ושוב שרשור עבודות
כן אחלה הספקים יש

מ ר י ם1

New member
נפלא, טוב שליצנים לא נשארים אצלך, כי אחרת

היית צריכה לבנות אוהל. הקואלה נ ה ד ר ת.

angela21

New member
פינקי! את נהדרת! איזה גן היות נפלא את יוצרת

וכל פעם חיה נוספת - פשוט נפלא! והליצנים הם פשוט סוף הדרך! הפורים עוד לא הגיע ואיתך כבר אפשר לחגוג! סדרה נ ה ד ר ת ! תמשיכי ככה, אני כבר מחכה להברקה הבאה שלך! אנג'לה

hadari14

New member
כל פעם מחדש אני מפעלת מהעבודות שלך!!

אבל הפעם הוואו היה הכי גדול חח הדוב קואלה מקסיםםםםםםםםםםםםםםםםםם!!!!

ayeletbeads

New member
יפה מאוד!

בתור משהי שהחזיקה קואלה לפני שנה אני חייבת לומר שהצלחת בצורה יפה מאוד הוא ממש נראה כשילוב של הדבר האמיתי והקסם של סגנון היצירה המקסים שלך.

איזה תענוג לחזור ליופי כזה (אני כרגע במצב של

גב מפורק, ילדים בחופש, בעל כמעט ולא נמצא ומחשב מושבת...ממש תענוג...)! את פשוט לא נגמרת..וטוב שכך...

hoch

New member
אנרג'ייזר פינקי, איזה קומקום הורס החתול הזה,

והליצנים - תאווה לעיניים

הקואלה יצאה מותק!

אני לא מספיקה להגיב לרבע מהשרשורים שלך... מקנאה לגמרי באנרגיות האלה!

פינקי 1

New member
אידית אל דאגה אני סולחת לך ../images/Emo24.gifדרך אגב

קיבלתי מגלרינה הזמנה לתערוכה וראיתי שם עבודה שלך האמנם !!!! ספרי לנו קצת

כן, נכון, יש לי עבודה אחת שם

עד ה 22 בחודש מוצגת תערוכת העשור לגלרינה. כ 40 אמנים אם אני לא טועה מציגים. אני מציגה את הבובה הלבנה שמופיעה בצילום באתר של גלרינה (ובפליקר שלי). אז אכן יש לי שם משהו, אבל בקטנה... השנה זה כל מה שאני עושה. אפילו ויתרתי השנה על תערוכת הבובות בחיפה. אני יושבת ביריד באחוזה ברעננה בכל יום חמישי במהלך יולי-אוגוסט ועמוסה בעבודה סביב זה, כך שהחלטתי הפעם להוריד עומס מכיוון התערוכות...

פינקי 1

New member
שיהיה המון בהצלחה ברעננה ובכלל בתערוכה

לא ידעתי שהם עורכים תערוכת עשור והבובה הלבנה מדהימה טוב כמו כל העבודות שלך

איזה שרשור מופלא!

אני בקושי מצליחה למצא זמן בחופש הגדול הזה להציץ במחשב ואיך שאני מתקנאה בהספקים הבלתי אנושיים שלך. הכל כל כך משגע. מתה על היצירתיות והחידושים שלך. התעלפתי מקומקום החתול: רעיון וביצוע מושלמים. גם השאר מדהים .... אהבתי הכל. תענוג להתקל בשרשור כזה מעלף כשאני כבר מצליחה לגשת למחשב. תמשיכי כך. מרענן מאוד בחום הבלתי נסבל הזה.

rikiarb

New member
פשוט נפלא!!! הליצנים שלך מלאי קסם

(מבלי להוריד מהשאר...). נכון שבאוקטובר אחרי שתעבירי סדנת קומקומים תעבירי גם אחת של ליצנים???

ענת זך

New member
פינקי, בלי עין הרע, טפו טפו טפו....

כל יום את מעלה שירשור כ"כ צבעוני של עבודות משגעות ומאד מורכבות יש לציין, כמה שאלות לי אליך: 1. את ישנה לפעמים? 2. כמה גמדים את מעסיקה? 3. לאן הולכות כל החיות / קומקומים והפיסולים האלו? 4. מאיפה קונים את שרביט הקסמים שלך? 5. יש חנות / גלריה באשדוד? בושה שאני אשקלונית ועוד לא ביקרתי.... כל הכבוד וישר כח!!

פינקי 1

New member
תודה רבה לכולן אני ישנה 3 שעות בערך

כל יום לא מסוגלת לישון מעבר לזה לא מעסיקה גמדים אבל יש לי את אבא שלי וגיסתי וכיום בחופש הגדול גם האחיינית שלי איתנו היא מאוד מתחברת לאומנות ויש לה ידיים לקטנה הזו לא פחות טובות משל כל השאר , כך שכל יום זה חגיגה אמיתית בסטודיו כולם מגיעים ואנחנו יחד כמעט כל היום אוכלים יחד צוחקים והמון במיוחד עם אבא שלי שהוא איש צתחיק מאוד (גיבוש משפחתי) חלק גדול מהעבודות יוצא לחו"ל וחלק אני מוכרת כאן בארץ , אה שרביט הקסמים זה סוד מקצועי |:D|ולא אין חנות או גלריה באשדוד ,אם אני אפתח אי פעם גלריה בטוח שזה לא יהיה באשדוד |
|

למעלה