ושוב חזרתי....

שודו

New member
ושוב חזרתי....

היי לכן, אני מבקשת לדעת מה פוטנציאל האהבה שלי בחצי השנה הקרובה.. ערכתי פריסה קלטית (כפי שאתן ממליצות) והרי התוצאות: 1. מה עוזר או בעד – 4 מטבעות 2. מה חוסם או נוגד – 9 חרבות 3. שעור רוחני בהווה – מלכת מטות 4. בונוס לשואל – אביר מטות 5. עבר קרוב – נער גביעים 6. עתיד קרוב – כוכב 7. דימוי וזווית אישית – 6 חרבות 8. זוית של החברה – ירח 9. רוצה אבל פוחד – שוטה 10. סיכום – אס חרבות תודה!

צ ל י ל 8

New member
קצת רקע..

בפעם האחרונה שאלת לגבי איזה בחור שיצאת איתו. מה קרה מאז?

שודו

New member
שאלתי לגבי

בחור שיצאתי איתו, אבל כרגע אנחנו בהפסקה.... עדיין לא ברור לי אם הוא מתכוון לחדש את הקשר, לחזור להיות ביחד "ברצינות".... כרגע, אני לבד, והוא ברקע..... אשמח לשמוע מה דעתך על הפריסה.......תודה!

צ ל י ל 8

New member
ובכן שודו ../images/Emo13.gif

מה פוטנציאל האהבה שלי בחצי השנה הקרובה.. 1. מה עוזר או בעד – 4 מטבעות 2. מה חוסם או נוגד – 9 חרבות 3. שעור רוחני בהווה – מלכת מטות 4. בונוס לשואל – אביר מטות 5. עבר קרוב – נער גביעים 6. עתיד קרוב – כוכב 7. דימוי וזווית אישית – 6 חרבות 8. זוית של החברה – ירח 9. רוצה אבל פוחד – שוטה 10. סיכום – אס חרבות שימי לה שהתשובה שלי תהיה כללית ולא תתייחס לבחור ההוא.. מה שעוזר לך ביחסים אישיים זה היכולת שלך להתמיד ולשמור על מה שיש. את מעריכה מה שיש לך בידיים ומנסה לשמר אותו בכל כוחך. הבעיה היא שאת אולי עושה זאת בצורה מוזגמת. את חוששת לאבד את מה שיש לך ולכן לא נותנת קצת חופש. ייתכן ואת רכושנית לגבי בן הזוג שלך, עד שאת מנסה בכל כוחך לשמור עליו לטוב ולרע. אם תדעי להיות יותר קלילה, להיות חמימה בקשר, להראות אישה ביתית ונעימה, מצליחה לשמור על קריירה וזוגיות יחדיו, האביר שלך יגיע ויביא עימו בשורות טובות. אני משערת שאי שם יגיע אליך בזמן הקרוב בחור רגיש, אוהב ורומנטי שיהיה מוכן לזוגיות טובה. ייתכן והוא יהיה עבורך בגין הגשמת משאלת לב.. את מצפה למצוא אדם שיתן לך מה שאחרים לא נתנו עד היום. שיעיביר לך את הכאב והצער שהיה לך בזוגיות קודמות, את מצפה שהוא יקח אותך לחוף מבטחים, אבל מצד שני חוששת לחיות באשליות. את רוצה להיות אופטימית, להאמין שהכל אפשרי, אבל את פוחדת שתתאכזבי. אני חושבת שהסביבה שלך רואה בך אדם ששקוע יותר מדיי בעצב של עצמו, והם דיי מרחמים עליך. אבל את חייבת לקחת החלטה בידייך, אם את משתחררת בכבלי העבר ונותנת לעצמך להיות פתוחה יותר, גמישה יותר וחביבה. תחשבי על מה שהקלפים מייעצים לך ואמרי מה את אומרת

שודו

New member
ובכן צלילית../images/Emo143.gif

אחלה. מעניין מאד, ותודה קודם כל!
הייתי שמחה אם תעזרי לי להבין את המהלך - מדוע אינך מתחייבת שזה עם הבחור הנוכחי? אם הקלפים מדברים על התמדה ולשמור על מה שיש - לי זה נשמע כמו המלצה בכיוון הזה.... (למרות שהוא לא כל כך "יש" כרגע...). אני ממש לא רכושנית לגבי בן זוג, ומתמרנת לא רע בין קריירה, בית ובילויים...
לגבי הקטע של "רוצה אבל פוחדת" - נכון, ונראה לי שנכון לגבי כל אחד, אז מה עושים? איך פותרים? לא ברור לי ממה שכתבת, מה בדיוק הקלפים מציעים לי, או שכבר התבלבלתי לגמרי.... ואשמח לשמוע עוד פעם. האם יש פריסה נוספת שתעזור לנו להבהיר את הקטע העמום כאן? תודה! שודו

צ ל י ל 8

New member
בוקר טוב ../images/Emo39.gif

לא שללתי את האפשרות שהבחור ההוא לא נמצא באופק. השאלה הייתה כללית ולכן התשובה כללית ולא מתייחסת אליו באופן ספציפי. נסי לקרוא שוב את מה שכתבתי לך ואולי תגיעי לתובנות חדשות. אין פריסה נוספת שתוכל לעזור לך במסגרת הפורום, אלא אם תרצי ללכת לייעוץ אישי. שיהיה לך בהצלחה

למעלה