ועוד משהו חמוד שקבלתי

ועוד משהו חמוד שקבלתי

מילה של גבר / עמוס אלנבוגן 1. קל יותר לרדת אל בין ירכיה של אישה מאשר לרדת לסוף דעתה. 2. עשי ממנו מלך והוא יהיה עבדך הנאמן. 3. משפטי החיזור הטובים ביותר באים שנייה אחרי שאין למי להגיד אותם. 4. הכי טעים זה חטאים. 5. מזל שהמציאו את המילה אסרטיביות, אחרת הייתי סתם אגואיסט. 6. הקפדה על לבוש תחתון היא ערך עליון. 7. אנחנו רוצים לראות הכל, אבל הכי נהנים כשמראים לנו מעט. 8. חוזה? לך ברח! 9. אין מה לראות בטלויזיה, תאמינו לי, כל ערב אני בודק את זה שעות. 10. גברים מודאגים יותר בקשר לאורך מאשר מאורך הקשר. 11. כדי לקבל חום ואהבה אישה מוכנה לעשות הכל, אפילו להתאהב. 12. נכון, כסף זה לא הכל בחיים, אבל הייתי שמח לבדוק את זה בעצמי. 13. נסי לארגן את כאב הראש שלך לימי המחזור או לחלופין לימים שגם לו יש כאב ראש 14. תני לו להרגיש מלך גם אם יש לו שרביט קטן. 15. אני, עם השקרים הלבנים שלי, יכול לסייד גג שלם. 16. בחופי הרחצה לא נשאר מקום לדמיון, שלא לדבר על חניה. 17. אישה נותנת לגבר להוביל אותה- בדרך שהיא סללה. 18. אם נשים היו יודעות מה הן רוצות, הן היו לוקחות פחות. 19.נשים מסדרות את הבית לפני שהעוזרת באה, גברים מסדרים את המיטה אחרי שהעוזרת הולכת 20. הסקס הכי טוב נמצא בסיפורים של אחרים. 21. שמתם לב שאחרי זין בא חטא? (א ב ג ד ה ו ז ח ט י....) 22. לפגישה עיוורת האגו שלי צריך לבוא עם כלב נחייה. 23.אני דווקא טיפוס החלטי, זה החיים שאוהבים להתלבט. 24. לפעמים חופש בחירה זה בכי רע. 25. אם אני אוכל מול הטלויזיה, זה נחשב תוכנית אוכל? 26. ההבדל העיקרי בין נשים לגברים הוא שנשים מקדישות יותר זמן להבדל בין נשים לגברים. 27. הריון זו לא מחלה אבל לפעמים הוא עולה לי בבריאות. 28. אני חושב שאני הורה מצוין, בעיקר לילד שבי. 29. מי היה מאמין שבגילי עשר דקות בשירותים ייחשבו לזמן איכות.

מילא 29 אבל אני עם 5 ../images/Emo5.gif מעניין מה

זה אומר עליי

ואני מזדהה עם 6 ועם 17...

כי ללא הקפדה על הלבוש התחתון איך אסלול לו את הדרך?
שירילי...זה מקסים!

למעלה