ושובו בנים לארצם

shebrew

New member
אם לרוסים אין נאמנות לכלום ולך אין לנאמנות לכלום

(כי הרי גם אתה הגרת מישראל כשנהיה לך רע שם)
זה אומר שאתה בעצם כמו הרוסים - אינטרס אגואיסטי הוא שהכתיב את דרכך לגרמניה..
מש"ל

אספרסו2

New member
לא דיברתי אליך במישור האישי

ועדיין אני גורס שלישראלים ילידי הארץ,גם מאות אלפים מהם שאוחזים בדרכון אירופאי,
לא יעזבו את הארץ בעבור סיר הבשר,בעוד שהרוסים נשארים בארץ כי אין להם ברירה אחרת
ואם תהיה לא יחשבו פעמיים.

shebrew

New member
הרבה רוסים היו עוזבים אם היו יכולים והרבה ילידי הארץ עזבו כי

לא היו מרוצים, בין אם לאירופה או לצפון אמריקה. כולל - אתה. אז מה אתה מנסה להגיד? אתה אומר שרוסים פחות קשורים למדינת ישראל כי לא נולדו בה? אולי אתה צודק אבל אז מה? זה לא מעיד על אופיים. זה רק מעיד על כך שאולי יותר קל להם נפשית לעזוב את ישראל כי הם לא נולדו שם (אני לא בטוחה שאני מסיכמה עם זה, אבל יכול להיות שזה כך).

ברוך הבא לפורום

אל תתייחס.
&nbsp
לדעתי כל אדם מחפש את האושר שלו, אם הוא חושב שהאושר שלו הוא הגירה-אז הוא יחפש שם בחו'ל.
&nbsp
בסופו של דבר יש שנשארים שם, ויש שחוזרים לפה.
&nbsp
אגב עם מדברים על הרוסים, אז מכירה הרבה אנשים שחזרו דווקא בחזרה מישראל לרוסיה, שזה מעניין בפני עצמו
אולי לא הסתגלו למקום?
מעניין... לחקור את זה...
&nbsp
מאיפה אתה בחו'ל?
&nbsp

נשמה

לא לסתום פיות.
&nbsp
אלא להגיד בעדינות שיש כללים לפורום.
והודעות פוגעניות וגזעניות-עובר על כללי הפורום.
&nbsp
&nbsp

shebrew

New member
רוסים שחוזרים לרוסיה רודפים אחרי כסף גדול..

רוסיה היא מדינה שנמצאת בשלב כלכלי בו אפשר להרוויח הרבה כסף מכניסה לתחומים שבהם אין למקומיים הרבה להציע.
רוסיה היא עדיין מדינה מאוד מפגרת מבחינה תרבותית וחברתית שלא לדבר על חינוך ובריאות לכן אני לא שם וגם מי ששם שומר על קשר מאוד קרוב ומבזבז\משקיע את הרווחים שלו משם במדינות אירופה צפון אמריקה וקצת גם בישראל.

costaet

New member
כמה דברים

1. למה צריך נאמנות? אני לא אומר שכל הרוסים לא נאמנים, הבאמת נאמנים לא עזובים את רוסיה לכן אתה לא רואה אותם. אני אומר שאני לא נאמן לארץ שלא טוב לי בא. מבחנתי המדינה צריכה לשרת את האזרח ולא ההפך.
&nbsp
2. למה אתה חושב שישראלים או עם אחר יותר נאמן מהרוסים? אומנם יש איזה מאה אלף תושבי ישראל עם דרכון זר שיכולים לעזוב ולא עוזבים אבל מצד שני יש בין חצי מליון למליון ישראל שגרים בחו"ל, באיזור ה10% מכלל אוכ' ישראל. לא הייתי אומר שזאת נאמנות יתרה למדינת ישראל.
&nbsp
3. יש הבדל בין רוסים שעזבו את רוסיה ועלו לארץ, לבין אנשים כמוך שבסך הכל חיו לא רע בישראל אבל החליטו לעזוב למקום יותר טוב. יהודים ברוסיה סבלו מאפליה ואנטישמיות כיהודים, וגם לא יהודים לא חיו יותר מידי טוב עם מחסור במצרכים וכ"ו לאורך כל מיני תקופות ברוסיה, אז להם הייתה סיבה די טובה לעזוב, אז כן, הם עזבו את המולדת שלהם כי קשה עד בלתי אפשרי לחיות לשם, וחלקם עזבו את ישראל גם, כי זה כבר יותר קל, זאת לא המולדת. אבל ישראלים טיפוסיים עוזבים כי הם רואים דולרים (או יורו), לא בגלל שהם רעבים או כי הם צריכים לעמוד בתור חצי יום בשביל לקבל ביצים ולחם. אז מי פה בדיוק הלא נאמן?

לילית462

New member
אתה רציני?

או שאתה כותב את זה כדי להתסיס?
&nbsp
לדעתי הצנועה האמירה הזאת דורשת הרחקה מהפורום לתקופת צינון

ivgy1980

New member
אנחנו הרוסים - ואתם הישראלים

אנחנו עזבנו את ברה"מ בגלל האינטישמיות. אתם עוזבים את ישראל בגלל הדולרים.
אנחנו מתגייסים לכל היחידות הקרביות. אתם מחפשים איך לקבל פרופיל 21.

אנחנו תרמנו לישראל את דור מקימי המדינה, רובם יוצאי רוסיה.
אתם הצברים מאז הצלחתם לגרום יותר נזק מתועלת.

יליד רוסיה מנחם בגין חי בדירת דמי מפתח.
יליד ישראל אהוד ברק חי במגדל אקירוב.

יחי ההבדל הקטן!

אספרסו2

New member
עבור בבקשה על רשימת

הנופלים במערכה העכשווית,כמה רוסים?
הצברים מחזיקים את המדינה בדמם ואתה מקשקש שטויות.

לילית462

New member
בתור מי שחזרה ב4 ליולי אכתוב ש...

הגירה היא דבר שמתכננים ולא משהו שעושים בגחמה של רגע.
אף אחד ממי שעלה / היגר לארץ בחודש האחרון לא עשה זאת עם קשר למלחמה.
המלחמה הזאת פשוט עושה לכל המהגרים והעולים חרא של קבלת פנים, זה הכל.
בתאכלס, תכננו את זה במשך מספר רב של חודשים וגם אם היינו רוצים לשוב על עקבותנו זה היה מאוד מאוד קשה אחרי שמכרנו הכל וסגרנו את כל הקצוות שם.
&nbsp
אז בבקשה להפריד בין הגירה ועליה לבין המלחמה, אין בין השנים קשר.

למעלה