ו.... הקליפ.

bachner1

New member
קליפ נחמד...

יש כמה קטעים לא קשורים אבל זה כנראה כי לא אכפת לי מהסיפור של הקומיקס חח השיר נחמד. שארון יפה פה, ואני ממש לא מסוגדי המראה שלה

אממ....

הקליפ לא הכי משהו , אבל שרון נראית מדהים !! סתם עשה כיף לראות אותה אחרי כל כך הרבה זמן ^^

yael627

New member
הקליפ בסדר...

שארון באמת נראית פה טוב, אבל לא באמת מצאתי משהו טוב חוץ מזה

Endogenisis

New member
מעפן.

עם כמה שכיף להסתכל על שארון, זה פשוט משעמם ו...רגיל.

../images/Emo41.gif Mother maiden והקליפ המלא של faster../images/Emo41.gif

http://www.youtube.com/user/wtofficial#p/u/0/qGdzgcDllYE הסרט הקצר(צר) חמוד לדעתי.. קצת קיטשי אבל לא עד גועל חח.. וגם ויזואלית הסרטון נראה לא רע וניכרת ההשקעה בו.. גם השיר עצמו, די גדל עלי.. בתור סינגל ראשון הוא ממש לא רע לדעתי ואם הוא השיר הכי קליט באלבום אז המצב טוב, לא?
בנוסף לזה, יש ביקורת חדשה ומלאה על האלבום, שממש מהללת אותו: http://www.last.fm/user/metalmarketing/journal/2011/02/03/474prj_within_temptation_-_%22the_unforgiving%22 |סלינק| אני עדיין משתדל להיות אופטימי

Endogenisis

New member
הסרטון ממש חמוד.

ונראה לי שדיי התחלתי לאהוב את השיר הזה, ובאמת שאם זה השיר הכי קליט באלבום אז המצב מעולה. אני מנסה להזכיר לעצמי את מה עוללת כל הזמן ונרגע, ככה שאני יותר אופטימי. :)

../images/Emo41.gif האורך של האלבום../images/Emo41.gif

ביקשתי מזה שפירסם את הביקורת (שלא נראה לי שמישהו מכם קרא אהמ אהמ
) שיגיד גם את האורך של כל השירים.. 1. Why Not Me 0:34 2. Shot In The Dark 5:02 3. In The Middle Of The Night 5:11 4. Faster 4:23 5. Fire And Ice 3:57 6. Iron 5:41 7. Where Is The Edge 3:59 8. Sinéad 4:23 9. Lost 5:14 10. Murder 4:16 11. A Demon's Fate 5:30 12. Stairway To The Skies 5:32 סה"כ 53:42 זה נחמד לראות שרוב השירים הם מעל 5 דקות, ועדיין מבאס שאין איזה שיר אחד ארוך ומפוצץ

bachner1

New member
כל הכבוד על הנחישות נאור ../images/Emo3.gif

מקווה שיהיה אלבום טוב כמו שמשתקף מהביקורת...

הממ...

לא הבנתי אם הקליפ הרשמי הוא זה עם הקטעים מהסרט בתוכו, או זה שהוא רק צילומים של הלהקה.
אם הקליפ הוא רק הלהקה בלי הקטעים מהסרט - זה די משעמם. :X אם הקליפ הוא יחד עם הקטעים - זה כבר יותר סביר. כשלעצמו הקליפ לא מרגש מדי, סתם די מגניב, אבל כשזה בא יחד עם הסרט הקצר זה כבר הרבה יותר מגניב לדעתי. :) ממש הצחיק אותי שהמתופף כזה בחושך ועם כיסוי על הפנים
מעניין באמת מי המתופף שמופיע איתם כרגע ואם הוא זה שגם מקליט איתם והולך להיות קבוע. 0.0

למעלה