וככה משטרת מגדל העמק תורמת לעיר..

אין שום דבר לעשות יש סיפור בפנים

היתי במשטרה היום (והיה הכי להיט בעולם) דיברתי שם עם כולם ואין מה לעשות גם אם הוא היה בתפקיד וגם אם לא אז אין מה לעשות אתה יכול ללכת למשטרה,לפרסם את זה בעיתונים ובחדשות ובכל זאת לא יעשו לו כ=ל=ו=ם היום היה הכי להיט בעולם לא עליתי על ניידת היתי היום יומנאי זה הכי להיט יושבים בכניסה לתחנה ורושמים ה=כ=ל קיבלתי כל מני תלונות על כל מני דברים הפנתי אותם לאנשים הנכונים... עניתי לטלפונים דיברתי איתם פתרתי בעיות העברתי אותםלטיפול משטרתי וכל זה.. אבל הכי להיט זה לקבל דיווח לא משנה על מה על תאונה,פקק,תקלה באיזה משהו... ואז להסתכל על המפה לראות מי נמצא הכי קרוב לזירה ולקרוא לו נגיד 40 401 זה אומר-40 זה התחנה ו401 זה הניידת אבל זה יכול להיות כל מספר מ 400 ומעלה... היום למשל טיפלתי ב 4 תאונות עם נפגעים (בטבריה,נצרת עילית,עפולה וצומת מגידו)....בכל מני שריפות שהיו היום בצומת גולני ובנצרת... בתקלה ברמזורים במגידו וכל כל מני פקקי תנועה שהיו... גם בתקיפות של אנשים כלפני אנשים אחרים ישר אני בקשר 40 409 ואומר לו לאן להגיע-אין היה הכי להיט בעולם זה ב=ד=ו=ק!! רק שהבאסה זה שהפעם הבאה שאני אעשה את זה זה יהיה רק בשנה הבאה (כאילו עוד איזה חודשיים ככה אני מתחיל)

S r 35

New member
אני חושבת שאם זה שוטר "סדרתי" שחוזר על העבירה

שוב ושוב ושוב - כפי שהבנתי מהדברים כאן, כן כדאי להגיש נגדו תלונה. כדאי לברר קודם איפה, אני חושבת שלמשטרה יש גוף קבילות ציבור או משהו כזה ... זו ממש חוצפה
אגב- אני קיבלתי פעם הנחיה ממוקד 106 בעירייה אצלנו (חיפה) להגיש תלונה למוקד 106 על כל מכונית שעושה עבירת תנועה (במקרה שלי סבלתי מאוד מ
ים שחסמו את המדרכה ואילצו אותי לרדת עם עגלת התינוק שלי לכביש סואן ומלא מכוניות). לא יכולה להגיד לך שעשיתי את זה תמיד, אבל הזכות שמורה לנו כאזרחים. העירייה יותר מתשמח לתת דוחות ו...מעניין מה הם יגידו כשמדובר בניידת משטרה ...

S r 35

New member
אפשר להוכיח אם הוא היה בתפקיד או לא

יש רישום של המשמרות לא? חייבת להיות דרך להפסיק את זה כי זה מרגיז!

יש רישום של המשמרות

(במקרה אני רשמתי היום) כל יום פותחים דף חדש.. זה לא בעיה באותו יום שתפסו אותו לפתוח דף ולרשום שהוא היה בתפקיד ואת הדף האמיתי לזרוק לפח בלי שאף אחד יידע... מרגיז מרגיז אבל אין מה לעשות..

W a r r i 0 r

New member
../images/Emo119.gif אתה טועה ידידי.

אם התמונות יגיעו לבחירי מרחב עמקים - הוא ידפק. אם התמונות יגיעו לבחירי מחוז צפון - גם. אם התמונות יגיעו לעיתונות - אז בכלל....אפילו קשרים במשטרה לא יעזרו. תאמין לי, כשוטר בעברי, אני יודע מה אני מדבר פה. והוא יעונש, כי ראבבק, הוא לא היה בתפקיד וזה ברור כשמש. רק צריך לפעול. זה הכל. ותגיד לי בבקשה אודי ידידי, ממתי ניידות מתחנת מגדל העמק מטפלות באירועים שמחוץ לגבולות התחנה? (כל מקום שציינת הוא מחוץ) ואגב, אני מבין אתה מתנדב, אז למה תעשה את זה רק בעוד חודשיים?

למעלה