ומיהו איש השנה ברדיו?

ומיהו איש השנה ברדיו?

אחרי שעסקנו בשאלה "מיהו איכס השנה ברדיו", בואו נעסוק בשאלה "מיהו איש השנה ברדיו?". ידוע שתחרות "אנשי השנה" הורידה את קטגוריית הרדיו מתוך התחרות שלה, אז למה שאנחנו לא נבצע פה תחרות אלטרנטיבית? אנא שרשרו לאשכול זה כל שם של שדרן או שדרנים, שאתם חושבים שעושים עבודה טובה כשדרנים. אנא נמקו. אם אתם חושבים שיש מפיק או עורך מוזיקלי שגם לו מגיע להשתתף בתחרות, אתם מוזמנים גם להוסיף את שמו. יאללה, גשו לעבודה

וואו, יש הרבה...

בבידור: ברמן וקיסוס, שי ודרור, תאני ואלפי, מורוזובסקי ואוקו. באקטואליה: מגישי המילה האחרונה, זהבי וסגל, פלאטו שרון.

avrir1

New member
האממ.. יש לי הרבה..

ולא כלכך צפויים.. באקטואליה אני מת על הצוות המחודש של הכל דיבורים כרמית גיא וחיים זיסוביץ, משהו שם נהיה פתוח וידידותי יותר.. ועל אילן גילאון שהצטרף לאחרונה למילה האחרונה.. ו...דלית עופר, שעורכת את 4 אחה"צ בגלצ חח כמעט שחכתי את ירון וילנסקי שכיף לשמוע אותו ואליעזר לחנה.. אם כבר מישו בחר בנתן זהבי אני דוקא בוחר באראל סגל אם לבחור מבין כולם אבחר דווקא במושה בונן, הוא פורץ לתודעת הציבור כמחליף מתאים ליואב קוטנר והתוכנית שלו "מוזיקה היום" מממש משובחת

אנשי הרדיו שלי...

אנשי השנה ברדיו שלי הם:
לירון תאני וגורי אלפי - עסק שחור בגלגלצ (רק בגלל שהם לא זכו בפרס מפקד גל"צ, למרות שהם נפלאים)
טל ברמן ואביעד קיסוס - תוכנית הבוקר של 102FM (הם פשוט מצחיקים אותי)
צוות "המילה האחרונה" - בגלי צה"ל (גלי צה"ל, ככה עושים רדיו)

לדעתי!

מנחם טוקר מרדיו קול חי(הרדיו האיזורי של בני ברק רדיו חוקי לא פיראטי) הוא שינה את תפיסת העולם של החרדים ביחס לרדיו

ועל כך

ועל כך לא יבוא לעולמי עד לתיקון השלם, כי גם אחרי המאה ועשרים שלו החטא ימשיך להתקיים ואוי לו מיום הדין והתוכחה!!!

את זה גם אמרו...

על עדין שטיינזלץ. אבל אתם במילא תמשיכו לחיות במאורת חשחתכם אז למה אני מתאמץ.

nowhere woman

New member
טל ברמן ואביעד קיסוס!

הם פשוט מצחיקים בטירוף:) פותחים את היום בצחוק וכיף
אוהבת אותם=]

Chandler Rulz

New member
אמנם הוא הדרדר בשנה האחרונה

בצורה משמעותית, אבל רק בגלל השנתיים הנהדרות הראשונות שלו בתוכנית (שבהם הוא לא היה מועמד לטקס במילא): שמוליק טיאר

למעלה