וכרגיל בזמן שהממשלה לא מתפקדת , אחים לנשק ועיריית ת"א הקימו מערך הסעות לחיילים.

דגלמנגל

Well-known member
ש"ס היחידים שתפקדו בממשלה כשרים מבחינה מקצועית. ברור שאני לא אוהב את הסחטנות שלהם. אבל הכי דחוף לנקות את סמוטריץ' ובן גביר מהמפה הפוליטית.
אני מסכים לצורך לנקות את השטח מהקשקשן בן גביר ומהאטום המרחף סמוטריץ', אבל גם בש"ס אין במה להתפאר. היו"ר המפורסם שלהם, ש"תפקד כשר" הורשע פעמיים בשחיתות ואפילו זכה לשבת בכלא, דבר שהעניק לו כמה וכמה נקודות זכות, בחבירה עם הליכוד של ביבי. בכל מקרה, אם ש"ס, אז בלי דרעי.

evglev1

Well-known member
מנהל
אני מסכים לצורך לנקות את השטח מהקשקשן בן גביר ומהאטום המרחף סמוטריץ', אבל גם בש"ס אין במה להתפאר. היו"ר המפורסם שלהם, ש"תפקד כשר" הורשע פעמיים בשחיתות ואפילו זכה לשבת בכלא, דבר שהעניק לו כמה וכמה נקודות זכות, בחבירה עם הליכוד של ביבי. בכל מקרה, אם ש"ס, אז בלי דרעי.
העניין הוא לא השחיתות, אלא שש"ס באמת דואגת לבוחריה, גם אם היא עוברת על החוק תוך כדי ש"ס באמת מקיימת הבטחות, והכסף שהיא סוחטת הוא לא רק לעצמם אלא גם לבוחריהם. בעוד הליכודניקים דואגים רק לעצמם ולבוחרי הליכוד הם מספקים רק מופעי סטנד אפ של אמסלם ורקקקקקקקקקקקב אבל לא משיגים לא גרוש ולא הטבה בשביל בוחרי הליכוד. ש"ס באמת דואגת גם לחרדים וגם למזרחיים בליכוד כפי שהם ענו ללימור לבנת עוד בקדנציה הראשונה של ביבי שהם רוצים את השלטון רק כדי לחלק ג'ובים למקורבים.

דגלמנגל

Well-known member
העניין הוא לא השחיתות, אלא שש"ס באמת דואגת לבוחריה, גם אם היא עוברת על החוק תוך כדי ש"ס באמת מקיימת הבטחות, והכסף שהיא סוחטת הוא לא רק לעצמם אלא גם לבוחריהם. בעוד הליכודניקים דואגים רק לעצמם ולבוחרי הליכוד הם מספקים רק מופעי סטנד אפ של אמסלם ורקקקקקקקקקקקב אבל לא משיגים לא גרוש ולא הטבה בשביל בוחרי הליכוד. ש"ס באמת דואגת גם לחרדים וגם למזרחיים בליכוד כפי שהם ענו ללימור לבנת עוד בקדנציה הראשונה של ביבי שהם רוצים את השלטון רק כדי לחלק ג'ובים למקורבים.
שחיתות היא שחיתות. הסיבה המוצגת היא ליח"צ בלבד. מעניין ת'סבתא שלי, למה או למי הם מייעדים את הכסף שהם סוחטים.
מבחינתי - כמשלם מסים, שמצפה לקבל שרותים מהמדינה, תמורת הכסף ששילמתי - מי שלוקח יותר ממה שקובעת המדיניות
לגבי כולם, הוא גנב/סחטן/פושע/יו-ניים-איט.

evglev1

Well-known member
מנהל
שחיתות היא שחיתות. הסיבה המוצגת היא ליח"צ בלבד. מעניין ת'סבתא שלי, למה או למי הם מייעדים את הכסף שהם סוחטים.
מבחינתי - כמשלם מסים, שמצפה לקבל שרותים מהמדינה, תמורת הכסף ששילמתי - מי שלוקח יותר ממה שקובעת המדיניות
לגבי כולם, הוא גנב/סחטן/פושע/יו-ניים-איט.
שחיתות כספית ושחיתות פוליטית הם דברים שונים. ולמעשה כל המפלגות הסקטוריאליות הוקמו כדי לקחת למגזר יותר ממה שהמדיניות קובעת לגבי כולם.

כוכבית מצויה

Well-known member
ש"ס דואגת אך ורק לכיסאות שלה בכנסת ובממשלה לכן היא מכשילה כל אפשרות של בוחריה להתקדם בחיים ולהתנתק ממנה.

evglev1

Well-known member
מנהל
ש"ס דואגת אך ורק לכיסאות שלה בכנסת ובממשלה לכן היא מכשילה כל אפשרות של בוחריה להתקדם בחיים ולהתנתק ממנה.
גם זאת נקודה חשובה הם זורקים על בוחריהם דגים והרבה דגים כדי שלא ישימו לב שהם מונעים מהם חכות כדי שיוכלו לדוג בעצמם.

Cranio

Well-known member
להזכירך יש גם דמויות מימין שיכולות להשפיע- בנט וליברמן למשל. הבחירות הבאות יהיו כנראה, ימין שפוי מול ימין מטורלל. זאת המציאות הפוליטית העכשווית לפחות. אני חותם על קואליציה של בנט וליברמן, הדמוקרטים, האחים לנשק ואולי מפלגה חרדית נורמלית. הליכוד יתפרק לגורמים, יש לקוות.
ליברמן זה ימין שפוי?
ליברמן זה ברברן מצוי.

Cranio

Well-known member
זה נשמע טוב
אבל בפועל הבעייה הגדולה שאין מנהיג רציני וריזמטי לשמאל מרכז
נתניהו הוא דמות את זה לא תוכל לקחת ממנו
אם היה מישהו רציני וכריזמטי הוא כבר היה נואם בכיכרות ועושה מנתניהו קרקס .
נסה רגע לדמיין את נתניהו באופוזיציה ב-07/10
הוא כבר היה נואם נאומים חוצבי להבות בכל הארץ .
הבעיה היא בחולשה של האופוזיציה שלא מסוגלת להילחם בקואליציה באותן השיטות שהיא השתמשה נגדה כשהיתה בשלטון.

evglev1

Well-known member
מנהל
הבעיה היא בחולשה של האופוזיציה שלא מסוגלת להילחם בקואליציה באותן השיטות שהיא השתמשה נגדה כשהיתה בשלטון.
אתה לא באמת רוצה שלפיד יציע לליכודניקים או לאנשי עוצמה יהודית שיפילו את הממשלה מקומות ריאליים ברשימת יש עתיד או שעכשיו לפי הסקרים שגנץ יציע להם מקומות בכחול לבן / מחנה ממלכתי או בקיצור שיציעו להם מקומות בכנסת במפלגות האופוזיציה בתמורה להפלת הממשלה.

evglev1

Well-known member
מנהל
זה נשמע טוב
אבל בפועל הבעייה הגדולה שאין מנהיג רציני וריזמטי לשמאל מרכז
נתניהו הוא דמות את זה לא תוכל לקחת ממנו
אם היה מישהו רציני וכריזמטי הוא כבר היה נואם בכיכרות ועושה מנתניהו קרקס .
נסה רגע לדמיין את נתניהו באופוזיציה ב-07/10
הוא כבר היה נואם נאומים חוצבי להבות בכל הארץ .
לפיד לא כריזמתי?

למעלה