ועדה רפואית

MasterZen

New member
ועדה רפואית

שלום לכולם, ביום חמישי יש לי ועדה רפואית של המילואים, בעקבות פנייתי לפסיכיאטר, והוא הפנה אותי לקבן שהוריד לי את הפרופיל ל-64. אני התחלתי את הטיפול הזה מכיוון שאני נפשית כבר לא מסוגל להמשיך בקרבי, זה משהו שאני סוחב איתי מיום הגיוס, ואחרי שלוש שנים של שירות חובה, וארבע וחצי שנים של מילואים, אני מרגיש אני חייב לעשות עם זה משהו. בקצרה, בכל פעם שיש דבר קטן, הכי קטן שיש שמרמז על הקפצה או משהו כזה, אני נהייה במתח נוראי, מפסיק לאכול, וזה מקשה עליי מאוד. זאת הסיבה שיצאתי מקרבי באמצע הסדיר, אבל במילואים הייתי קרבי שוב. בתכלס אני מרגיש שגם תפקיד שלא קרבי שיכולים להקפיץ אותי כל פעם הוא משהו שמאוד יקשה עליי, אני מאוד הייתי רוצה משהו שקרוב לבית, שאני אוכל לחזור כל יום הביתה, ושאני לא אצטרך להיות שם הרבה זמן. אם מישהו יוכל להסביר לי איך מתנהל כל עניין הועדה רפואית ומי נמצא שם אני אשמח. אני הייתי בהתלבטויות קשות אם להמשיך לעשות מילואים או לא, כי באמת שקשה לי נפשית, ואם אני ממשיך לעשות, אני חייב משהו שלא יקשה עליי נפשית ככה. אני גר בדרום, כך שאני מקווה שיהיה איפה להציב אותי שאני אוכל לחזור הביתה כל יום.

למעלה