ועוד לכבוד החג: ממנהגי עדות ישראל

Feanor75

New member
הויכוח מיותר

בתור גבר יש לי יתרון עלייך בכל פרמטר. טבעי שתצייתי לי, ולא להיפך. למעשה לא באתי לריב אבל התנהגות כזאת כמו שלך מעוררת אצלי יצר סדיסטי שרדום בשגרה. הנחיתות שלך היא לא משהו שתוכלי לשנות אז אשמח אם לא תגיבי שלא להטריח אותי.

קפת

New member
טוב, צייתן אתה לא

כך שלמעשה אתה לא נחוץ לי, או לפורום - כי הפורום זה אני. לו לפחות היית משעשע אותי ואת שאר הנתינים בתשובה שנונה על שאלת הקניידלעך בגרביים, אבל גם לזה אתה כנראה* לא מסוגל. ובקלטית ספרותית (כי באמהרית אין מושג כזה): נקסט. *זה ביטוי כזה. אני מאוד משוכנעת שאתה לא מסוגל.

אנא

ביום חג שכזה יש להתעלות על פני הדחף המובן והאנושי לומר את המילה האחרונה בכל ויכוח, יהא אדיוטי ככל שיהא, להביט השמיימה בהוקרת תודה, ועל העולם הנפלא שסביבנו תוך רוממות רוח, ולהפטיר - בחיי שאין אני עונה עוד לגיבובי שטנה כגון דא ותחזק עלי רוחי ויגל לבבי עם בני ביתי וחברי פורומי אשר סובבים אותי לרוממני, ואין דבר בי שאינם חובקים באהבה רבה, כולל יציאותיי וסרחונות בית כסאי ומוחטת הבוקר שלי ודונג אוזניי. כי רם ונישא הוא אדושם ומושיב איש ואישה במקומם כחבצלות על מים זכים.

קפת

New member
אוף

אם אי אפשר להתווכח מה כבר נשאר? מתכונים מצינו. באמא שלי שמיצינו. עוד לפני שהתחלנו. אהבה ושמיימה זה טוב לטלנובלות.

למעלה