ושאלה/סקר..!

ושאלה/סקר..!

האם קורה שיש לכם משבר בקפוארה ויש מחשבות פרישה??? וא``כ מענין לדעת איך כל אחד מתמודד עם משברים..! ומה אתם עושים בשביל לעבור אותם..?

surpresa

New member
יש לי פתרון טוב בשבילך

אתה קופץ יום חמישי לאקדמיה בגבעתיים לבוש על לבן וחוטף ממני מחטלו לפרצוף ! וברצינות , לכולם יש את המחשבות האלו יותר מפעם אחת , חשוב לא להשבר ואתה תראה שהמחשבות האלה יעברו ואתה תרגיש שאתה עולה ברמה . אגב , מזל טוב אח שלי , מצטער שלא יכולתי לבוא להודת יומולדת שלך ... אתה מוזמן לקפוץ אלינו ולקנות איתי משחק =] סופרזה

מגרלו

New member
הי אומה קוזה

תגיד אתה במשבר חי חי. סתם צחקתי אל תיקח ללב גם אני עכשיו מתחיל להתאמן יותר ומקווה להתקדם אומה קוזה אני מאחל לך הצלחה/tapuzforum/images/emo8.gif

סופרזה מספיק חטפתי בשישי

מבוקה מכטלו לפנים ואסקריפיו למותן..! והפלה מאגיה..! ככה שזה לא כ``כ נצרך חטפתי כבר מספיק ח ח ח...! ותאמת אין לך מושג כמה המשחק ששיחקתה איתי מזמן שינה לי בקפוארה(בטח אתה כבר לא זוכר) אני זוכר את הענים שלך צועקות לי להרגע ושאני לא ילחץ אומנם עדיין אני לחוץ אבל יותר נורמל..!(אגב יש משהו מיוחד בחמישי?) ואני לא התכונתי שיש לי מחשבות כרגע אבל בדרך כלל שאני רואה את הסרטונים של עצמי יורד לי כל החשק ואני אומר לעצמי לעזזל ככה אני משחק אז מה אני לומד..! אני מבין שזה טבעי רק אני מעונין לדעת איך כל אחד מתמודד עם משברים כאלו..!

surpresa

New member
אישי =]

אני שמח שהיתה לך אחלה הודה =] , שוב מזל טוב. להיות רגוע מול הבנזוג זה קשה מאוד (אני לא מאמין שאני הגעתי לשלב הזה) מה שכן כשתהיה נינוח מול הבנזוג המשחק יהיה הרבה יותר טוב. שמח שיכולתי להעביר את זה כי זאת בעיה גדולה מאוד שהיתה לי . יצא לי לראות את משחק שלי קצת לפני שקיבלתי ירוק (אצל גביאו...תשאל אותו) , הייתי בהלם , תאמין לי אף אחד לא היה ולא יהיה גרוע יותר ממני ...אבל באמת,הייתי גרוע ...ברמות שאי אפשר לתאר...חבל על הזמן...תראה את הסרטון , זה יגרום לך להרגיש הרבה יותר טוב . גם היום כשאני רואה משחקים שלי אני משתדל שתהיה לידי שקית אטומה וחזקה ... מה שכן תשמור את הסרטונים האלה,הם יעזרו לך מאוד להבין מה הבעיות שלך ואיך תוכל לתקן אותן... מה שאומר שהכל זה עניין של זמן ואין צורך להלחץ ... יום חמישי יש אימון , זה לא משהו מיוחד ? סופרזה

היה, ופרשתי. לשנתיים.

המשבר לא היה קשור לקפוארה, אבל גרם גם לבעיות בקפוארה עבורי. ופרשתי, לקחתי את הזמן, וחזרתי להתאמן. ומבחינתי המצב שבו אני היום וההשקעה שלי שונים לגמרי מאז, ולטובה, וזה רק יצא לטובה שלקחתי את ההפסקה הזו כשנזקקתי לה. אם המשבר הוא נטו שייך לקפוארה... אני מניחה שאפשר לפתור אותו איכשהו וכדאי לפחות לנסות. קשה לי לחשוב על משבר כל כך גדול ששייך נטו לעולם הקפוארה, שאי אפשר למצוא דרך להתגבר עליו ולמצוא פיתרון ולהמשיך להתאמן. אבל אם יש משבר חיצוני וצריכים הפסקה - אני ממש לא חושבת שזה כזה אסון, ואולי אפילו חיוני. יש מצבים שהקפוארה יכולה לעזור להתגבר ולהמשיך, ויש מצבים שצריך את הזמן הזה עם עצמך. ואם צריך, אז צריך, וזה בסדר.

אין לי מחשבות פרישה,

אבל אני חווה משבר עקב אי יכולתי להתאמן פרק זמן קצר. ואני משתגעת

SPIDER PIG

New member
יש כל מיני פעמים שאני חושבת על פרישה אבל

אני לא לוקחת את זה ברצינות ואני פשוט נשארת ואחרי איזה חודש זה חוזר להיות בסדר. וגם כשאני חושבת על פרישה זה לא כזה נורא, אני לא באמת רוצה לעזוב ואני יודעת את זה. אני חושבת הרבה יותר על הזמן שבו אני ארצה לעזוב. זה ממש מפחיד אותי המחשבה הזאת...

ailag

New member
אני חדשה מדי בשביל זה

אבל לפעמים קורה, בד"כ מסיבות חברתיות יותר מאשר פיזיות. (כי לתסכולים פיזיים בספורט אני רגילה. קפוארה היא בינתיים הספורט הראשון בו הצלחתי להתקדם אפילו קצת) (חוץ מרולרבליידס ששם עברתי ממצב של לא יכולה לעמוד למצב של יכולה לזוז קדימה) זה נמשך ממש מעט זמן. דקות, שעות, יום, ונעלם.

למעלה