gifנחמד ../images/Emo24.gif

נחמד לי לקרוא בתחילת יום חדש. דברים אופטימים ועליזים,ממש עושה טוב! מכיון שגם אני מאילו הרואות תמיד את חצי הכוס המלאה.(ואם היא לא מלאה-אדאג למלא אותה.)אני חותמת על כל מילה.

אורניהו

New member
ופתאום הכל זז מהר יותר,ואתה קם..

בבוקר ורוצה להספיק עוד משהו ועוד..לפעמים אתה מרגיש שחבל ללכת לישון,לא לתת לחיים לעבור על ידך,לקחת אותם והכל..אני למשל..עבדתי שנים רבות במשמרות,והייתי חוזר ממשמרת הלילה ולא הולך לישון,פשוט הרגשתי שחבל על הזמן,בפירוש כך.ובשש בבוקר,ואשתי מתעוררת ליום עבודתה ואני ככה לבד בבית,ויאללה...יוצא לדרך,כל פינה קטנה בגליל,כל המקומות האלה הלא מטויילים כלל,המעיינות,הפריחה התקופתית של איזה פרח,ימי הנדידה של הציפורים ועופות המים,כל בריכות הדגים שבעמק,כל הוואדיות ההם בגליל העליון, בתי הקפה החבויים והרומנטים,כל חופי הצפון בבקרים בין העונות,כל החורשות העלומות שעוד אפשר היה להיות שם בנחת,שבילי הצפון העזובים,שמורות הטבע הריקות בימי אמצע השבוע,החפירות הארכיאולוגיות הקטנות והלא ידועות,שם הייתי מסתובב ומכיר, כל שנות המשמרת שהייתי חופשי בבקרים ההם,ככה הכרתי את הארץ,ולא הייתי הולך לישון אחרי הלילות הארוכים של המשמ´-פשוט היה חבל לי על הזמן.וחבר אחד תמיד רצה ועשה תכניות לבוא אלי בבוקר..והיום כשנפגשנו אמרתי לו..תראה ג´רסי,כבר עברו שלושים שנה כמעט ולא באת אף פעם..הלכת תמיד לישון אחרי משמרת לילה..ומה הספקת,ומה ראית,כלום! *ויגיע יום וכולנו...אם מותר לומר,נשכב לנו באיזה בית חולים[לא עלינו]ככה עם כל מיני אינפוזיות וצינוריות ןיהיה לנו המון המון זמן לחשוב,ונאמר ככה לעצמנו שם,במיטה ההיא מה הספקנו,מה פספסנו,עם מי וכמה שכבנו,ולמה?וחבל?ועוד מילים שכאלה...לא רוצה,ולא רציתי אף פעם לפספס דבר,צריך להיות עירני לחיים,וסקרן לכל,לנסות ולהספיק,לראות ולעשות[גם לעסות] הכל..כי כשנגיע לשם...מה שקודם סיפרתי..לא נצטער על כלום!זול זיין גיט[יהיה טוב] *תמונה יפה ליום יפה-כביש מספר 1 לוס אנג´לס-סאן פרנצ´ לחוף האוקיאנוס השקט,והשחף..אל החופש,זו אמריקה,והמרחבים..

למעלה