ורק איה חסרה

נטע1107

New member
ורק איה חסרה../images/Emo10.gif

אני יודעת שרובכם הגדול לא חושב/יחשוב כמוני אבל, בשבוע הבא מגיעות לכוכב נולד מירי מסיקה וקרן פלס לשיר עם המתמודדים שירים של שניהם (אגב, המתמודדת שבוחרת בשיר "אתה אף פעם" שאיה כתבה למירי זוכה, בליינד!!!) ומעט התבאסתי שאיה לא עושה (וממה שהספקתי להכיר אותה גם אף פעם לא תעשה) דבר שכזה. כן אני יודעת היא מעל לזה, והיא עסוקה עד מעל לראש בדיסק השלישי (שייצא כבר!!) והחומרים שלה איכותיים מדי ובכ"ז, חבל...

למה נראלך שלא נצטרף לגמרי לדברייך?

קרן והלחנים ה איך לומר זאת בעדינות? הדי הזויים שלה (בחלקם הדי גדול מאוד..) יותר פופולארית מאיה התותחית האמיתית (למבינים. וזלא עניין של טעם) גם מבחינת גוון קול וביצועים ווקאליים איה עולה על מירי (כשעל קרן זה בארור לכל `בר בי רב/tapuzforum/images/Emo197.gifדחד יומא`) חבל. מבאס. למה הם לומבינים?

עם כל הכבוד ...ויש כבוד..באמת!

להגיד שהביצועים הווקאליים של איה עולים על הווקאליות של מירי...זה דיי הזוי כשלעצמו. למירי יש מנעד של זמרת אופרה מהשורה הראשונה. גם מירי וגם קרן זכו בזמרות השנה, ככה שלהגיד שכוכב נולד זה בסדר בשבילן, אבל איה מעל זה... לא שאני מת על כוכב נולד, אבל אני בטוח שאם היו מציעים לאיה ערב משיריה בכוכב נולד היא לא היתה מסרבת.

גוון הקול של איה הוא חלומי גם ביחס

למירי ודבר זה מתקזז עם 7 האוקטבות שלטענתך יש למירי ואין לאיה(הרי מבחינת רמת הגשה אישית איה לא נופלת ממירי,בזה אנחנו מסכימים,הלא כן?)

מירי ואיה זמרות מדהימות../images/Emo42.gif

והן מאוד שונות, אתם לא יכולים להתחיל אפילו לעשות את ההשוואה בניהן. אני מסכימה עם אמיר שהמנעד הקולי של מירי עולה על של איה, אבל זה לא אומר שאיה לא מדהימה! לאיה יש את הקסם שלה, את הרוך ובעיקר את היכולת לספר את השיר בצורה כל כך משכנעת!! ולמירי יש את האיכויות והיתרונות שלה! הן שונות לחלוטין בכל צורה שהיא ולכן אין טעם בכלל שתכנסו להשוואה הזאת...

LaviDavi

New member
../images/Emo109.gifאמממ...

אם כבר איה הייתה באה להתארח שם אז עדיף שיהיה לבד בלי מירי וקרן. חוץ מזה שצריך לתת לזמן לעשות את שלו, כרגע זה בטוח לא מתאים שיעשו שם ערב שלם עם שירים של איה... וחוץ מזה, כמו שאמרת, האלבום השלישי הרבה יותר חשוב כרגע

נטע1107

New member
אני לא חושבת שהיא היתה הולכת

לא לבד ולא ביחד... וחבל על הויכוח בין מירי לאיה... שתיהן זמרות מצוינות...

אני לא אכנס לויכוח על ההשוואה בין קרן , מירי

ואיה כי אתם בטח יודעים את דעתי בנושא.
אני פשוט חושבת שזה עניין של אופי (או אסטרטגיה), כי קרן וגם מירי זו לא הפעם הראשונה שלהם בכוכב נולד. רק לסיכום גם החומרים של קרן ומירי איכותיים גם קרן מוציאה דיסק שלישי... אז אני בטוחה שזו לא הסיבה...

נטע1107

New member
האמת היא שהייתי שמחה לשמוע את דעתך...

בתור מעריצה שרופה של שלושתן... ברור שאי אפשר להשוות ואני לא מצפה שתגידי מי הכי טובה ובכ"ז... מה דעתך?

אי אפשר להשוות לפי דעתי כי הן נוראאאאא שונות

אחת מהשניה וכל אחת נוגעת ופורטת אצלי במיתר שונה בלב. פשוט לגבי הנושא שהעלית פה לדיון - זה ידוע כבר מהעבר שאיה נפרדת מקרן וממירי בכך שאופן הפרסום שלהן שונה.זה ידוע שאצל קרן ומירי זה יותר ב"כוח" ובמדיות השונות ולאיה פחות. את מי להאשים- יחסי ציבור, את איה- אין לי מושג ולמען האמת אני גם לא מתעניינת בזה כי שוב, הן כל כך שונות אחת מהשניה (מהשלישית)

pRimaVeriTaVIV

New member
האמת, בהתחלה חשבתי להגיד

שאיה ממש לא חסרה לדעתי כי זה לא מתאים לה וכו', אבל חשבתי על זה קצת יותר לעומק ויכול להיות שזה כן יהיה נחמד. מצד שני, השירים של איה לא מתאימים לפורמט של כוכב נולד בשום צורה, אז אולי עדיף שלא... בכל מקרה, אם שלמה ארצי בכבודו ובעצמו (אחת מדוגמאות רבות) השתתף בזה, אני לא חושב שיש אמן בארץ שיכול להגיד שהוא מעל לזה, וגם בלי קשר לשלמה ארצי

למעלה